Oferta hurtowa - kliknij tutaj

COCO GLAM proszek wybielający w 100% naturalny środkiem usuwający przebarwienia na bazie aktywnego węgla z drzewa kokosowego

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 09841
 • Producent: CocoGlam
 • Waga: 0.08 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 49,99 zł brutto
 • szt.
 • 89,00 zł 69,90 zł
 • Niedostępny

COCO GLAM proszek wybielający z aktywnym węglem

 

Coco Glam to zupełna nowość i innowacja w dziedzinie wybielania zębów. Coco Glam to czarny proszek konsystencją przypominający puder, który skutecznie i dogłębnie oczyszcza powierzchnię szkliwa usuwając najbardziej uporczywe przebarwienia. Działanie Coco Glam oparte jest na wybielającym działaniu aktywnego węgla, który pochłania zanieczyszczenia zgromadzone na szkliwie wpływające niekorzystnie na biel zębów. Aktywny węgiel w proszku COCO GLAM jest bezpieczny dla szkliwa, nie ingeruje w jego strukturę i nie podrażnia dziąseł.

Aktywny węgiel - skuteczne wybielanie zębów w domu


COCOGLAM to w 100% naturalny proszek wybielający, który skutecznie usuwa przebarwienia. Cały sekret działania Coco Glam tkwi w jego unikalnym składniku, którym jest aktywny węgiel z drzewa kokosowego. Utleniona wersja węgla aktywnego wykazuje zdolność do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Czarny proszek Coco Glam myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza całą jamę ustną.

Coco Glam to bezpieczny na i naturalny sposób na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu. Coco Glam to także skuteczna ochrona przeciw próchnicy i nawracającym chorobom dziąseł. Proszek Coco Glam dzięki unikalnym składnikom zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii, które odpowiedzialne są na stany zapalne dziąseł i błon śluzowych.

Zdrowe i białe zęby to efekt stosowania CocoGlam z aktywnym węglem!

Właściwości Coco Glam - skuteczne wybielanie i ochrona jamy ustnej

Węgiel aktywny - jest substancją nietoksyczną i w pełni bezpieczną dla zębów, nie ingeruje w strukturę szkliwa zębowego gdyż nie pochłania budujących go minerałów. Skutecznie usuwa najbardziej uporczywe przebarwienia z powierzchni szkliwa przywracając zębom naturalną biel.

Glinka bentonitowa - glinka lecznicza pochodzenia wulkanicznego, która działa wzmacniająco i wybielająco na szkliwo zębowe.

Mięta - zapewnia długotrwałe uczucie świeżości

Ekstrakt z pomarańczy - zawierający witaminę C, wspomaga usuwanie nalotu delikatnie wygładzając powierzchnię szkliwa.

Proszek wybielający Coco Glam to w 100% naturalny środek wybielający! Wszystkie składniki Coco Glam są pochodzenia naturalnego i organicznego potwierdzonego certyfikatami. Dzięki niskiemu współczynnikowi ścieralności RDA 67 proszek wybielający COCO GLAM jest niezwykle delikatny i bezpieczny dla szkliwa.

 

proszek wybielający coco glam

 

Jak stosować proszek wybielający z aktywnym węglem Coco Glam

Proszek wybielający Coco Glam przeznaczony jest do codziennego stosowania. Przed przystąpieniem do szczotkowania należy zmoczyć szczoteczkę do zębów, a następnie nałożyć niewielką ilość proszku na włókna. Szczotkujemy około 3 minuty, a na kolejne 2 minuty pozostawiamy proszek na zębach. Po użyciu należy dokładnie wypłukać jamę ustną i umyć zęby pastą do zębów. Dla uzyskania najlepszego efektu ważna jest systematyczność użycia. Zaleca się szczotkować zęby proszkiem rano i wieczorem. W przypadku zębów o mocno żółtym odcieniu, stosowanie proszku wybielającego Coco Glam może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Pojemność Coco Glam to 30 g.

Skład czarnego proszku Coco Glam

Aktywny węgiel organiczny z kokosa, naturalna glinka bentonitowa, ekstrakt z mięty, ekstrakt ze skórki pomarańczy.

CIEKAWOSTKA...

Coco Glam może stać się również Twoją ulubioną maseczką oczyszczającą! Do odmierzonej porcji proszku Coco Glam należy dodać olej kokosowy, wymieszać a następnie nałożyć na twarz pozostawiając maseczkę na 10-15 minut. Po wyznaczonym czasie należy zmyć maskę ciepła wodą. Po zastosowaniu maseczki Coco Glam skóra jest odświeżona, oczyszczona i gładka. Polecamy!

 

Zapoznaj się także z zestawem wybielającym COCO GLAM Whitening.

Coco Glam - aktywny węgiel