Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Domowe wybielanie zębów z COCO GLAM Whitening

 

Kto z nas nie marzy o pięknym, białym i lśniącym uśmiechu. Ja zdecydowanie tak i  ta chęć sprawia, że bardzo często sięgam i testuję produkty do wybielania zębów. Najczęściej są to produkty do wybielania zębów, które Pacjent może zakupić w sklepie stomatologicznym i przeprowadzić zabieg wybielania w domowym zaciszu. 

Chcąc odświeżyć biel własnego uśmiechu tym razem sięgnęłam po zestaw wybielający COCO GLAM Whitening, który niedawno osobiście wprowadziłam do oferty sklepu Happydental.pl. Ponieważ lubię wiedzieć co sprzedajemy i polecać (lub nie) produkt, o którym sama nieco wiem, postanowiłam przetestować nowość jaką jest zestaw wybielający COCO GLAM Whitening.

Co zawiera zestaw wybielający COCO GLAM Whitening?

Jak każda kobieta zwracam uwagę na wygląd produktu i radość z jego użycia z pewnością zwiększa jego estetyka. Zestaw wybielający COCO GLAM Whitening jest zapakowany w niezwykle eleganckie pudełko niczym produkty znanej firmy z jabłuszkiem w logo. W środku opakowania znajdują się zmyślnie rozmieszczone elementy zestawu: żele wybielające, nakładka led, trzy przejściówki do różnego typu smartphonów oraz wzornik bieli i instrukcja użycia. 

Wszystkie elementy zestawu są sprytnie ulokowane w małym pudełku. Całość wygląda niezwykle estetycznie i zdecydowanie zachęca do użycia (szczególnie takie sroczki jak mnie). 

 

coco glam - zestaw wybielający

Jak wybielić zęby przy użyciu COCO GLAM Whitening?

Wybielanie zębów przy pomocy COCO GLAM Whitening jest na prawdę proste. I pisze to osoba, która ceni sobie bardzo proste i szybkie rozwiązania. 

Przed nałożeniem żelu wybielającego należy dokładnie wyszczotkować zęby. Osobiście zalecam również dokładnie oczyścić przestrzenie międzyzębowe przy pomocy nitki dentystycznej lub jeżeli ktoś posiada to irygatora do zębów. Oczyszczając przestrzenie międzyzębowe mamy pewność, że żel wybielający dotrze i zadziała również w miejscach trudno dostępnych. Wybielanie zębów będzie efektywniejsze gdyż zalegające przebarwienia w miejscach trudno dostępnych psują wizualny efekt wybielania.

coco glam

Żel wybielający COCO GLAM Whitening znajduje się w małym opakowaniu z aplikatorem w formie pędzelka. Nakładamy żel na każdy ząb starając się rozprowadzić preparat równomiernie, docierając do miejsc trudno dostępnych Nakładkę led podłączamy do smartphona, laptopa czy ipada, wkładamy do buzi i włączamy przy pomocy przycisku znajdującego się na kablu.

coco glam whitening

jak używać coco glam whitening

Nakładka led wyłączy się po 16 minutach, czyli po zalecanym czasie aplikacji żelu. Usuwamy nakładkę z ust a następnie myjemy zęby usuwając resztki preparatu a następnie sprawdzamy efekty.

Skuteczność zestawu wybielającego COCO GLAM Whitening 


Najważniejszym etapem wybielania zębów dla większości z nas jest oczywiście etap końcowy czyli EFEKT. Czy żel wybielający COCO GLAM jest skuteczny? Moim zdaniem spełnił swoje zadanie doskonale. Mój uśmiech stał się bielszy i nawet nieco bardziej błyszczący po około 3 aplikacjach. Efekt, który mnie zadowalał uzyskałam po 7 dniach stosowania żelu. W trakcie wybielania zębów, zgodnie z zaleceniami producenta, unikałam spożywania pokarmów i napoi mogących przebarwiać zęby. Z doświadczenia wiem, że stosowanie "białej diety" podczas wybielania zębów zwiększa efekt zabiegu.

Jestem bardzo zadowolona z działania żelu wybielającego COCO GLAM Whitening. Kolor "bazowy" moich zębów był jasny ponieważ miałam okazję w przeszłości korzystać z profesjonalnego zabiegu wybielania zębów w gabinecie dentystycznym. System wybielający COCO GLAM Whitening w widoczny sposób odświeżył biel zębów a jego działanie i sposób użycia usatysfakcjonował mnie na tyle, że będę po niego sięgać regularnie w ramach kuracji odświeżającej.


Nie wiem jak żel sprawdzi się u osób z bardziej żółtymi zębami. Z pewnością do wybielania zębów należy podchodzić zdroworozsądkowo. Każdy będzie miał inny efekt końcowy ponieważ nawet w przypadku żeli wybielających z nadtlenkami rezultaty często mijały się z oczekiwaniem Pacjenta. Należy też mieć na uwadze, że zęby wybielają się do pewnego stopnia. Żel wybielający COCO GLAM Whitening nie przyniesie spektakularnych efektów w kilkanaście minut jak w przypadku wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Uzyskanie efektów będzie wymagało od kilku do kilkunastu aplikacji w zależności od Pacjenta ale będzie mniej bolesne i bezpieczne. COCO GLAM Whitening nie wywołuje nadwrażliwości zębów jak żele wybielające na bazie nadtlenków przez co przyjemnie się go stosuje.

Efektowna nakładka led jest niezwykle wygodna i co tu więcej mówić, designerska. Sam zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Na efekt trzeba chwilę poczekać ale jest jak najbardziej satysfakcjonujący.

A poniżej mój uśmiech po 7 dniach stosowania żelu COCO GLAM Whiening.

 

Basia