BRAUN Oral-B PRO-7000 WHITE SmartSeries D36.555.6X - szczoteczka elektryczna z Bluetooth 4.0 (5-końcówek)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 03994
  • Producent: Braun Oral-B
  • Waga: 1.4 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • 599,00 zł

MODEL PRO-7000 ZOSTAŁ WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY. ZASTĄPIŁ GO NOWY ULEPSZONY MODEL GENIUS-9000 (sprawdź tutaj).

Opis szczoteczki BRAUN Oral-B WHITE PRO 7000 SmartSeries D36.555.6X - NOWOŚĆ!!!

Szczoteczka BRAUN Oral-B WHITE PRO 7000 SmartSeries została zaprojektowana, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie kompletną higienę jamy ustnej. Dzięki technologii Bluetooth 4.0 oraz aplikacji Oral-b szczoteczka zapewnia indywidualny program pielęgnacji jamy ustnej każdemu Użytkownikowi.

Oral-B WHITE PRO 7000 SmartSeries to inteligenta szczoteczka elektryczna, która za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0 łączy się z aplikacją w Twoim smartphonie. Szczoteczka połączona ze smartfonem pozwala wraz z aplikacją Oral-B (aplikacja od sierpnia 2014 za darmo dostępna dla IOS i Android) na pełną kontrolę prawidłowej higieny jamy ustnej.

Aplikacja pozwala na dwustronną komunikację szczoteczki i smartphonu. Pobiera oraz wyświetla dane jakie rejestruje szczoteczka podczas mycia zębów jak również może zaprogramować szczoteczkę dla indywidualnych potrzeb i nawyków każdego Użytkownika. Aplikacja dostosowuje czas mycia, intensywność pracy szczoteczki oraz ustala korzystne (zalecane) sposoby czyszczenia zębów indywidualnie dla potrzeb Użytkownika. Szczoteczka zapamiętuje 20 kolejnych szczotkowań, z których dane zostaną przesłane podczas następnej synchronizacji z aplikacją i aktualizacją wyników. Aplikacja kontroluje i rejestruje technikę szczotkowania co pozwala na maksymalne wykorzystanie efektywności czyszczenia jamy ustnej szczoteczką Oral-b WHITE PRO 7000 SmartSeries. Dla jeszcze skuteczniejszej motywacji aplikacja udostępnia wskazówki do prawidłowej higieny jamy ustnej jak również wyświetla informacje o pogodzie i inne ciekawostki.

Szczoteczka BRAUN Oral-B WHITE PRO 7000 SmartSeries wyposażona jest w unikalną technologię 3D Action czyli 40.000 ruchów pulsacyjnych oraz 8.800 ruchów oscylacyjnych. Ruch pulsacyjnych (do przodu i do tyłu) delikatnie obluzowuje płytkę nazębną, a ruchów oscylacyjny usuwa płytkę bakteryjną. Udowodniono, że system czyszczenie w technologii 3D usuwa do 100% więcej płytki nazębnej więcej niż konwencjonalna szczoteczka manualna. 

W zestawie znajduje się 5 końcówek wymiennych.

Model szczoteczki: D36.555.6X (typ 3757).

Cechy szczoteczki Oral-b 7000 SmartSeries:

Czyszczenie w trzech wymiarach 3D Action (pulsacja, oscylacja i rotacja).
   
40.000 ruchów pulsacyjnych do przodu i do tyłu na minutę obluzowuje płytkę nazębną.
   
8.800 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych z boku na bok usuwa płytkę bakteryjną, aby Twoje zęby i dziąsła pozostały jak najzdrowsze.
   
6 inteligentnych funkcji czyszczenia: Codzienny (DAILY CLEAN), Delikatny (SENSITIVE), Ochrona dziąseł (GUM CARE), Rozjaśnienie/Wybielenie (WHITE), Głębokie czyszczenie (DEEP CLEAN), Pielęgnacja języka (TONGUE CLEANER).
   
Potrójny czujnik siły nacisku - szczoteczka wykrywa zbyt duży nacisk końcówki na zęby i sygnalizuje to na trzy różne sposoby:
sygnał wizualny (miganie czerwonej diody), sygnał dźwiękowy (ustają ruchy pulsacyjne szczoteczki, co zmienia dźwięk jej pracy), oraz informacja na zegarze SmartGuide.
   
2-minutowy sygnalizator czasu mycia: przypomina o zalecanym przez dentystów czasie mycia zębów natomiast 30-sekundowy
sygnalizator pomaga wyszczotkować każde miejsce w jamie ustnej,
   
SmartGuide - zegar/wyświetlacz pokazuje czas szczotkowania, pozwala przed użyciem na zaprogramowanie szczoteczki do indywidualnych potrzeb (np. wybór języka, zmianę czasu, wybór trybu pracy) jak również w odpowiednim czasie przypomni o konieczności doładowanie szczoteczki i wymianie końcówki.
   
SmartTechnology - technologia, która za pomocą zegara/wyświetlacza przekazuje uwagi i komentarze pozwalające na ulepszenie techniki szczotkowania.
   
W zestawie znajduje się 5 końcówek czyszczących: 1 końcówka FlossAction (MicroPulse), 1 końcówka ProWhite (ProBright), 1 końcówka Sensitive, 2 końcówka CrossAction NOWOŚĆ!
   
Akumulator wystarcza na 7 dni szczotkowania (2 razy dziennie po 2 minuty). W zestawie jest baza ładująca z miejscem na cztery końcówki i możliwością odłączenia ładowarki turystycznej, która działa w zakresie 100-240V (wtyczka europejska). Pojemnik na końcówki można myć w zmywarce.
   
Ekskluzywne etui do przechowywania rękojeści oraz dwóch końcówek wymiennych.
   

 

ORAL-B 7000Opis 6 trybów szczotkowania:


DailyClean - skuteczne czyszczenie jamy ustnej na co dzień.
DeepClean - długie i dokładne czyszczenie jamy ustnej (3min.)
Sensitive - delikatne ale dokładne czyszczenie wrażliwych miejsc
GumCare - delikatne masowanie dziąseł podczas szczotkowania
Whitening - wyjątkowo skuteczne czyszczenie i wybielanie zębów
Tongue Cleaner - czyszczenie języka
W skład zestawu wchodzi:

- szczoteczka (rękojeść) BRAUN Oral-B 7000 SmartSeries D36.555.6X,
- zegar/wyświetlacz SmartGuide,
- 1 końcówka FlossAction (MicroPulse),
- 1 końcówka Sensitive (delikatna),
- 1 końcówka ProWhite (wybielająca),
- 2 końcówki CrossAction (NOWOŚĆ),
- pojemnikiem na 4 końcówki,
- uniwersalna ładowarka wyjątkowo wygodna w podróży,
- luksusowe etui/futerał podróżny,
- gwarancja na 24 miesiące.