EMAG Emmi-Dent FRESH 75ml - odświeżająca pasta do zębów do szczoteczek ultradźwiękowych EMAG

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 10151
  • Producent: EMAG
  • Waga: 0.15 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 10,90 zł
  • szt.
  • 19,00 zł

Opis pasty do szczoteczek ultradźwiękowychEMAG Emmi-Dent FRESH 75ml

Pasta Emmi-dent jest najodpowiedniejszym medium dla fal ultradźwiękowych jakie generują szczoteczki Emmi-Dental. Wbrew opinii woda nie jest jedynym środowiskiem do rozchodzenia się fal ultradźwiękowych. Udowodniono, że najodpowiedniejsze medium dla fal ultradźwiękowych zależy od ich mocy. W powszechnie znanych przypadkach użycia w medycynie (badanie prenatalne, oczu czy mózgu), fale ultradźwiękowe przenoszone są za pośrednictwem żeli i maści o różnym składzie.

Ultradźwięki, które generuje mechanizm szczoteczki przekazywane są przez włosie głowicy czyszczącej na pastę Emmi-Dental, bez której fale ultradźwiękowe nie będą działać wydajnie. Skład pasty Emmi-Dent pozwala bowiem na tworzenie się milionów mikropęcherzyków co jest niemożliwe w przypadku standardowych past do zębów. Jednym z powodów tego zjawiska jest wartość współczynnika RDA, określającego zawartość lubrykantów, która wynosi 0. Współczynnik RDA w klasycznych pastach wynosi 70-130 przez co fale ultradźwiękowe nie będą działać wydajnie.

Mikroskopijne bąbelki docierają i penetrują wszystkie trudno dostępne miejsca, których nie wyczyścimy klasyczną szczoteczką do zębów. Bez mechanicznego tarcia, dzięki implozji mikro bąbelków, skutecznie odrywane są osady i naloty z przestrzeni międzyzębowych, kieszonek, aparatów ortodontycznych, okolic implantów, mostów itp. Intensywny smak pasty zapewni uczucie świerzości w jamie ustnej przez cały dzień. Doskonała dla osób lubiących intensywne odświerzenie i mających problem z halitozą.

Zaleca się stosowanie pasty Emmi-Dent do mycia zębów szczoteczką ultradźwiękową dla uzyskania optymalnych efektów czyszczenia.

Właściwości pasty Emmi-Dent Fresh:

- wspomaga czyszczenie ultradźwiękowe,
- wykazuje działanie przeciwpróchnicze,
- zapobiega krwawieniu dziąseł,
- skutecznie usuwa przebarwienia z powierzchni szkliwa,
- zapobiega powstawaniu aft,
- eliminuje problem nieświeżego oddechu z ust.

Pasta Emmi-Dent Fresh polecana do stosowania:

- przy implantach, mostach,
- dla pacjentów leczonych ortodontycznie,
- dla osób borykających się z problemem halitozy,
- w leczeniu stanów zapalnych dziąseł,
- dla osób zmagających się z kamieniem nazębnym.

Pasta zawiera fluorek sodu. Zalecana do stosowania dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Produkcja: Niemcy

Skład:
Sodium Bicarbonate, Glycerin, PEG-8 Hydrated Silica, Silica, PEG/PPG-116/66 Copolymer, Calcium Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Dipotassium Phosphate, Sodium Carbonate, Sodium Saccharin, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Limonene, CI 42053, CI 77891