Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 6000

 

Braun Oral B, niekwestionowany lider na rynku sprzedaży szczoteczek elektrycznych, również zmienia swoje szczoteczki, dostosowując je do obecnych potrzeb Użytkowników. Nową serię szczoteczek Oral-B PRO charakteryzuje nowy design a przede wszystkim technologia, która doskonale wpisuje się w potrzeby prawidłowej higieny jamy ustnej. Najpopularniejszym modelem tej jesieni stała się szczoteczka Oral-B PRO 600 SmartSeries.

Technologia Bluetooth w szczoteczce? Konieczność czy „bajer”?

W teorii technologia Bluetooth 4.0 oraz aplikacja Oral-B, sprawiają, że szczoteczka Oral-B PRO 6000 zapewnia indywidualny program pielęgnacji jamy ustnej każdemu Użytkownikowi.

szczoteczki Oral B

Oral-B PRO 6000 SmartSeries to inteligenta szczoteczka elektryczna, która za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0 łączy się z aplikacją w Twoim smartphonie. Szczoteczka połączona ze smartfonem pozwala wraz z aplikacją Oral-B (aplikacja od sierpnia 2014 za darmo dostępna dla IOS i Android) na pełną kontrolę prawidłowej higieny jamy ustnej.

Aplikacja Oral-B pozwala na dwustronną komunikację szczoteczki i smartphonu. Pobiera oraz wyświetla dane jakie rejestruje szczoteczka podczas mycia zębów jak również może zaprogramować szczoteczkę dla indywidualnych potrzeb i nawyków każdego Użytkownika. Aplikacja dostosowuje czas mycia, intensywność pracy szczoteczki oraz ustala korzystne (zalecane) sposoby czyszczenia zębów indywidualnie dla potrzeb Użytkownika. Szczoteczka zapamiętuje 20 kolejnych szczotkowań, z których dane zostaną przesłane podczas następnej synchronizacji z aplikacją i aktualizacją wyników. Aplikacja kontroluje i rejestruje technikę szczotkowania co pozwala na maksymalne wykorzystanie efektywności czyszczenia jamy ustnej szczoteczką Oral-B PRO 6000 SmartSeries. Dla jeszcze skuteczniejszej motywacji aplikacja udostępnia wskazówki do prawidłowej higieny jamy ustnej jak również wyświetla informacje o pogodzie i inne ciekawostki.

Szczoteczka elektryczna Oral B PRO 6000 SmartSeries

Z pewnością najnowsza technologia pozwala na jeszcze lepsze kontrolowanie zabiegu szczotkowania zębów. Szczoteczka Oral-B PRO 6000 osoby mniej zdyscyplinowane przypilnuje a sumiennym Pacjentom pozwoli na usystematyzowanie informacji dotyczących ich codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Nie jest jednak niezbędnym elementem codziennego szczotkowania zębów.

Szczoteczka elektryczna Oral B 6000 - parametry techniczne

Pod względem technicznym, szczoteczka Oral-B PRO 6000 jak również pozostałe modele serii PRO nie różnią się niczym od mechanizmu jaki do tej pory znajdował się w szczoteczkach Oral-B seria Professional. Szczoteczka BRAUN Oral-B PRO 6000 SmartSeries wyposażona jest w technologię 3D Action czyli 40.000 ruchów pulsacyjnych oraz 8.800 ruchów oscylacyjnych. Ruch pulsacyjnych (do przodu i do tyłu) delikatnie obluzowuje płytkę nazębną, a ruchów oscylacyjny usuwa płytkę bakteryjną. Udowodniono, że system czyszczenie w technologii 3D usuwa do 100% więcej płytki nazębnej więcej niż konwencjonalna szczoteczka manualna.

Elektryczna szczoteczka do zębów

Szczoteczka Oral-B PRO 6000 SmartSeries posiada 5 trybów szczotkowania i funkcję czyszczenia języka:

  1. DailyClean – skuteczne czyszczenie jamy ustnej na co dzień,
  2. DeepClean – długie i dokładne czyszczenie jamy ustnej (3 minuty.),
  3. Sensitive – delikatne ale dokładne czyszczenie wrażliwych miejsc,
  4. GumCare – delikatne masowanie dziąseł podczas szczotkowania,Szczoteczka elektryczna Oral B
  5. Whitening – wyjątkowo skuteczne czyszczenie i wybielanie zębów.

Kwestia czyszczenia języka jest niezwykle istotna w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Z reguły podczas szczotkowania zębów zapominamy o tym, że na języku również znajdują się bakterie, które negatywnie wpływają na stan zdrowia jamy ustnej. Regularne oczyszczanie powierzchni języka powinno stać się zatem nieodzownym elementem pielęgnacji jamy ustnej. Do szczotkowania języka służą specjalne skrobaki (w wersji manualnej) ale skoro myślimy o zakupie szczoteczki Oral-b PRO 6000, z funkcją czyszczenia języka to dlaczego z niej nie skorzystać..?? Polecam, na prawdę warto!

Szczoteczka Oral-B PRO 6000 SmartSeries jest najczęściej kupowanym modelem. Technologia szczoteczek Oral-b jest powszechnie znana i lubiana a przede wszystkim niezawodna. Szczoteczki Oral-B są w czołówce szczoteczek odznaczających się najmniejszą awaryjnością. Liczne funkcje jakie posiada szczoteczka Oral-b PRO 6000 oraz zróżnicowane tryby pracy z pewnością zaspokoją potrzeby całej rodziny.

Szczoteczka Oral-b PRO 6000 SmarSeries dostępna jest w naszym sklepie internetowym, natomiast pełną ofertę produktów Oral-B znajdziecie bezpośrednio na stronie HappyDental.pl w zakładce szczoteczki elektryczne.

POLECAM

Basia