Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Pasta do zębów z węglem

 

Przegląd pasty wybielających z aktywnym węglem, które są totalnym bestsellerem

Pasta do zębów z węglem to zupełny must have każdego miłośnika białego uśmiechu. Najwięksi producenci wprowadzają do oferty pasty do zębów z węglem, które od kilku miesięcy sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Pokochaliśmy pasty z do zębów z węglem dlatego, że przynoszą doskonałe efekty w postaci bielszych zębów a przy tym są niezwykle delikatne dla dziąseł i szkliwa. Poza tym posiadają przyjazne składy, w których znajduje się całe mnóstwo ekstraktów roślinnych, enzymów oraz składników wzmacniających zęby. 

Węgiel aktywny w pastach do zębów

Aktywny węgiel w pastach do zębów posiada właściwości absorbujące osady i przebarwienia znajdujące się na powierzchni zębów. Dzięki temu doskonale oczyszcza zęby przywracając naturalną biel i piękny blask. Aktywny węgiel także skutecznie hamuje rozmnażanie się bakterii w jamie ustnej chroniąc zęby przed próchnicą oraz chorobami dziąseł. Regularne szczotkowanie zębów pastą do zębów z węglem wspomaga redukcję zalegającej płytki nazębnej i uporczywych przebarwień przywracając zębom naturalną biel. Działanie antybakteryjne likwiduje problem zapalenia dziąseł i nieświeżego oddechu z ust.

Lista past z węglem aktywnym

Obecnie półki naszego sklepu wręcz uginają się od past do zębów z węglem i Klient ma w czym wybierać. Postaram się opisać te najpopularniejsze czarne pasty, przybliżając ich składy i właściwości. Przedstawiam zatem listę najbardziej popularnych past do zębów węglem, które dzięki swoim właściwościom zyskały uznanie naszych Klientów.

SPLAT Blackwood

Pasta do zębów z węglem SPLAT Blackwood to jedna z najbardziej popularnych, czarnych past do zębów. Zawiera aktywny węgiel dzięki czemu doskonale oczyszcza zęby usuwają najbardziej uporczywe przebarwienia. W składzie pasty do zębów SPLAT Blackwood znajduje się także ekstrakt z jałowca i biosol (antyseptyk), które hamują rozwój bakterii. Dzięki nim pasta zmniejsza ryzyko powstania próchnicy, zapalenia dziąseł, kamienia nazębnego czy nieświeżego oddechu. SPLAT Blackwood działa wybielająco oraz przeciwpróchniczo. Jak większość past do zębów z węglem jest koloru czarnego i posiada smak mięty z wyczuwalną nutą jałowca. Cena: 26,90 PLN.

splat Blackwood

SEYSSO Whitening Black

SEYSSO Whitening Black to wielozadaniowa pasta do zębów z węglem, która wybiela a także skutecznie wzmacnia zęby, działa antybakteryjnie i odświeżająco. Oprócz aktywnego węgla z drewna bambusowego o działaniu wybielającym i antybakteryjnym, pasta do zębów SEYSSO Whitening Black  zawiera hydroksyapatyt, olej kokosowy oraz ksylitol. Hydroksyapatyt to naturalny składnik szkliwa zębowego. Pasta do zębów SEYSSO Whitening Black dzięki zawartości hydroksyapatytu odbudowuje strukturę szkliwa wzmacniając zęby i zapewniając doskonałą ochronę przed próchnicą oraz minimalizuje nadwrażliwość zębową. Olej kokosowy pozyskiwany z palmy kokosowej, tłoczony na zimno, wspomaga bakteriobójcze działanie węgla oraz jest źródłem wielu witamin i minerałów, które dbają o zdrowie całej jamy ustnej. Pasta do zębów z węglem SEYSSO Whitening Black ma kolor czarny i konsystencję żelu dzięki czemu bardzo dobrze rozprowadza się po całej jamie ustnej. Przynosi rezultaty w postaci bielszych i zdrowych zębów i dziąseł.  Nie zawiera flurou. Cena: 27,90 PLN.

SEYSSO Whitening Black

CURAPROX Black is White 

Pasta do zębów CURAPROX Black is White to również bardzo lubiana pasta do zębów z węglem, która oprócz właściwości wybielających wzmacnia zęby zapewniając skuteczną ochronę przed próchnicą.  Czarna pasta wybielająca CURAPROX Black is White zawiera aktywny węgiel, który dokładnie oczyszcza zęby przywracając naturalną  biel i blask. Antybakteryjne właściwości aktywnego węgla sprawiają, że pasta CURAPROX Black is White hamuje rozwój bakterii zwiększając ochronę przed próchnicą, zapaleniem dziąseł, kamieniem nazębnym czy nieświeżym oddechem. Dodatkowo pasta do zębów CURAPROX Black is White zawiera hydroksyapatyt i fluor, które doskonale wzmacniają zęby i zapewniają najwyższą ochronę przed działaniem kwasów i bakterii. CURAPROX Black is White to pasta do zębów, która zawiera także enzymy naturalnie występujące w ślinie, które wspomagają utrzymanie równowagi naturalnej flory bakteryjnej w jamie ustnej zwiększając ochronę przed infekcjami dziąseł i błon śluzowych. Pasta CURAPROX Black is White jest koloru czarnego i ma konsystencję pasty z wyczuwalnymi drobinkami. Pięknie poleruje szkliwo nadając widoczny blask i uczucie niesamowicie gładkich i czystych zębów. Cena: 96,90 PLN

CURAPROX Black is White 

BLANX Black

Czarna pasta do zębów BLANX Black z aktywnym węglem i porostem islandzkim przywraca zębom naturalną biel i zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą. Kolejna pasta do zębów z węglem z drzewa kokosowego, która dokładnie poleruje szkliwo usuwając najtrudniejsze przebarwienia. Dodatkowo zawarta w paście uwodniona krzemionka o niskiej abrazyjności wspomaga usuwanie osadów i jest bezpieczna dla szkliwa i dziąseł. Pasta BLANX Black zapewnia również skuteczną ochronę przed próchnicą, chorobami dziąseł czy nieświeżym oddechem. Pasta do zębów BLANX Black jest koloru czarnego i ma formułę żelu, posiada niezwykle odświeżający i przyjemny smak. Cena: 19,90 PLN.

BLANX Black

BIOMED Charcoal

Pasta do zębów z węglem BIOMED Charcoal to kolejna propozycja wielozadaniowej pasty do zębów, która wybiela oraz wzmacnia zęby i pielęgnuje dziąsła. BIOMED Charcoal to pasta do użytku codziennego, bogata w składniki aktywne o szerokim spektrum działania. Oprócz aktywnego węgla bambusowego pasta BIOMED Charcoal zawiera bromelainę, czyli enzym pozyskiwany z ananasa, który chemicznie rozpuszcza osady z powierzchni szkliwa przywracając zębom naturalną biel. Zawarty w czarnej paście do zębów BIOMED Charcoal hydroksyapatyt odbudowuje szkliwo doskonale wzmacniając zęby. Dzięki temu pasta do zębów z węglem BIOMED Charcoal zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą, nadwrażliwością zębów, zapobiega pojawianiu się kamienia nazębnego oraz erozji szkliwa. Cytrynian cynku zwalcza nieświeży oddech zapewniając długotrwały komfort i uczucie świeżości w jamie ustnej. Pasta BIOMED Charcoal zawiera także ekstrakt z liści babki oraz brzozy o działaniu przeciwzapalnym, chroniącym dziąsła oraz olejek z mięty pieprzowej, który doskonale odświeża oddech. Pasta wybielająca BIOMED Charcoal ma postać czarnego żelu o bardzo przyjemnym smaku. Cena: 10,90 PLN.

BIOMED Charcoal

WOOM Carbon

Woom Carbon to kolejna bardzo dobra pasta do zębów z węglem o działaniu wybielającym, wzmacniającym zęby oraz antybakteryjnym i przeciwzapalnym. Pasta wybielająca Woom Carbon zawiera aktywny węgiel, który szybko i skutecznie usuwa przebarwienia przywracając zębom naturalną biel. Pasta hamuje rozwój bakterii zmniejszając ryzyko próchnicy, zapalenia dziąseł czy pojawienia się nieświeżego oddechu. Zawarty w składzie pasty do zębów z węglem Woom Carbon fluor wspomaga remineralizację szkliwa i wzmacnia zęby. Uwodniona krzemionka, nieabrazyjna dla szkliwa i dziąseł, wspomaga redukcję osadów i zalegającej płytki nazębnej. Dodatkowo pasta zawiera pirofosforan tetrapotasowy oraz pirofosforan disodowy, które wyrównują pH w jamie ustnej ograniczając rozwój bakterii chorobotwórczych. Regularne stosowanie pasty Woom Carbon zapewnia kompleksową pielęgnację całej jamy ustnej. Cena: 22,90 PLN.

WOOM Carbon

Podsumowanie

W ofercie znajduje się jeszcze wiele innych, bardzo skutecznych past do zębów z węglem, np. White Glo Deep Stain Remover, w 100% naturalna pasta do zębów Argital Dentifricio czy seria czarnych past Beverly Hills Formula. Wszystkie są bogate w składniki aktywne a ich działanie nie ogranicza się jedynie do aspektu wybielania zębów lecz zapewniają kompleksową pielęgnację całej jamy ustnej. Jeżeli szukacie bezpiecznej i profesjonalnej pasty wybielającej to czarne pasty do zębów z węglem z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Sprawią, że zęby staną się widocznie bielsze i zdrowsze.