Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B Ortho 1szt. OC17-1 - końcówka ortodontyczna do szczoteczki elektrycznej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 04056
  • Producent: Braun Oral-B
  • Waga: 0.02 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 24,90 zł 19,90 zł

Końcówka HappyECO została rozkompletowana z większego zestawu (2, 4 lub 8 sztuk) dzięki czemu posiada wyjątkowo atrakcyjną cenę. Każda końcówka jest hermetycznie zapakowana i posiada numer seryjny.

Dorosłym, jak i dzieciom noszącym aparaty ortodontyczne zaleca się stosowanie końcówki BRAUN Oral-B Ortho, ponieważ została ona zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów podczas leczenia ortodontycznego. Dzięki specjalnie zaprojektowanej główce posiadającej odpowiednie ułożenie włosia, końcówka Oral-B Ortho zapewnia dokładne szczotkowanie zębów a także elementów aparatu stałego. Specjalne uformowanie włókien sprawia, że nie wplątują się one w aparat i nie podrażniają dziąseł. Zdaniem wielu ortodontów, stosowanie końcówki ortodontycznej podczas szczotkowania zębów szczoteczką rotacyjną Oral-B zwiększa efektywność usuwania płytki nazębnej w okresie utrudnionej higieny jamy ustnej oraz ułatwia szczotkowanie wielu Pacjentom.

Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez BRAUN Oral-B. Posiadają również miękkie i zaokrąglone na końcach włókna oraz uzyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych.

Cechy końcówki BRAUN Oral-B Ortho:

1. Zaprojektowana specjalnie dla osób ze stałym aparatem ortodontycznym.
2. Skupiska włókien Ortho Brush zapewniają efekt dokładnego oczyszczenia, a także delikatnie usuwają płytkę bakteryjną z zębów i aparatów ortodontycznych.
3. Końcówka pasuje do wszystkich modeli szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B z wyjątkiem modeli CrossAction, Sonic, Pulsonic oraz serii szczoteczek iO.

W opakowaniu znajduje się 1 końcówka ortodontyczna Oral-B Ortho.


BRAUN Oral-B Ortho ok