COCO GLAM proszek wybielający w 100% naturalny środkiem usuwający przebarwienia na bazie aktywnego węgla z drzewa kokosowego

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 09841
  • Producent: Eco Innovations
  • Waga: 0.08 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 89,00 zł 85,90 zł

COCO GLAM proszek wybielający w 100% naturalnym środkiem usuwający przebarwienia na bazie aktywnego węgla z drzewa kokosowego.

Coco Glam to zupełna nowość i innowacja w dziedzinie wybielania zębów! Czarny proszek, który skutecznie i dogłębnie oczyszcza powierzchnię szkliwa usuwając najbardziej uporczywe przebarwienia.

Czarny proszek, białe zęby!

Cały sekret działania Coco Glam tkwi w jego unikalnym składniku, którym jest aktywny węgiel z drzewa kokosowego. Utleniona wersja aktywnego węgla wykazuje zdolność do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Czarny proszek Coco Glam myje zęby, wzmacnia szkliwo i oczyszcza całą jamę ustną.

Coco Glam to bezpieczny na i naturalny sposób na uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu. Coco Glam to także skuteczna ochrona przeciw próchnicy i nawracającym chorobom dziąseł. Proszek Coco Glam dzięki unikalnym składnikom zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii, które odpowiedzialne są na stany zapalne dziąseł i błon śluzowych.

Zdrowe i białe zęby to efekt stosowania czarnego proszku wybielającego Coco Glam!

Dobroczynne właściwości składników czarnego proszku Coco Glam

Węgiel aktywny - jest substancją nietoksyczną i w pełni bezpieczną dla zębów, nie ingeruje w strukturę szkliwa zębowego gdyż nie pochłania budujących go minerałów. Skutecznie usuwa najbardziej uporczywe przebarwienia z powierzchni szkliwa przywracając zębom naturalną biel.

Glinka bentonitowa - glinka lecznicza pochodzenia wulkanicznego, która działa wzmacniająco i wybielająco na szkliwo zębowe.

Mięta - zapewnia długotrwałe uczucie świeżości

Ekstrakt z pomarańczy - zawierający witaminę C, wspomaga usuwanie nalotu delikatnie wygładzając powierzchnię szkliwa.

Proszek wybielający Coco Glam to w 100% naturalny środek wybielający! Wszystkie składniki Coco Glam są pochodzenia naturalnego i organicznego potwierdzonego certyfikatami. Dzięki niskiemu współczynnikowi ścieralności RDA 67 proszek wybielający COCO GLAM jest niezwykle delikatny i bezpieczny dla szkliwa.

proszek wybielający coco glamStosowanie:
Proszek wybielający Coco Glam przeznaczony jest do codziennego stosowania. Przed przystąpieniem do szczotkowania należy zmoczyć szczoteczkę do zębów, a następnie nałożyć niewielką ilość proszku na włókna. Szczotkujemy około 3 minuty, a na kolejne 2 minuty pozostawiamy proszek na zębach. Po użyciu należy dokładnie wypłukać jamę ustną i umyć zęby pastą do zębów. Dla uzyskania najlepszego efektu ważna jest systematyczność użycia. Zaleca się szczotkować zęby proszkiem rano i wieczorem. W przypadku zębów o mocno żółtym odcieniu, stosowanie proszku wybielającego Coco Glam może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

pojemność: 30 g

Skład: Aktywny węgiel organiczny z kokosa, naturalna glinka bentonitowa, ekstrakt z mięty, ekstrakt ze skórki pomarańczy.

CIEKAWOSTKA...

Coco Glam może stać się również Twoją ulubioną maseczką oczyszczającą! Do odmierzonej porcji proszku Coco Glam należy dodać olej kokosowy, wymieszać a następnie nałożyć na twarz pozostawiając maseczkę na 10-15 minut. Po wyznaczonym czasie należy zmyć maskę ciepła wodą. Po zastosowaniu maseczki Coco Glam skóra jest odświeżona, oczyszczona i gładka. Polecamy!

coco glam porszek wybielający