BIOREPAIR Płukanka 500ml - bioaktywny płyn do płukania naprawiający powierzchnię szkliwa

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 03024
  • Producent: Coswell
  • Waga: 0.75 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 18,90 zł


Opis płukanki BLANX BioRepair:

Ochronna płukanka, która chroni Twoje zęby przed kwasami pochodzącymi z żywności i bakteriami. Dzięki specjalnej formule, opartej na cząsteczkach MICROREPAIR naprawia szkliwo oraz zwalcza nadwrażliwość zębów. Płyn BioRepair, podobnie jak pasty do zębów BioRepair , zawiera mikrocząsteczki BioRepair o składzie i budowie zbliżonej do budulca zębów, dzięki czemu wiążą się z nimi naprawiając powierzchnię zniszczonych zębów.

Płyn nie zawiera alkoholu. Nie zawiera chlorheksydyny.

Płyn w nowej wersji jest gotowy do użytku. Nie wymaga rozcieńczania tak jak jego poprzednik!

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że nasze zęby są stale narażone na niekorzystne działanie czynników mechanicznych (szczoteczki do zębów) i chemicznych (zwłaszcza kwasy zawarte w żywności i napojach). Na skutek działania tych czynników każdego dnia zęby ulegają zarysowaniom w wyniku, czego tworzą się małe, niewidoczne dla ludzkiego oka rysy, w których gromadzą się bakterie i pigmenty, co z czasem może doprowadzić do poważnych zmian, takich jak próchnica, utrata połysku szkliwa i osłabienie odporności zębów.

Płyn BLANX BioRepair zawiera aktywne mikrocząsteczki MICROREPAIR 20% (mikrokryształy hydroksyapatytu) całkowicie identyczne z elementami mineralnymi tworzącymi zębinę i szkliwo. To właśnie z tego podobieństwa wynika fakt, iż mikrokryształy posiadają zdolność do odbudowy zębiny oraz szkliwa. Mikrocząsteczki tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, odczuwany w czasie jedzenia gorących lub zimnych pokarmów lub mycia zębów.

Cechy bioaktywnej płukanki BLANX BioRepair:

- zawiera bioaktywne mikrocząsteczki odbudowujące szkliwo MICROREPAIR 20% (mikrokryształy hydroksyapatytu),
- naprawia strukturę szkliwa,
- zwalcza nadwrażliwość zębów,
- zapobiega tworzeniu się płytki bakteryjnej, kamienia nazębnego i próchnicy,
- działa antyseptycznie,
- nie zawiera chlorheksydyny i nie powoduje przebarwień szkliwa.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat past BLANX BioRepair prosimy o zapoznanie się z broszurą oraz ulotką zamieszczoną poniżej:

Ulotka BioRepair
Broszura BioRepair


Skład: Aqua, Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Cellulose Gum, Zinc PCA, Zinc Hydroxyapatite (microRepair), Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Ricinus Communis Seed Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Mentha Arvensis Leaf Oil, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Tromethamine, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene

Skład produktu: 03024 - Aqua, Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Cellulose Gum, Zinc PCA, Zinc Hydroxyapatite (microRepair), Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Silica, Ricinus Communis Seed Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Mentha Arvensis Leaf Oil, Sodium Myristo