BRAUN Oral-B ZESTAW Stages Power DB4 + końcówki MYSZKA MIKI 2szt. - szczoteczka bateryjna dla dzieci w wieku powyżej 3 lat - wersja KSIĘŻNICZKA

Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: P04024
  • Producent: Braun Oral-B
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 63,50 zł
Szczoteczka bateryjna BRAUN Oral-B Stages Power DB4 PRINCESS - szczoteczka elektryczna dla dzieci w wieku powyżej 3 lat - wersja Bajka KSIĘŻNICZKI

Zestaw promocyjny! Szczoteczka bateryjna Oral-B DB4 + zestaw dwóch końcówek wymiennych MICKEY MOUSSE.

Szczoteczka bateryjna Oral-B Stages Power Kids DB4 (Advance Power 400 Kids) została zaprojektowana tak, aby spełniać potrzeby dzieci w zakresie higieny jamy ustnej oraz zachęcać je do mycia zębów. Nowa, ulepszona wersja szczoteczki elektrycznej Braun Oral-B DB4 w wersji PRINCESS posiada wbudowany, 2 minutowy TIMER, który odmierza zalecany czas szczotkowania. Timer motywuje dzieci do dłuższego, a tym samym efektywnego szczotkowania zębów. Końcówka wymienna z miękkimi, elastycznymi włóknami dokładnie oczyszcza powierzchnię zebów, nie podrażniając dziąseł. Szczoteczka bateryjna Oral-B BD4 występuje w atrakcyjnych kolorach i nadrukach ulubionych postaci z kreskówek dzięki czemu dziecko chętnie sięga po szczoteczkę, a codzienna czynność korzajy się z nie tylko z obowiązkiem ale przede wszystkim z miłą i wesołą zabawą.

Odpowiednia motywacja oraz właściwa szczoteczka do zębów to podstawa prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej u najmłodszych dzieci. Im wcześniej dziecko zacznie naukę prawidłowego szczotkowania, tym szbciej wyrobi właściwe nawyki w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Ważnym aspektem jest również odpowiednia motywacja, dzięki której dziecko chętnie przystąpi do nauki szczotkowania i codziennej pielęgnacji.

Cechy i zalety szczoteczki Stages Power DB4:


szczoteczka bateryjna ruch 2d 9600 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę, które zapewniają optymalne i efektywne
szczotkowanie
 
szczoteczka bateryjna oral-b końcówka mała główka końcówki wymiennej pozwala swobodne i bezpiecznie szczotkowanie
rozwarstwione końcówki włókien ExtraSoft zapewniają delikatne szczotkowanie
środkowy rząd dłuższych włókien zaprojektowano by dokładniej czyścić powierzchnie żujące
niebieskie włókna Indicator blednąc do połowy wskazują potrzebę wymiany końcówki
końcówki z nadrukami ulubionych postaci z kreskówek
 
szczoteczka bateryjna oral-b timer 2-minutowy timer mycia zębów motywuje dzieci do dłuższego, a tym samym efektywnego szczotkowania zębów.
 
szczoteczka bateryjna oral-b rączka rękojeść SquishGrip o atrakcyjnym kształcie ułatwia dzieciom trzymanie szczoteczki, nie wyślizguje się z ręki, a samo szczotkowanie jest bezpieczne.


Szczoteczka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Model szczoteczki: DB4.510.K (typ 3744).

Końcówki wymienne Oral-B Stage Power MIKI MOUSE

W przypadku szczoteczek dla dzieci, końcówkę BRAUN Oral-B Stages Power wyposażono w wyjątkowo miękkie włókna, które delikatnie oczyszczają zęby, chroniąc dziąsła dziecka. Zawiera również rząd celowo wydłużonych włókien do czyszczenia powierzchni żujących oraz krótsze włókna lepiej pasujące do małej buzi.

Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez BRAUN Oral-B. Posiadają również miękkie i zaokrąglone na końcach włókna oraz uzyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych.

szczoteczka bateryjna oral-b końcówki MIKI


Cechy końcówki Stages Power

1. Przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.
2. Nadruki z postaciami z kreskówek zachęcają do szczotkowania.
3. Mniejsza główka z delikatniejszymi, rozwarstwionymi końcówkami włókien.
4. Włókna Indicator blednąc do połowy sygnalizują potrzebę wymiany końcówki.
5. Końcówka pasuje do wszystkich modeli szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B z wyjątkiem modeli CrossAction, Sonic oraz Pulsonic.

W opakowaniu znajdują się 2 końcówki  w wersji "Myszka Miki (Micky Mouse)".

 

Zestaw objęty jest 24-miesięczną gwarancją ważną we wszystkich autoryzowanych serwisach Brauna na terenie Polski.