Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B PRO 750 Black Edition - czarna szczoteczka elektryczna z końcówką CrossAction i etui

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 03971
 • Producent: Braun Oral-B
 • Waga: 0.7 kg
 • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
 • szt.
 • 199,00 zł
 • Niedostępny

Szczoteczka elektryczna BRAUN ORAL-B PRO 750 Black Edition

Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 Black z końcówką Oral-B CrossAction w czarnym kolorze, zapewnia doskonałą jakość szczotkowania zębów i pielęgnację dziąseł. Technologia 3D Action, w którą została wyposażona elektryczna szczoteczka Oral-B PRO 750, zapewnia wielowymiarowe czyszczenie, sprawiając iż Twoje zęby są idealnie gładkie tak jak po profesjonalnym zabiegu stomatologicznym. Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 z końcówką CrossAction usuwa do 100% więcej płytki nazębnej będącej główną przyczyną próchnicy, chorób dziąseł, przyzębia i nieświeżego oddechu.

 

Co oferuje szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 Black?

Unikalna technologia Oral-B 3D Action

Elektryczna szczoteczka Oral-B PRO 750 wyposażona jest w unikalny system szczotkowania zębów, który łączy ruchy oscylacyjno-rotacyjne z pulsacją, dzięki czemu zapewnia najwyższą jakość szczotkowania zębów. Szczoteczka Oral-B PRO 750 generuje 20 000 ruchów pulsacyjnych oraz 8 800 ruchów rotacyjnych, które doskonale radzą sobie z usuwaniem płytki nazębnej oraz delikatnymi przebarwieniami na szkliwie. Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 posiada jednym tryb pracy dedykowany do codziennego szczotkowania. Tryb zapewnia standardowe oczyszczanie jamy ustnej z zalegających resztek pokarmowych oraz biofilmu.

 

Oral B technologia 3D Action w szcoteczkach elektrcznych

 

Kontrola czasu szczotkowania zwiększa efektywność szczotkowania zębów

Profesjonalny timer sygnalizuje prawidłowy, 2-minutowy czas niezbędny do zachowania optymalnej higieny jamy ustnej. Funkcja kontroli czasu motywuje do dłuższego i dokładniejszego mycia zębów. Szczoteczka Oral-B PRO 750 co 30 sekund informuje za pomocą pojedynczej wibracji o konieczności zmiany czyszczonej kwadratu uzębienia  co zwiększa efektywność szczotkowania zębów.

 

Oczyszczanie miejsc szczególnie narażonych na próchnicę z końcówką Oral-B CrossAction

Wyposażona w końcówkę Oral-B CrossAction szczoteczka Oral-B PRO 750 doczyszcza miejsca szczególnie narażone na odkładanie płytki nazębnej, niedostępne dla włosia szczoteczki manualnej. Kątowo ułożone, różnej długości i twardości włosie dociera głębiej w przestrzenie miedzyzębowe i anatomiczne kieszenie dziąsłowe usuwając płytkę bakteryjną będącą główną przyczyną ubytków próchnicowych czy zapalenia dziąseł. Okrągła główka Oral-B pozwana na dokładne oczyszczanie ząb po zębie a włosie dociera do wszystkich powierzchni zęba. Szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 750 skutecznie chroni przed powstawaniem złogów nazębnych oraz rozwijaniem się drobnoustrojów odpowiedzialnych za próchnicę i problem halitozy, który staje się coraz bardziej powszechny. 

 

koncowka do szczoteczki elektrycznej oral-b crossaction

 

Końcówka Oral-B CrossAction posiada włókna Indicator, które poinformują ko stopniu zużycia główki i konieczności jej wymiany. Regularna wymiana główki pomaga zachować prawidłowy poziom higieny jamy ustnej. Badania potwierdzają, iż nowa końcówka jest w stanie usunąć aż do 30% więcej bakterii w porównaniu do końcówki stosowanej przez okres 3 miesięcy.

 

Zabierz szczoteczkę w podróż w funkcjonalnym etui

Dzięki funkcjonalnemu, czarnemu etui, możemy zabrać szczoteczkę gdzie tylko chcemy. Dodatkowo posiada ono miejsce na dwie końcówki wymienne więc nie musimy się obawiać o ich uszkodzenie bądź zabrudzenie w trakcie transportu. Etui podróżne to doskonała opcja dla osób często podróżujących lub korzystających ze szczoteczki w ciągu dnia.

 

Komfort i bezpieczeństwo codziennej pielęgnacji jamy ustnej

Ergonomiczna rękojeść w kolorze czarno-białym, pokryta jest antypoślizgowym materiałem dzięki, któremu możemy łatwo i bezpiecznie manewrować szczoteczką bez ryzyka jej wyślizgnięcia się z ręki. Odpowiedni kształt napędu zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo wskaźnik poziomu baterii pozwala na monitorowanie procesu ładowania oraz rozładowywania się akumulatora. Naładowany akumulator pozwala na około 10 dni pracy szczoteczki.

 

Zawartość zestawu szczoteczki elektrycznej Oral-B PRO 750 Black

 • szczoteczka Braun PRO 750 w kolorze czarno-białym,
 • czarna końcówka wymienna Oral-B CrossAction,
 • ładowarka Oral-B typ 3757,
 • etui turystyczne w kolorze miejscem na rękojeść i dwie końcówki wymienne,
 • instrukcja obsługi,
 • 24- miesięczna gwarancja Producenta.