INNOVA Splat MOUTHWASH 220ml - płyn do płukania jamy ustnej znoszący nadwrażliwość zębową

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 38187
  • Producent: Splat Kosmetika
  • Waga: 0.3 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 23,90 zł


Opis płukanki INNOVA:

Płyn INNOVA blokuje wrażliwość zakończeń nerwowych. Amorficzny mHAP (nanohydroksyapatyt wapnia) jest analogiczny do substancji, z której składa się szkliwo. Ma wysokie działanie remineralizujące ubytki w szkliwie. Zawarty w płynie INNOVA nanohydroksyapatyt wapnia skutecznie wzmacnia szkliwo i jednocześnie łagodzi ból związany z nadwrażliwością. Już po pierwszym użyciu mHAP głęboko przenika do uszkodzeń na powierzchni zębów i do ognisk demineralizacji szkliwa powodując, że szkliwo staje się bardziej szczelne i mocniejsze.

Zawarty w płynie enzym tanazy rozszczepia zawarte w herbacie, kawie i papierosach związki dzięki czemu delikatnie, równomiernie i bardzo skutecznie rozjaśnia szkliwo. W składzie płynu znajduje się również ekstrakt z pestek winogron, który eliminuje rozwój bakterii próchnicy.  Witamina E i polifenole (eukaliptus, tymol i anetol) dbają o zdrowie dziąseł.
 
Żeby uzyskać lepsze efekty płyn należy stosować wraz z pastami INNOVA Sensitive.

INNOVA pasta P6

Właściwości płukanki INNOVA:

INNOVA pasta P1 mHAP w terapeutycznej dawce 2,25% odbudowuje szkliwo
INNOVA pasta P3 innowacyjny enzym Tannase (tanazy) starannie rozjaśnia szkliwoSposób użycia: Płyn należy stosować po posiłku i po umyciu zębów. Do korka trzeba nalać płynu. Nie należy go rozcieńczać z wodą. Przez około minutę powinno płukać się jamę ustną a następnie wypluć. Nie połykać. W celu uzyskania lepszego efektu można po zastosowaniu płynu INNOVA nie płukać ust wodą i powstrzymać się od jedzenia i picia przez około 30 minut.

INNOVA pasta P5

Płyn nie zawiera: SLS, fluoru, chlorheksydyny, środków powierzchniowo czynnych, triklosanu, sacharynianu sodu.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat past INNOVA prosimy o zapoznanie się z broszurą zamieszczoną poniżej:

Broszura INNOVA


Skład: Aqua, Glycerin, Hydroxyapatite (nano), Calcium Lactate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-20, PEG-8, Xanthan Gum, Aroma, Vitis Vinifera Seed Extract, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Anethole, Eucalyptol, Sucralose, Thymol, Tannase, Limonene.