Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SPLAT JUICY - pasty dla dzieci do pierwszych zębów

 

Maluchy czasem niechętnie podchodzą do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Szczotkowanie zębów jest mało atrakcyjne a sama pasta niesmaczna. Tak więc co zrobić aby dziecko zaczęło chętnie myć ząbki? A na przykład połączyć ten mało ciekawy, codzienny rytuał z dobrą zabawą.. Może ciekawa, grająca, mrugająca kolorowymi światełkami szczoteczka do zębów?? A może pasta o ulubionym smaku naszego maluszka?? Bo, który bąbel oprze się pysznym lodom śmietankowym czy słodkiej czekoladzie..?? Dzięki takim zabiegom dzieci będą kojarzyły pielęgnację jamy ustnej z dobrą zabawą a codzienny obowiązek stanie się miłą i smaczną przyjemnością.

Wzmacniane szkliwa przede wszystkim!

Szkliwo pierwszych zębów dziecka powinno być wzmacniane gdyż to stanowi największą ochronę przeciwpróchniczą. Należy też pamiętać, że zdrowe "mleczaki" to podstawa dla zdrowia zębów stałych. Dlatego też należy pilnować nasze Maluchy i zachęcać do regularnego szczotkowania zębów. Należy również dobrać odpowiednią pastę, która zapewni maksymalną ochronę zębów i będzie w 100% bezpieczna dla dziecka. SPLAT JUICY to nowa seria past w rodzinie SPLAT, przeznaczona do codziennego stosowania dla dzieci w każdym wieku. Pasty SPLAT JUICY spełniają wszystkie warunki bezpiecznej i skutecznej pasty do zębów a przy tym mają bajeczne smaki, które dzieci pokochają!

 

SPLAT JUICY

 

Nanocząteczkowy hydroksyapatyt gwarancją najlepszej ochrony!

SPLAT JUICY to pasty, które intensywnie odbudowują i wzmacniają szkliwo, zapewniając doskonałą ochronę przeciw próchnicy. Pasty z serii SPLAT JUICY zawierają nanocząsteczkowy hydroksyapatyt (mHAP), który jest naturalnym składnikiem szkliwa zębowego i jest to najskuteczniejsza metoda ochrony zębów przed próchnicą. Nano hydroksyapatyt zawarty w pastach SPLAT JUICY uzupełnia mikropory i uszkodzenia w strukturze szkliwa, skutecznie je odbudowując. W rezultacie szkliwo jest wygładzone i szczelne co wpływa na zmniejszenie nadwrażliwości zębowej, przeciwdziała osadzaniu się płytki nazębnej oraz pozwala na utrzymanie naturalnej bieli zębów. Innowacyjny system LUCTATOL hamuje rozwój bakterii wywołujących próchnicę, zwiększając ochronę zębów przed powstawaniem płytki nazębnej nawet do 96%. Ekstrakt z Aloe Vera, zawarty w pastach SPLAT JUICY działa nawilżająco i przeciwzapalnie. Chroni dziąsła zapobiegając powstawaniu stanów zapalnych i krwawienia.

6 wspaniałych smaków pasty dla dzieci

splat juicy pasta dla dzieci

Pasty SPLAT JUICY występują w 6 wspaniałych smakach, którym nie oprze się żaden maluch. Smaki past mają również za zadanie pobudzić ślinianki do produkcji śliny, która jest naturalnym środkiem zabezpieczającym jamę ustną. Ślina nasycona jonami wapnia i fosforu, dociera do miejsc trudnodostępnych, chroniąc szkliwo zębów przed erozją. Pasty SPLAT JUICY nie zawierają fluoru, agresywnych środków ściernych, środków konserwujących, alkoholu, rozpuszczalników syntetycznych, PEG, SLS i innych środków pieniących. Owoce... Owocea może lody..?

 

 

Lody