BRUSH-BABY KidzSonic Electric Toothbrush - szczoteczka soniczna dla dzieci w wieku 6+

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 04403
  • Producent: Brushbaby
  • Waga: 0.25 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 95,00 zł

Opis szczoteczki BRUSH-BABY KidzSonic Electric Toothbrush - 


Produkty firmy BRUSH BABY zostały stworzone przez Stomatologów z myślą o higienie jamy ustnej najmłodszych dzieci. Okres wymiany zębów mlecznych na stałe jest niezwykle ważny, dlatego też należy szczególne zadbać o prawidłową higienę zębów mlecznych. Produkty Baby-Brush zostały zaprojektowane w sposób zapewniający delikatną i bezpieczną pielęgnację zębów mlecznych i stałych. BRUSH BABY pokochały mamy i ich pociechy.

Szczoteczka soniczna KidzSonic została zaprojektowana tak aby pomóc dzieciom w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej. KidzSonic posiada główkę czyszczącą idealnie dopasowaną do buzi dziecka. Włosie szczoteczki jest niezwykle miękkie i delikatne dzięki czemu czyszczenie jest bardzo bezpieczne co jest niezwykle ważne w okresie wymiany zębów. Dziąsła stają się wówczas bardzo wrażliwe i bolesne tak więc ważna jest ich delikatna pielęgnacja. Szczoteczka KidzSonic generuje drania soniczne, które odpowiadają za skuteczne czyszczenie zębów dziecka. Drgania soniczne są łagodne i w trakcie czyszczenia delikatnie masują dziąsła. 
KidzSonic posiada 2 minutowy timer, który określa zalecany czas mycia zębów oraz 30 sekundową sygnalizację zmiany mycia ćwiartki łuku zębowego. Timer skutecznie mobilizuje i wyrabia u dzieci nawyk prawidłowego mycia zębów.

Cechy szczoteczki KidzSonic:

- łagodne drgania soniczne (22 000 drgań sonicznych) skutecznie czyszczą zęby i delikatnie masują dziąsła,
- podświetlenie bez wibracji lub "disco" kolorowe podświetlenie z wibracją soniczną,
- miękkie włosie nie podrażnia delikatnych dziąseł dziecka,
- dwuwarstwowe włosie końcówki zapewnia jeszcze dokładniejsze czyszczenie miejsc trudnodostępnych
- włosie krótsze dokładnie oczyszcza powierzchnię zębów, włosie dłuższe dociera do przestrzeni międzyzębowych,
- mały wymiar główki czyszczącej pozwala na bezpieczne manewrowanie szczoteczką w buźce dziecka,
- 2-dwuminutowy timer wyrabia nawyk prawidłowej higieny jamy ustnej,
- 30-sekundowy sygnalizator uczy dziecko prawidłowej techniki mycia zębów,
- szczoteczka posiada wymienne końcówki, które bardzo łatwo się zdejmuje i wkłada,
- uchwyt szczoteczki jest bardzo wygodny doskonale pasuje do ręki dziecka, które samodzielnie uczy się szczotkować jamę ustną,

- UWAGA - produkt przeznaczony do stosowania pod kontrolą rodziców.

Sposób użycia szczoteczki KidzSonic: Przed użyciem należy zwilżyć włosie szczoteczki i nałożyć niewielką ilość pasty. Pierwsze naciśnięcie przycisku ON/OFF włącza 1 tryb (lampkę) natomiast drugie uruchamia 2 tryb (kolorowe podświetlenie + wibracja soniczna). Należy myć kolejno ćwiartki łuku zębowego, po 30 sekund. Po upływie ustalonego, 2-minutowego czasu mycia ząbków szczoteczka wyłączy się. Jeżeli chcemy wyłączyć szczoteczkę sprzed czasem to należy nacisnąć przycisk ON/OFF. Szczoteczki nie należy gryźć. Jeżeli dziecko będzie chciało dokonać samodzielnego czyszczenia ząbków to należy bacznie je obserwować.
Ze względów higienicznych należy wymieniać końcówki czyszczące co 3 miesiącem i zawsze wtedy gdy jej włosie jest zdeformowane. Aby codzienne mycie zębów szczoteczką KidzSonic było bezpieczne to należy sprawdzać szczoteczkę przed każdorazowym jej uruchomieniem.
Jak dbać o KidzSonic: Po użyciu szczoteczkę należy opłukać wodą i odstawić do wyschnięcia. Nie należy przetrzymywać szczoteczki w wodzie przez dłuższy okres. Dokładne informację dotyczące prawidłowego użytkowania znajdują się instrukcji dołączonej do szczoteczki.

Zawartość zestawu:

- 1 szczoteczka KidzSonic
- 3 x końcówki czyszczące
- 1 x bateria AAA
- 1 x instrukcja w języku polskim i angielskim

Szczoteczka jest dostępna w kolorze SREBRNYM.
Szczoteczka posiada 12 miesięcy gwarancji polskiego Dystrybutora.