BIAŁA PERŁA Jutro Impreza pędzelek z żelem wybielającym zęby natychmiastowy efekt

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 03905
  • Producent: Vitaprodukt
  • Waga: 0.06 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 35,90 zł


Opis żelu BIAŁA PERŁA Jutro Impreza:

Kuracja pędzelkiem BIAŁA PERŁA Jutro Impreza! Oparta jest o 1-fazową formułę wybielającą, która likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie zębów. Nakładanie żelu zajmuje 1 do 3 minut. Po aplikacji nie należy jeść, pić i palić przez 30 minut. BIAŁA PERŁA Jutro Impreza! działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł.

Elegancki, podręczny pędzelek stanowi idealne uzupełnienie codziennych kosmetyków, który zawsze możesz mieć przy sobie - podobnie jak maskarę, szminkę, korektor czy błyszczyk.

Cechy żelu BIAŁA PERŁA Jutro Impreza:

1. WIDOCZNY EFEKT W KILKA DNI - W celu uzyskania szybkiego, widocznego efektu należy używać pędzelek 2-3 razy dziennie przez 2 do 4 dni. Pędzelek można również stosować jako codzienną pielęgnację bieli zębów stosując raz dziennie.

2. APLIKACJA W PARĘ MINUT - Na zęby odsłonięte przez OTWIERACZ nałożenie żelu zajmuje dosłownie chwilę. Po nałożeniu żelu należy odczekać 1 minutę (maksymalnie 3 min.) następnie wyjąć OTWIERACZ.

3. BEZPIECZNY DLA ZĘBÓW I DZIĄSEŁ - profesjonalny OTWIERACZ i żel wybielający umożliwiają przeprowadzenie wybielania w sposób bezpieczny dla zębów bez kontaktu z dziąsłami.

 

Sposób użycia żelu BIAŁA PERŁA Jutro Impreza:

Pojemnik zawiera 1 żel aktywująco-wybielający. Żel należy nałożyć kolejno na zęby za pomocą aplikatora w postaci pędzelka. Działanie utleniające usuwa nalot z zębów i zanieczyszczenia zawarte w szkliwie.

 

BIAŁA PERŁA Jutro Impreza stosowanie 001 0. Otwieracz ułatwia dobrą ekspozycję zębów podczas nakładania żelów
BIAŁA PERŁA Jutro Impreza stosowanie 002 1. Po nałożeniu otwieracza należy pokryć żelem aktywującym wybielane zęby.
BIAŁA PERŁA Jutro Impreza stosowanie 003 2. Po nałożeniu żelu należy odczekać 1-3 minutach i zdjąc otwieracz.Pełna informacja o prowadzeniu wybielania znajduje się na załączonej ulotce.

Środki ostrożności: Chronić przed dziećmi. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.

Skład: Sorbitol, Aqua, Silica, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Cellose Gum, Xanthan Gum, Methylparaben