Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SEYSSO Professional - profesjonalna szczoteczka soniczna SEYSSO

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 37801
 • Producent: SEYSSO
 • Waga: 0.75 kg
 • Dostępność: KILKA SZTUK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
 • szt.
 • 399,00 zł

SEYSSO Professional - profesjonalna szczoteczka soniczna

Profesjonalna szczoteczka soniczna SEYSSO Professional, której funkcje i cechy zapewniają czyszczenie i pielęgnację dziąseł na najwyższym poziomie. Wysoka jakość i niezwykły design to cechy marki, które znajdują swoje odzwierciedlenie w niezwykłej szczoteczce sonicznej SEYSSO Professional. Co wyróżnia SEYSSO spośród innych szczoteczek sonicznych?

 

Największa intensywność szczotkowania z SEYSSO Professional

Szczoteczka soniczna SEYSSO Professional oferuje najwyższą jakość czyszczenia z 48 000 drgań na minutę. Posiada 3 tryby pracy, w których szczoteczka pracuje z inną prędkością. SEYSSO Professional to szczoteczka elektryczna, która dzięki zastosowaniu technologi drgań dźwiękowych, doskonale usuwa zalegającą płytkę nazębną i uporczywe przebarwienia przywracając zębom naturalną biel. Dynamiczne czyszczenie zwiększa efektywność oczyszczania miejsc trudnodostępnych co zwiększa jakość czyszczenia zębów.

 

SEYSSO Professional - DCT (Dynamic Cleaning Technology)

Technologia soniczna jaką oferuje szczoteczka S SEYSSO opiera swoje działanie na połączeniu ruchów wymiatających o wysokiej amplitudzie i częstotliwości. Technologia czyszczenia opiera się na zjawisku kawitacji. Chmura mikrobąbelków wspomaga proces odrywania płytki nazębnej oraz bakterii w miejscach niedostępnych dla klasycznej szczoteczki manualnej, tj. przestrzenie międzyzębowe, linia poddziąsłowa, kieszonki dziąsłowe itp. Próchnica i choroby przyzębia biorą swój początek w miejscach, które są niedoczyszczone w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Szczoteczka soniczna zwiększa efektywność czyszczenia i chroni zęby przed próchnicą. Ruch wymiatający delikatnie masuje dziąsła dzięki czemu szczoteczka SEYSSO może być używana przez osoby mające wrażliwe dziąsła. Szczoteczka soniczna SEYSSO posiada specjalistyczne, wymienne końcówki, które charakteryzują się najwyższej jakości włosiem DuPont. Włókna są wyprofilowane w taki sposób, że podczas szczotkowania doskonale dopasowują się do kształtu zębów. Zaokrąglone na końcach włosie czyści zęby nie podrażniając dziąseł. Technologia soniczna w połączeniu z wyjątkowo wyprofilowanym włosiem zapewnia najskuteczniejsze rozbijanie płytki nazębnej, nawet w miejscach trudnodostępnych. Każda końcówka posiada kolorowy znacznik co pozwala na korzystanie z jednej szczoteczki przez wiele osób.

 

 

Szczoteczka soniczna SEYSSO

 

Dopasowanie intensywności do indywidualnych potrzeb Użytkownika

Szczoteczka soniczna SEYSSO Professional posiada 3 tryby pracy, w których szczoteczka zmienia intensywność szczotkowania co sprawia, że ze szczoteczki może korzystać cała rodzina.

 • CLEAN - codzienna higiena jamy ustnej - 41 000 drgań na minutę. 
 • SOFT - tryb delikatnego czyszczenia - 31 000 drgań na minutę - przeznaczony i dobrze tolerowany w codziennym szczotkowaniu, przez osoby z wrażliwością zębową i delikatnymi dziąsłami.
 • WHITENING - tryb mocnego czyszczenia - 48 000 drgań na minutę - przeznaczony do szybkiego i skutecznego usuwania płytki nazębnej, przebarwień, nalotów. Dla osób, które zmagają się z przebarwieniami na powierzchni szkliwa.

 

Elegancki desing szczoteczki sonicznej SEYSSO Professional

Z pewnością nie da się przejść obojętnie koło szczoteczki sonicznej SEYSSO. Jakość i precyzja wykonania jest widoczna i ujmuje przy pierwszym spotkaniu. Powierzchnia szczoteczki SEYSSO została pokryta specjalną powłoką co czyni ją przyjemną w dotyku. Dzięki temu szczoteczkę dobrze się trzyma w dłoni i nie wyślizguje się podczas mycia zębów. Zastosowany materiał zewnętrzny jest lekki i łatwy w czyszczeniu.

 

Automatyczny Timer zwiększa dokładność szczotkowania zębów

Szczoteczka soniczna SEYSSO Professional posiada wbudowany Timer, który co 30 sekund sygnalizuje konieczność zmiany mytej ćwiartki łuku zębowego. Pozwala to na rozplanowanie i dokładne mycie całej jamy ustnej. Po 2 minutach pracy szczoteczka wyłącza się co daje pewność, że zęby były szczotkowane zgodnie z zalecanym, dwuminutowym czasem mycia. Timer pozwala na maksymalne wykorzystanie efektywności akumulatora litowo-jonowego, który zapewnia 6 tygodniową pracę szczoteczki. SEYSSO to jedyna szczoteczka soniczna na rynku, która zapewnia 84 cykle pracy przy dwukrotnym użyciu w ciągu dnia.

 

Magnetyczne etui podróżne z funkcją ładowania USB

Szczoteczka SEYSSO jest niezwykle elegancka więc i etui do niej musi być najwyższej jakości. Etui do szczoteczki sonicznej SEYSSO posiada magnetyczne zamknięcie co jest niezwykle praktyczne i powala na higieniczne przechowywanie szczoteczki. Etui posiada również nowoczesny system ładujący poprzez kabel USB z laptopa lub komputera. Wkładamy szczoteczkę do etui, podłączamy kablem do komputera i zaczyna się proces ładowania.


SEYSSO Professional zestaw

 • 1 x szczoteczka soniczna SEYSSO Professional (napęd)
 • 2 x końcówki wymienne
 • 1 x ładowarka z miejscem do przechowywania dwóch końcówek
 • 1 x kabel USB
 • 1 x etui magnetyczne mieszczące szczoteczkę i dwie końcówki wymienne
 • 1 x instrukcja obsługi
 • gwarancja dwuletnia dystrybutora w Polsce.