Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Philips Sonicare AirFLoss Ultra - irygator do zębów

 

Philips Sonicare AirFLoss Ultra - irygator do zębów czy wykałaczka wodno-powietrzna.

Philips Sonicare AirFloss to zdecydowanie bardziej wykałaczka wodno-powietrzna niż irygator do zębów. Dlaczego? Głównie ze względu na rodzaj pracy i działanie urządzeń AirFloss. W klasycznym irygatorze, pompka generuje strumień pulsacyjny wody. Podczas irygacji mamy uczucie, że woda strumieniem ciągłym iryguje nam jamę ustną. W przypadku AirFlossa możemy mówić o tzw. pojedynczych mikro strzałach wody z powietrzem, nie mierzonych w barach a prędkości wystrzału.

Philips Sonicare AirFloss to innowacyjne urządzenie do codziennej irygacji jamy ustnej

Rewolucyjna i unikalna technologia MicroBurst w irygatorze Philips Sonicare AirFloss Ultra generuje mikro-strzały powietrza wymieszanego z wodą. Woda wymieszana z powietrzem wprowadzona z odpowiednią prędkością w przestrzeń międzyzębową skutecznie wypłukuje resztki pokarmu, bakterii i osadu nazębnego mogącego być przyczyną próchnicy, kamienia nazębnego, zapalenia dziąseł czy nieświeżego oddechu. Wyczyszczenie wszystkich przestrzeni trwa nie dłużej niż 60 sekund.

Nowa technologia zastosowana w AirFlossie zapewnia trzy strumienie powietrza i mikro kropelek, co pozwala osłabić i usunąć płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych. Udoskonalona, bardzo wydajna nasadka ma bardziej miękką końcówkę, która zwiększa wygodę i zapewnia szerszy strumień, umożliwiając czyszczenie większej powierzchni zębów.

Jak działa irygator Philips Sonicare AirFloss

Przed pierwszym użyciem należy ładować irygator Philips AirFloss przez 24 godziny. Jest to niezwykle istotna kwestia gdyż odpowiednio sformatowany akumulator pozwala na dłuższą żywotność urządzenia. 

irygator Philips Sonicare AirFloss

Przystępując do pierwszej irygacji należy nałożyć dyszę (końcówkę) na irygator. Dyszę dociskamy do końca aż usłyszymy wyraźnie kliknięcie. Napełniamy zbiorniczek wodą lub płynem do płukania jamy ustnej. Tak, w przypadku irygatora AirFloss ULTRA możemy dokonywać irygacji stosując płukanki dentystyczne, co jest wykluczone w przypadku tradycyjnych irygatorów do zębów.

irygator do zębów

Irygator Sonicare AirFloss uruchamiamy przyciskiem z diodą. Klikając przycisk na rękojeści wybieramy tryb pracy. Do wyboru mamy trzy programy, które dobieramy według indywidualnych preferencji. Kolejno należy umieścić dyszę w przestrzeń między zębami w pozycji pod kątem 90 stopni do linii dziąseł i klikając przycisk aktywacji wypuszczamy strumień wodno-powietrzny.

Dobry irygator do zębów

Przesuwamy końcówkę do kolejnej przestrzeni między zębami i ponownie klikamy przycisk aktywacji. Czynność powtarzamy dla wszystkich przestrzeni międzyzębowych a także przykładając dyszę do dziąseł dokonujemy irygacji linii dziąsłowej.

pielęgnacja zębów irygatorem

Skuteczność potwierdzona badaniami i zadowoleniem Klientów

Dowiedziono, że regularne stosowanie irygatora Philips AirFloss Ultra poprawia zdrowie dziąseł a także:

  • 95% osób, które nieregularnie korzystały z nici dentystycznych i wypróbowały urządzenie AirFloss Ultra, stwierdziło, że jest ono łatwe w użytkowaniu,
  • 89% osób stwierdziło, że urządzenie jest łatwiejsze w użytkowaniu niż nici dentystyczne,
  • 82% osób stwierdziło, że urządzenie jest łatwiejsze w użytkowaniu niż klasyczne irygatory do zębów.

Wykałaczka wodno-powietrzna Philips AirFloss Ultra polecana jest szczególnie dla osób noszących stały aparat ortodontyczny, posiadających implanty oraz inne uzupełnienia protetyczne. Sprawdza się w codziennej higieny jamy ustnej szczególnie u osób z mocno stłoczonymi zębami.

Podsumowanie recenzji Philips Sonicare AirFloss

Wykałaczka wodno-powietrzna Philips Sonicare AirFloss jest wygodnym urządzeniem do codziennej higieny jamy ustnej. Lekkie i poręczne urządzenie sprawdzi się na co dzień jak i w podróży, w pracy czy w szkole. Możliwość stosowania do irygacji płynów do płukania jamy ustnej to duży plus dla osób korzystających z płukanek dentystycznych w codziennej higienie jamy ustnej. Jeżeli tylko Użytkownik ma świadomość różnicy pomiędzy działaniem klasycznych irygatorów do zębów a AirFlossem z pewnością doceni jego działanie. Osoby korzystające na co dzień z klasycznych irygatorów dentystycznych mogą mieć kłopot ze zmianą techniki irygacji a co za tym idzie sposobu użytkowania AirFlossa