BIOREPAIR Collutorio płyn 12x12ml - płyn do higieny jamy ustnej w saszetkach

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 03027
  • Producent: Coswell
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 18,90 zł

Opis płynu BIOREPAIR Collutorio płyn 12x12ml - płyn do higieny jamy ustnej w saszetkach

Innowacyjne rozwiązanie! Najpopularniejszy płyn do płukania jamy ustnej Biorepair od teraz jest dostępny w małych saszetkach, które zawsze można mieć przy sobie. Jest to idealne rozwiązane dla osób dynamicznych, które dużo pracują, podróżują. Małe wymiary sprawiają, że płyn można mieć zawsze przy sobie i zastosować go kiedy tylko zachodzi taka potrzeba (w szkole, pracy, restauracji itp.). 

Biorepair to ochronna płukanka, która chroni zęby przed kwasami pochodzącymi z żywności oraz bakteriami. Dzięki specjalnej formule, opartej na cząsteczkach MICROREPAIR, naprawia szkliwo i skutecznie zwalcza nadwrażliwość zębów. Płyn BioRepair, podobnie jak pasty do zębów BioRepair, zawiera mikrocząsteczki o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nim naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów.

Płyn działa anyseptycznie i nie zawiera chlorheksydyny dzięki czemu regularne stosowanie nie skutkuje przebarwieniem szkliwa. Płyn nie zawiera również alkoholu dzięki czemu może być stosowany przez dzieci od 6 roku życia oraz osoby mające delikatne dziąsła.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nasze zęby są stale narażone na niekorzystne działanie czynników mechanicznych (szczoteczki do zębów) i chemicznych (zwłaszcza kwasy zawarte w żywności i napojach). Na skutek działania tych czynników każdego dnia szkliwo ulega zarysowaniom w wyniku, czego tworzą się małe, niewidoczne dla ludzkiego oka rysy, w których gromadzą się bakterie i pigmenty, co z czasem może doprowadzić do poważnych zmian, takich jak próchnica, utrata połysku szkliwa i osłabienie odporności zębów.

Płyn BLANX BioRepair zawiera aktywne mikrocząsteczki MICROREPAIR 20% (mikrokryształy hydroksyapatytu) całkowicie identyczne z elementami mineralnymi tworzącymi zębinę i szkliwo. To właśnie z tego podobieństwa wynika fakt, iż mikrokryształy posiadają zdolność do odbudowy zębiny oraz szkliwa. Mikrocząsteczki tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, odczuwany w czasie jedzenia gorących lub zimnych pokarmów lub mycia zębów. 

Cechy bioaktywnej płukanki BLANX BioRepair:

- zawiera bioaktywne mikrocząsteczki odbudowujące szkliwo MICROREPAIR 20% (mikrokryształy hydroksyapatytu),
- naprawia strukturę szkliwa,
- zwalcza nadwrażliwość zębów,
- zapobiega tworzeniu się płytki bakteryjnej, kamienia nazębnego i próchnicy,
- działa antyseptycznie,
- nie zawiera chlorheksydyny i nie powoduje przebarwień szkliwa.

Stosowanie: Płyn przeznaczony jest do codziennego stosowania. Saszetka płynu powinna wystarcza na jednorazowe płukanie jamy ustnej. Saszetkę należy oderwać wzdłuż przerywanej linii. Zawartość należy wlać do ust i płukać jamę ustną przez 30 sekund, po czym wypluć płyn. Płyn nie wymaga rozcieńczania. 

Płyn to uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej i powinien być jej nieodzownym elementem. Płyn umożliwia skuteczne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych, linii dziąseł, kieszonek dziąsłowym i miejsc, w których klasyczne czyszczenie jest niemożliwe.

Skład: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Cellulose Gum, Zinc PCA, Zinc Hydroxyapatite (microRepair), Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Ricinus Communis Seed Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Mentha Arvensis Leaf Oil, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Tromethamine, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene.