Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Szczoteczka soniczna Seysso

 

SEYSSO to polska marka artykułów do higieny jamy ustnej, która od 3 lat całkiem prężnie działa na naszym rodzimym rynku. Wśród produktów, które oferuje znajdują się pasty do zębów, akcesoria dla dzieci oraz (co najważniejsze dla mnie) szczoteczki soniczne. Właśnie na tej grupie artykułów chciałabym się dzisiaj skupić i trochę ją Wam przybliżyć. Zapraszam zatem na kilka słów pod hasłem: szczoteczka soniczna SEYSSO.

 

Jak działa szczoteczka soniczna?

Zacznijmy od tego, że od pewnego czasu technologia soniczna zyskuje coraz szerszą grupę zwolenników. Jej niezaprzeczalnym atutem jest wysoka jakość oczyszczania zębów z zalegającej płytki bakteryjnej połączona z dbałością o dziąsła. Mechanizm działający w częstotliwości fal dźwiękowych w przypadku zdecydowanej większości szczoteczek sonicznych wprawia włosie w ruch wymiatający czyli podobny do tego, który zalecany jest przy szczotkowaniu zębów za pomocą szczoteczek manualnych (metoda roll). Taka charakterystyka działania sprawia, że szczoteczki soniczne są bezpieczne i mogą być stosowane już u dzieci ząbkujących zarówno do oczyszczania pierwszych zębów, jak i do masażu dziąseł.

 

Co zatem wyróżnia szczoteczki soniczne SEYSSO spośród innych dostępnych na rynku?

Po pierwsze innowacyjna prędkość działania. Szczoteczki soniczne SEYSSO według zapewnień producenta charakteryzują się najwyższą częstotliwością drgań sonicznych, która w przypadku wiodących modeli wynosi aż 96 000 drgań na minutę. Dzięki temu uzyskano szeroki zakres wychylenia włosia, zapewniający szybsze usuwanie uporczywych przebarwień gromadzących się na powierzchni szkliwa oraz redukcję zalegającej płytki nazębnej.


Po drugie Technologia Dynamicznego Oczyszczania+ (Dynamic Cleaning Technology+) występująca w wyższych modelach szczoteczek, która jest podobna do zjawiska kawitacji. Jej sekret tkwi w mikrobąbelkach powstających w skutek szybkich ruchów włosia szczoteczki. Mikrobąbelki przedostają się w przestrzenie międzyzębowe oraz wszelkie trudnodostępne miejsca (np. kieszonki dziąsłowe) gwarantując jeszcze skuteczniejszy efekt czyszczenia.

 

szczoteczka soniczna SEYSSO

 

SEYSSO Professional

Rodzina szczoteczek sonicznych SEYSSO to aż 3 linie i 6 różnych modeli szczoteczek, spośród których każdy jest w stanie wybrać tę dopasowaną do jego potrzeb. Jako pierwsza na rynku pojawiła się szczoteczka SEYSSO Carbon Professional, która wyposażona została w 3 programy pracy, automatyczny timer i litowo-jonowy akumulator. W zestawie szczoteczki znajdziemy magnetyczne etui z funkcją ładowania, które idealnie sprawdzi się w podróży. Matowe wykończenie szczoteczki wpływa nie tylko na efekt wizualny, ale ma zapewnić wygodę jej użytkowania i zapobiegać wyślizgiwaniu się z ręki podczas szczotkowania. Jedynym mankamentem całego zestawu może być sporych rozmiarów ładowarka, ale w tym przypadku ocenę pozostawiam już każdemu z Was.

 

SEYSSO Professional

 

SEYSSO Oxygen

Kolejna linia szczoteczek sonicznych SEYSSO nosi nazwę Oxygen, a jej przedstawicielką jest szczoteczka O-Sonic. Podobnie jak poprzedniczka, O-Sonic umożliwia szczotkowanie zębów za pomocą jednego z trzech trybów. W przypadku tego modelu udoskonalono Technologię Dynamicznego Oczyszczania (mamy tutaj TDC+) oraz zastosowano nowe rodzaje końcówek. Ponadto szczoteczka posiada wysoką klasę wodoszczelności co niweluje ryzyko uszkodzenia jej podczas codziennego użytkowania. Miałam możliwość testowania szczoteczki SEYSSO O-Sonic i jakość czyszczenia rzeczywiście mi odpowiadała.

Przyznam również, że mimo zastosowania dość śliskiego tworzywa szczoteczka wygodnie leży w dłoni i nie wyślizguje się podczas mycia zębów. Jedyną rzeczą, która trochę mi przeszkadzała był fakt, iż podczas szczotkowania powierzchni zgryzowej (okluzyjnej) zębów choćbym nie wiem jak się starała obijałam sobie główką szczoteczki przeciwległe trzonowce. Może była to kwestia intensywności drgań? Nie wiem… Z drugiej strony nie wydaje mi się to jakąś ogromną wadą i być może przy dłuższym stosowaniu wypracowałabym sobie taką technikę użytkowania szczoteczki, że wykluczyłabym tę drobną niedogodność… Ciekawa jestem czy ktoś z Was używa tego modelu i miał podobnie. Chętnie poznam Wasze opinie w komentarzach pod postem 

 

SEYSSO Oxygen

 

SEYSSO GOLD

Ostatnimi szczoteczkami, o których chciałabym dzisiaj napisać są szczoteczki soniczne SEYSSO Gold. Jest to najbardziej elegancka i ekskluzywna linia szczoteczek SEYSSO. Wyjątkowa dbałość o szczegóły sprawiła, że desing SEYSSO Gold prawdopodobnie będzie w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Do dyspozycji mamy dwie wersje kolorystyczne – białą i czarną. Obie wykończone złotymi wstawkami, co faktycznie dało bardzo przyjemny dla oka efekt. Jeśli chodzi natomiast o to co w przypadku szczoteczek do zębów kluczowe, czyli mycie – SEYSSO Gold została wyposażona w aż 5 trybów pracy.

Tak szeroki wybór programów sprawia, że szczoteczka może być całkiem dobrym wyborem na model dla całej rodziny. Etui z funkcją ładowania jest zdecydowanie zgrabniejsze niż to dołączone do SEYSSO Carbon Professional. Podobnie wygląda kwestia ładowarki stacjonarnej, która bardziej przypomina elegancki spodek niż bazę ładującą. Trzeba zatem przyznać, że w przypadku tej wersji pomyślano o wszystkim.

 

SEYSSO GOLD

 

Jak widzicie wybór szczoteczek sonicznych SEYSSO jest całkiem spory. Ciężko określić, który ze wspomnianych przeze mnie modeli jest najlepszy, bo każdy z nas ma inne wymagania i potrzeby. Dobrze jednak wiedzieć, o zaletach i wadach poszczególnych modeli (oczywiście tych pierwszych jest zdecydowanie więcej  ) oraz o tym, na co zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji o zakupie.

Mam nadzieję, że udało mi się przybliżyć Wam nieco poszczególne linie i szczoteczki SEYSSO, a także samą markę. Pamiętajcie, że w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących produktów Team HappyDental.pl jest do Waszej dyspozycji i zawsze służy pomocą