O nas

Szanowni Państwo,

Sklep Internetowy HappyDental.pl powstał w 2008 roku z myślą o Państwa zdrowym, pięknym, białym uśmiechu. Naszym głównym zadaniem jest przekazać wiedzę o prawidłowej higienie jamy ustnej oraz zaoferować profesjonalne artykuły, dzięki którym dbanie o zdrowie całej jamy ustnej będzie proste, przyjemne i co najważniejsze skuteczne.

Zespół HappyDental.pl tworzą młodzi i energiczni ludzie. Cechuje nas profesjonalizm i konsekwencja, zwłaszcza w indywidualnym podejściu do Klienta. Posiadamy bogatą wiedzę w zakresie higieny jamy ustnej oraz podobnie jak Państwo jesteśmy miłośnikami zdrowego i pięknego uśmiechu.

Co nas wyróżnia?

- Szeroki asortyment nowych, oryginalnych i profesjonalnych artykułów do higieny jamy ustnej.
- Gwarancja produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.
- Realizacja zamówień "od ręki" dzięki zawsze pełnym stanom magazynowym.
- Pełen monitoring etapów realizacji zamówień.
- Dbałość o wysyłane produkty i możliwość "śledzienia" przesyłek.
- Doświadczony i przeszkolony w zakresie profesjonalnej profilaktyki jamy ustnej zespół.
- Do każdej transakcji wystawiamy paragon fiskalny, wystawiamy fakturę VAT lub fakturę/rachunek imienny.
- Regulamin naszego sklepu jest prosty, nie zawiera niedozwolonych sformułowań i jest zgodny z aktualnie obowiązującym prawem.
- Dowolność form składania zamówień, tj: strona sklepu, telefonicznie, mailowo oraz przed dostępne komunikatory.

Od 2008 roku zrealizowaliśmy dla Państwa ponad 150.000 zamówień, otrzymując same pozytywne opinie i komentarze. W naszej wieloletniej działalności spotkaliśmy się z Klientami, który obdarzyli nas zaufaniem i sympatią. Wszystkie opinie Kupujących, którzy zrealizowali zakup w naszym Sklepie, można przeczytać w niezależnych portalach opiniujących (Opineo, Ceneo, Allegro).

Od 2011 roku prowadzimy również Sklep Stacjonarny we Wrocławiu, w którym można dokonać zakupu bez wcześniejszego zamawiania produktów w Sklepie Internetowym. W sklepie Stacjonarnym zgromadziliśmy pełną ofertę produktów, które dostępne są w Sklepie Internetowym. Na miejscu posiadamy wiele produktów w wersjach pokazowych co pozwala Klientom lepiej poznać produkt, przetestować i poznać jego właściwości. Chętnie odpowiadamy na pytania Klientów i doradzamy w wyborze odpowiednich produktów. Wszystkich chętnych nas poznać zapraszamy serdecznie.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i przekona do zakupów w sklepie HappyDental.pl. Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszelkie uwagi oraz sugestie dotyczące oferowanego asortymentu oraz funkcjonowania sklepu internetowego. Dzięki nim będziemy mogli systematycznie udoskonalać sklep HappyDental.pl dostosowując go do Państwa potrzeb.

Jeżeli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem:

info@happydental.pl

71-349-77-90
71-349-77-91
71-349-77-92

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, Zespół HappyDental.plMarta Ladzińska


Sandra Pawlik

 

 

Nasze zawsze uśmiechnięte siostry! Są z nami niemal od samego początku, współtworzyły dział obsługi Klienta wkładając serce w jakość obsługi i opiekę nad zdrowiem jamy ustnej naszych Klientów. Na co dzień zajmują się współpracą z Klientami a ich bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie higieny jamy ustnej pozwala na fachową pomoc i doradztwo w doborze odpowiedniego produktu. Otwarte, pomocne i zawsze radosne z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania.Anna Hładczuk

Anna Hładczuk

 

Otwarta i bardzo operatywna, młoda dziewczyna od lat pracuje na dobry wizerunek marki HappyDental. Anna jest dyrektorem marketingu w naszej firmie, opiekunem dystrybuowanych marek i z racji zdobywanego wykształcenia pełni funkcję konsultanta medycznego. Współprowadząca i dowodząca w projekcie dbajozeby.pl w swoich ciekawych artykułach dzieli się z Państwem wiedzą z dziedziny pielęgnacji jamy ustnej oraz prezentuje liczne testy produktów, które recenzuje. Ania jest pomysłodawcą programu "Zdrowy uśmiech przedszkolaka" oraz "HappyDental Academy", które nastawione są na edukację i promocję zdrowia wśród małych dzieci i studentów stomatologii. Ponad to Anna całą swoją energię i potrzebę misji wdraża poprzez liczne akcje społeczne propagujące higienę i zdrowie jamy ustnej.

 

Ewa Zalejska

 Ewa Zalejska

 

Wesoła, sympatyczna i niezwykle zorganizowana osoba, która każdego dnia współpracuje z Klientami hurtowymi. Ewa przygotowuje oferty hurtowe i dba o współpracę z gabinetami stomatologicznymi oraz aptekami w całej Polsce. Doradza w kwestii doboru  produktów dedykowanych dla dentystów oraz sklepów medycznych. Ewa współpracuje w wieloma Przedszkolami w Polsce dbając o ich zaplecze higienizacyjne. Posiada bogatą wiedzę na temat dostępnego asortymentu dla dzieci i dorosłych.

 

 

Marta Pilach Ewelina Jaworska

 Marta Pielach i Ewelina Jaworska

 

Dziewczyny energiczne, wesołe i niezwykle pracowite zajmują się realizacją zamówień w Sklepie Internetowym. Każdego dnia dokładają wszelkich starań aby Państwa zamówienia były realizowane szybko i rzetelnie. Marta i Ewelina starannie przygotowują zamówienia do wysyłki dbając o jakość i bezpieczeństwo dostawy. Niezwykle wesoły i niezastąpiony "dream team". Cieszymy się, że dziewczyny są z nami, gdyż mamy pewność, że etap realizacji zamówień odbywa się na najwyższym poziomie i z dbałością o każdy szczegół.

 

 

Huber Łakomy

 Hubert Łakomy

 

Najweselszy i najsympatyczniejszy człowiek w kraju! Hubert dba o ład i porządek w naszych magazynach, a jego skrupulatność, zorganizowanie i konsekwencja przekładają się na profesjonalne wykonywanie prac magazynowych. Hubert dba o jakość i odpowiednie przechowywanie produktów specjalistycznych oraz kompletuje i pakuje zamówienia hurtowe. Każdego dnia zaraża nas dobrym samopoczuciem i radością. Lepszego kierownika magazynu nie mogliśmy sobie wymarzyć.

 

 

Dawid Hładczuk  

Dawid Hładczuk

Miłośnik nowinek technologicznych, ambitny nasz kolega, który stale poszerza swoją wiedzę w dziedzinie e-commerce. Dawid, informatyk i menadżer sklepu dba o wygląd happydental.pl oraz dokłada wszelkich starań aby oferta naszych produktów trafiła do jak największej grupy odbiorców internetowych. Łączy pracę z pasją dzięki czemu ogrom codziennych obowiązków nie stanowi dla niego trudności, a przy tym rozbawia nas do łez.

 

 

 

Basia Śnieżek-Rogula

Basia Śnieżek-Rogula

 

Współtwórca największego sklepu stomatologicznego w Polsce, pomysłodawca i współautor bloga dbajozęby.pl a przede wszystkim "dobry duch" naszej firmy.  Każdego dnia koordynuje pracę całego zespołu dbając do pozytywną atmosferę i uśmiech kolegów z pracy. Wypracowała wraz z zespołem najwyższe standardy obsługi Klienta, realizacji zamówień i profesjonalnego doradztwa. Basia współprowadzi blog o zdrowiu i pielęgnacji jamy ustnej, w którym zamieszcza ciekawe informacje i porady. Basia dzieli się z Państwem wieloletnim doświadczeniem pracy w branży stomatologicznej i wiedzą zdobytą w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej.

 

 

Rafal Rogula Wlasciciel Sklepu HappyDental.pl   Rafał Rogula - właściciel sklepu HappyDental.pl

Pomysłodawca i założyciel największego Sklepu Internetowego z artykułami do higieny jamy ustnej w Polsce. Jego profesjonalizm, konsekwencja oraz cierpliwość pozwoliły stworzyć sprawnie działającą firmę, zrzeszającą wspaniałych ludzi, która każdego dnia pomaga Państwu w profesjonalny sposób zadbać o zdrowie jamy ustnej. Pełen pasji i motywacji Szef jest naszym partnerem i autorytetem w codziennej pracy dla dobra naszych Klientów.

 


Zespół HappyDental.pl