Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B Stages Power DB4 CARS szczoteczka elektryczna na baterie dla dzieci

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 04023
  • Producent: Braun Oral-B
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 49,90 zł

BRAUN Oral-B Stages Power DB4 CARS szczoteczka elektryczna na baterie dla dzieci


Szczoteczka bateryjna Oral-B Stages Power Kids DB4 została zaprojektowana tak, aby spełniać potrzeby dzieci w zakresie higieny jamy ustnej oraz zachęcać je do mycia regularnego zębów. Nowa, ulepszona wersja szczoteczki elektrycznej Braun Oral-B DB4 w wersji CARS posiada wbudowany, 2 minutowy TIMER, który odmierza zalecany czas szczotkowania. Timer motywuje dzieci do dłuższego, a tym samym efektywnego szczotkowania zębów. Końcówka wymienna z miękkimi, elastycznymi włóknami dokładnie oczyszcza powierzchnię zębów, nie podrażniając dziąseł. Szczoteczka bateryjna Oral-B BD4 występuje w atrakcyjnych kolorach i nadrukach ulubionych postaci z kreskówek dzięki czemu dziecko chętnie sięga po szczoteczkę, a codzienna czynność korzajy się z nie tylko z obowiązkiem ale przede wszystkim z miłą i wesołą zabawą.

Odpowiednia motywacja oraz właściwa szczoteczka do zębów to podstawa prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej u najmłodszych dzieci. Im wcześniej dziecko zacznie naukę prawidłowego szczotkowania, tym szybciej wyrobi właściwe nawyki w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Ważnym aspektem jest również odpowiednia motywacja, dzięki której dziecko chętnie przystąpi do nauki szczotkowania i codziennej pielęgnacji.

BRAUN Oral-B Stages Power DB4 CARS szczoteczka elektryczna na baterie dla dzieci - funkcje i zalety

 

szczoteczka bateryjna ruch 2d 9600 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę, które zapewniają optymalne i efektywne szczotkowanie chroniąc zęby przed próchnicą.
 
szczoteczka bateryjna oral-b końcówka Mała główka końcówki wymiennej pozwala na swobodne i bezpieczne szczotkowanie. Włókna ExtraSoft zapewniają delikatne szczotkowanie, a środkowy rząd dłuższych włókien zaprojektowano by dokładniej czyścić powierzchnie żujące. Niebieskie włókna Indicator blednąc do połowy wskazują potrzebę wymiany końcówki. Bajkowe nadruki ulubionych postaci z kreskówek motywują dzieci do szczotkowania i zapewniają wesołą zabawę.
 
szczoteczka bateryjna oral-b timer 2-minutowy Timer mycia zębów, który motywuje dzieci do dłuższego, a tym samym efektywnego szczotkowania zębów.
 
szczoteczka bateryjna oral-b rączka Rękojeść SquishGrip o atrakcyjnym kształcie ułatwia dzieciom trzymanie szczoteczki, szczoteczka nie wyślizguje się z ręki, a samo szczotkowanie jest bezpieczne.

 


BRAUN Oral-B Stages Power DB4 CARS szczoteczka elektryczna na baterie dla dzieci - skład zestawu

1 x szczoteczka bateryjna Oral-B DB4
1 x końcówka wymienna z motywem CARS
2 x baterie Duracell AA

Zestaw jest objęty 24-miesięczną gwarancją ważną we wszystkich autoryzowanych serwisach Brauna na terenie Polski.

Instrukcja obsługi

Szczoteczka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Model szczoteczki: DB4.510.K (typ 3744).