Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BIOREAPAIR Sensitive ADVANCE 75ml - pasta o podwójnym działaniu przeciw nadwrażliwości zębowej E7849

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 03028
 • Producent: Coswell
 • Waga: 0.08 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 20,90 zł brutto
 • szt.
 • 22,90 zł

BIOREPAIR Sensitive ADVANCE - pasta do zębów o podwójnym działaniu przeciw nadwrażliwości zębowej

BioRepair Sensitive ADVANCE to wyjątkowa pasta do zębów o podwójnym działaniu przeciw nadwrażliwości zębów. Posiada zaawansowaną formułę Biorepair, która redukuje ubytki w szkliwie i chroni dziąsła zapewniając efektywną ochronę przed nadwrażliwością zębową.

 

Pasta do zębów BioRepair Sensitive ADVANCE zawiera aktywne mikrocząsteczki microReair, całkowicie identyczne z elementami mineralnymi, tworzącymi zębinę i szkliwo. To właśnie z tego podobieństwa wynika fakt, iż mikrokryształy posiadają zdolność do odbudowy zębiny oraz szkliwa. Mikrocząsteczki tworzą warstwę ochronną na powierzchni zębów, odbudowują jej strukturę i łagodzą ból związany z nadwrażliwością zębów, odczuwany w czasie jedzenia gorących lub zimnych pokarmów lub mycia zębów.

 

Antybakteryjne działanie pasty BioRepair Sensitive ADVANCE zapewnia chlorek cetylopirydyny (CPC), który chroni zęby i dziąsła przed bakteriami. Płytka bakteryjna zgromadzona w obszarach przydziąsłowych powoduje choroby przyzębia oraz powstawanie kamienia nazębnego, który jest jednym z powodów recesji dziąseł. Osuwające się dziąsła odsłaniają szyjki zębowe, co powoduje powstawanie dolegliwości bólowych.


Każdego dnia zęby są narażone na działanie bodźców mechanicznych (szczoteczka do zębów) i chemicznych (pokarmy i kwasy), powodujących mikroskopijne, niezauważalne zarysowania, pęknięcia i szczeliny, w których gromadzi się osad, bakterie i barwniki. Z czasem może to prowadzić do poważniejszych uszkodzeń, takich jak próchnica oraz starcie i utrata połysku szkliwa.


Pasta do zębów BioRepair Sensitive ADVANCE nie zawiera fluoru, dwutlenku tytanu, SLSu, parabenów, glutenu i laktozy.

Właściwości pasty do zębów BioRepair Sensitive ADVANCE

 • zawiera biomimetyczne cząsteczki hydroksyapatytu, które odbudowują szkliwo i zapobiegają powstawaniu ubytków,
 • naprawia powierzchniową strukturę szkliwa i zębiny, działa na powierzchnię zębów zmniejszając ich wrażliwość, łagodzi podrażnienia wywołane szczotkowaniem zębów,
 • chlorek cetylopirydyny (CPC) wspomaga redukcję płytki nazębnej odpowiedzialnej za choroby zębów i dziąseł, nieprzyjemny zapach z ust oraz kamień nazębny, opóźnia jej ponowne gromadzenie się na powierzchni szkliwa,
 • ksylitol wyrównuje pH w jamie ustnej chroniąc przed negatywnym działanie kwasów na szkliwo,
 • nie zawiera związków fluoru, dzięki czemu może być stosowana nawet przez dzieci poniżej 6 roku życia.

 

Opis past do zębów z serii BioRepair

Pasty do zębów BioRepair zostały opracowane dzięki badaniom naukowym prowadzonym w laboratoriach BLANX we współpracy z laboratorium LEBSC (Laboratorio di Strutturistica Chimica Ambientale e Biologica) Uniwersytetu w Bolonii. Zawierają bioaktywne mikrocząsteczki MICROREPAIR, które mają taką samą wielkość i skład jak szkliwo zębowe, i dzięki temu mają zdolność naprawiania mikroskopijnych, powierzchniowych uszkodzeń powstających na szkliwie i zębinie. Obecność jonów cynku dodatkowo pomaga przeciwdziałać powstawaniu osadu, kamienia nazębnego i próchnicy.

 

Skład pasty do zębów BioRepair Sensitive ADVANCE

Aqua, Zinc  Hydroxyapatite**, Glycerin, Sorbitol, PEG-32,  Xylitol, Cellulose Gum, Silica, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Aroma, Zinc PCA, Cetylpiryridinium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Saccharin, Limonene,

** - microRepair