Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B Sensi UltraThin EB60-8 8szt. - końcówki do szczoteczki elektrycznej Oral-b z miękkim i cienkim włosiem

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 04040
 • Producent: Braun Oral-B
 • Waga: 0.06 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 117,90 zł brutto
 • szt.
 • 125,90 zł

Oral-B Sensi UltraThin EB60-8 - końcówki do szczoteczki elektrycznej Oral-B z miękkim i cienkim włosiem

Oral-B Sensi UltraThin to ultra miękkie i delikatne końcówki do szczoteczek Braun Oral-B dedykowane dla osób z wrażliwymi dziąsłami lub ubytkami przyszyjkowymi. Końcówka Oral-B Sensi UltraThin została zaprojektowana we współpracy ze stomatologami z myślą o efektywnym i delikatnym szczotkowaniu zębów. Oral-B Sensi UltraThin jest jedną z najchętniej polecanych końcówek Oral-B przez specjalistów na całym świecie.

Końcówka Oral-B Sensi UltraThin z okrągłą główką i miękkim włosiem oczyszcza dokładnie ząb po zębie. Ultra cienkie włókna zaokrąglone na końcach zapewnia łagodne i efektywne mycie zębów. Włókna końcówki Oral-B Sensi UltraThin dbają o dziąsła i wyjątkowo skutecznie walczą z biofilmem bakteryjnym, nawet tym który zalega w przestrzeniach międzyzębowych oraz w anatomicznych kieszeniach dziąsłowych. Miękkie włosie delikatnie masuje dziąsła powodując polepszenie ich kondycji i ogólnego stanu zdrowia.

końcówka Oral B Sensi UltraThin

Właściwości końcówek Braun Oral-B Sensi UltraThin

 • bardzo miękkie włosie jest bezpieczne i łagodne dla delikatnych dziąseł i zębów,
 • zapewnia efektywne szczotkowanie usuwają do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze szczoteczką manualną,
 • redukuje choroby dziąseł, zmniejsza zapalenie dziąseł o 100% w porównaniu ze szczoteczką manualną,
 • pielęgnuje wrażliwe dziąsła i przyzębie,
 • posiadają wskaźnik zużycia włókien, który sygnalizuje kiedy powinno się wymienić ją na nową, maksymalny czas użytkowania jednej końcówki to trzy miesiące,
 • końcówka pasuje do wszystkich modeli szczoteczek elektrycznych BRAUN ORAL-B z wyjątkiem modelu Cross Action, Sonic, Pulsonic oraz iO.

 

Końcówka Oral-B Sensi UltraThin jest kompatybilna z następującymi modelami szczoteczek elektrycznych Oral-B: Oral-B GENIUS 8000 i 9000, 1000N, 10000W, Oral-B Smart 4000, 4900, 5000, 6000, 6500 i 7000, Oral-B PRO 600, 650, 2000, 2500 oraz ze wszystkimi modelami szczoteczek Oral-B Vitality i Vitality Plus. Oral B Sensi UltraThin dostępne są w opakowaniach po 1, 2, 4 oraz 8 sztuk.

Ekonomiczne opakowane zawiera 8 końcówek Oral- B Sensi UltraThin.

 

Jak dbać o końcówki Oral-B Sensi UltraThin?

Końcówki powinny być przechowywane w higieniczny sposób dla zapewnienia najwyższej jakości pielęgnacji jamy ustnej. Zaleca się przechowywanie końcówek w miejscu pozwalającym na ich swobodne wyschnięcie oraz bez bezpośredniego kontaktu z końcówkami innych użytkowników. Producent nie zaleca przechowywania końcówek na trzpieniu szczoteczki elektrycznej gdyż ich częste zdejmowanie (przy większe ilości osób korzystających ze szczoteczki) może powodować uszkodzenie napędu.

OVIDEN Ovi-One to uniwersalny uchwyt na końcówki Oral-B, które zapewnia ich właściwe i dyskretne przechowywanie. Uchwyt OVIDEN Ovi-One pomieści 4 końcówki Oral-B więc jest szczególnie polecany do rodzinnego użytkowania.

OVIDEN Ovi-One uchwyt na końcówki Oral-B

Końcówkę Oral-B Sensi UltraThin zaleca się wymieniać ze względów higienicznych co 3 miesiące. Końcówkę do szczoteczki elektrycznej Oral B zaleca się wymieniać wówczas gdy jej włosie ulegnie deformacji na skutek niewłaściwej techniki szczotkowania. Powyginane włosie może podrażniać dziąsła i zmniejsza efektywność czyszczenia zębów.

 

Porównanie końcówek do szczoteczki Oral-b: