Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B Stages Power 4szt. EB10-4 - końcówki do szczoteczki elektrycznej dla dzieci - wersja KSIĘŻNICZKI

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 04064P
  • Producent: Braun Oral-B
  • Waga: 0.04 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 59,90 zł
  • Niedostępny

Oral-B Stages Power - końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral B dla dzieci

 

Końcówki Oral-B Stages Power Księżniczki, dedykowane do szczoteczek elektrycznych Oral-B dla dzieci charakteryzuje okrągła główka, której rozmiar dopasowany jest do jamy ustnej dziecka. Minimalizuje to ryzyko otarcia dziąseł lub policzków i ułatwia dotarcie do zębów trzonowych. Okrągły kształt główki sprawia, że włosie szczoteczki otacza ząb i dokładnie oczyszcza miejsca trudnodostępne dla włosia klasycznej, manualnej szczoteczki do zębów. Elastyczne, średniej twardości włókna dokładnie usuwają płytkę nazębną i osady zapewniając efektywne szczotkowanie zębów. Każde włókno posiada zaokrągloną końcówkę dzięki czemu włosie końcówki wymiennej Oral-B Stages Power jest bezpieczne dla delikatnych dziąseł dziecka.

 

Końcówki wymienne do szczoteczek Oral-B Stages Power - najwyższa jakość czyszczenia zębów i skuteczna motywacja dzieci do codziennej pielęgnacji jamy ustnej

Końcówki Oral-B Stages Power Księżniczki do szczoteczek elektrycznych dla dzieci zostały zaprojektowane aby zapewnić dziecku efektywne i bezpieczne czyszczenie zębów. Badania dowodzą, że szczotkowanie zębów szczoteczką elektryczną Oral-B jest skuteczniejsze a włosie końcówki wymiennej Oral-B usuwa do 99% więcej płytki nazębnej w porównaniu z klasyczną, szczoteczką do zębów. Kolorowe, bajkowe motywy skutecznie zachęcają dzieci do mycia zębów i pomagają wyrabiać prawidłowe nawyki pielęgnacyjne. Końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B dla dzieci są kompatybilne ze wszystkimi modelami szczoteczek elektrycznych dla dzieci Oral-B oraz modelami szczoteczek Oral-B dla dorosłych.W opakowaniu znajdują się 4 końcówki do szczoteczki elektrycznej Oral-B dla dzieci z motywem z bajki Księżniczki (Princess).

 

końcówka Oral-B Stages Power Princess

 

Wszystkie końcówki do szczoteczek elektrycznych BRAUN Oral-B wyposażone są w niewielki mechanizm obrotowy, który został wprowadzony po raz pierwszy przez BRAUN Oral-B. Końcówki do szczoteczek Oral-B zyskały atesty dopuszczające ich wykorzystanie w szczoteczkach do zębów w oparciu o wyniki badań klinicznych.

 

W opakowaniu znajdują się 4 końcówki wymienne Oral-B Stages Power dla dzieci w wersji Księżniczki (Princess).