Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRUSH-BABY SET KidzSonic (3-6) + pasta Tutti-Frutti 75ml (3-6) - profesjonalny zestaw do pielęgnacji pierwszych zębów dziecka + kalendarz mycia zębów!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 04453
  • Producent: Brushbaby
  • Waga: 0.33 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 116,00 zł
  • Niedostępny

"Zachęć Swoje Dziecko Do Mycia Zębów", to akcja mająca na celu zachęcić maluchy do regularnej pielęgnacji jamy ustnej i wyrobieniu prawidłowego nawyku szczotkowania zębów. Patronat nad kampanią objęła Polska Akademia Stomatologii Dziecięcej (PASD).

Wczesne wyrobienie u dzieci nawyku regularnej pielęgnacji jamy ustnej zaowocuje w przyszłości zdrowymi zębami i dziąsłami. Nauka prawidłowego szczotkowania pozwoli uchronić zęby mleczne dziecka przed próchnicą, a zęby stałe wyrosną mocne i zdrowe. W początkowym okresie naukę należy przeplatać elementami zabawy, które sprawią, że dziecko chętniej będzie przystępowało do pielęgnacji jamy ustnej. W przyszłości mycie zębów stanie się codzienną czynnością a nie tylko przykrym obowiązkiem.

Produkty z linii BRUSH-BABY z pewnością zapewnią dziecku dobrą zabawę a przede wszystkim zadbają w sposób profesjonalny o zdrowie zębów i dziąseł. Aby codzienne szczotkowanie stało się jeszcze atrakcyjniejsze marka BRUSH-BABY przygotowała dla najmłodszych dzieci ciekawe i wesołe kalendarze z kolorowymi naklejkami, na których dziecko zapisuje kolejne szczotkowania. Taka forma skłania do zabawy i nauki regularnego mycia zębów.

Zasady zabawy z Kalendarzem Mycia Zębów:

Kalendarz BRUSH-BABY podzielony jest na 4 tygodnie, tyle trwa etap nauki dziecka prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej. Każdy tydzień podzielony jest na 7 dni, z których każdy rozpisany jest na dwie pory dnia. Pory dnia oznaczone są obrazkiem słonka oraz księżyca i sugerują dwie, zalecane pory mycia zębów, tj. rano po śniadaniu oraz wieczorem po kolacji.

brush-baby
Zabawę zaczynamy od wpisania imienia dziecka w odpowiednie miejsce kalendarza co sprawia, że nasz maluch czuje, iż zabawa będzie przeznaczona wyłącznie dla niego. To motywuje dziecko do pracy i wykazania się. Po każdym umyciu zębów dziecko wybiera jedną naklejkę, których zestaw dołączony jest do Kalendarza Mycia Zębów i nakleja w miejsce przeznaczone na daną porę dnia, w której wyszczotkował zęby. W ten sposób dziecko zaczyna pamiętać o regularnym myciu zębów a każdą czynność rejestruje poprzez nalepianie kolorowych naklejek. Zabawa kończy się po 4 tygodniach regularnego szczotkowania i owocuje uzbieraniem przez dziecko pełnego kompletu nalepek w swoim kalendarzu. Maluch przez ten okres starał się pamiętać o myciu zębów i wypełnianiu pól naklejkami. Po uzupełnieniu wszystkich pól dziecko ma satysfakcję ukończenia zadania a przede wszystkim zdrowe zęby. Nagrodzenie dziecka po sumiennym okresie pielęgnacji jamy ustnej jest z pewnością wskazane gdyż zmotywuje malucha do dalszej pracy i regularnego szczotkowania zębów. Poza tym dziecko po 4 tygodniach zabawy i przestrzegania zasad wyrabia nawyk regularnej pielęgnacji jamy ustnej. Kalendarz Mycia Zębów zostanie wypełniony, zabawa się zakończy ale wyrobiony nawyk mycia zębów pozostanie z dzieckiem na dłużej!


Opis zestawu BRUSH-BABY SET KidzSonic (3-6) + pasta Tutti-Frutti 75ml (3-6):

Szczoteczka soniczna BRUSH-BABY KidzSonic:

Produkty firmy BRUSH BABY zostały stworzone przez Stomatologów z myślą o higienie jamy ustnej niemowląt oraz najmłodszych dzieci. Okres, w którym pojawiają się pierwsze ząbki jest bardzo ważnym etapem rozwoju dziecka ponieważ kształtuje się cały narząd żucia. Dlatego też należy szczególne zadbać o prawidłową higienę zębów mlecznych. Produkty Baby-Brush zostały zaprojektowane w sposób zapewniający delikatną i bezpieczną pielęgnację "pierwszego ząbka". BRUSH BABY pokochały mamusie i ich pociechy.

Szczoteczka soniczna KidzSonic została zaprojektowana tak aby pomóc rodzicom w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej swoich dzieci. KidzSonic posiada główkę czyszczącą idealnie dopasowaną do buźki małego dziecka. Włosie szczoteczki jest niezwykle miękkie i delikatne dzięki czemu czyszczenie jest bardzo bezpieczne. Szczoteczka KidzSonic generuje drania soniczne, które odpowiadają za skuteczne czyszczenie ząbków dziecka. Drgania soniczne są łagodne i w trakcie czyszczenia delikatnie masują dziąsła. KidzSonic posiada 2 minutowy timer, który określa zalecany czas mycia zębów oraz 30 sekundową sygnalizację zmiany mycia ćwiartki łuku zębowego. Timer skutecznie mobilizuje i wyrabia u dzieci nawyk prawidłowego mycia zębów.

brush-baby kidzsonic


Cechy szczoteczki KidzSonic:

- łagodne drgania soniczne skutecznie czyszczą ząbki i delikatnie masują dziąsła,
- 2 tryby pracy - podświetlenie bez wibracji lub "disco" kolorowe podświetlenie z wibracją soniczną,
- miękkie włosie nie podrażnia delikatnych dziąseł dziecka,
- dwuwarstwowe włosie końcówki zapewnia jeszcze dokładniejsze czyszczenie miejsc trudnodostępnych - włosie krótsze dokładnie oczyszcza powierzchnię zębów, włosie dłuższe dociera do przestrzeni międzyzębowych,
- mały wymiar główki czyszczącej pozwala na bezpieczne manewrowanie szczoteczką w buźce dziecka,
- 2-dwuminutowy timer wyrabia nawyk prawidłowej higieny jamy ustnej,
- 30-sekundowy sygnalizator uczy dziecko prawidłowej techniki mycia zębów,
- szczoteczka posiada wymienne końcówki, które bardzo łatwo się zdejmuje i wkłada,
- uchwyt szczoteczki jest bardzo wygodny doskonale pasuje do ręki dziecka, które samodzielnie uczy się szczotkować jamę ustną,

- UWAGA - produkt przeznaczony do stosowania pod kontrolą rodziców.

Sposób użycia szczoteczki KidzSonic: Przed użyciem należy zwilżyć włosie szczoteczki i nałożyć niewielką ilość pasty. Pierwsze naciśnięcie przycisku ON/OFF włącza 1 tryb (lampkę) natomiast drugie uruchamia 2 tryb (kolorowe podświetlenie + wibracja soniczna). Należy myć kolejno ćwiartki łuku zębowego, po 30 sekund. Po upływie ustalonego, 2-minutowego czasu mycia ząbków szczoteczka wyłączy się. Jeżeli chcemy wyłączyć szczoteczkę sprzed czasem to należy nacisnąć przycisk ON/OFF. Szczoteczki nie należy gryźć. Jeżeli dziecko będzie chciało dokonać samodzielnego czyszczenia ząbków to należy bacznie je obserwować.

Ze względów higienicznych należy wymieniać końcówki czyszczące co 3 miesiącem i zawsze wtedy gdy jej włosie jest zdeformowane. Aby codzienne mycie zębów szczoteczką KidzSonic było bezpieczne to należy sprawdzać szczoteczkę przed każdorazowym jej uruchomieniem.

Jak dbać o KidzSonic: Po użyciu szczoteczkę należy opłukać wodą i odstawić do wyschnięcia. Nie należy przetrzymywać szczoteczki w wodzie przez dłuższy okres. Dokładne informację dotyczące prawidłowego użytkowania znajdują się instrukcji dołączonej do szczoteczki.

Zawartość zestawu:

- 1 szczoteczka KidzSonic
- 3 x końcówki czyszczące
- 1 x bateria AAA
- 1 x instrukcja w języku polskim i angielskim

Szczoteczka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: różowa i granatowa.

Szczoteczka posiada 12 miesięcy gwarancji polskiego Dystrybutora.

Pasta do zębów BRUSH-BABY Tutti-Frutti 75ml:

Pasty Brush-Baby przeznaczone są do pielęgnacji i ochrony zębów mlecznych. Po ukończeniu 3 roku życia dziecko ma już zwykle wszystkie zęby mleczne. Do 6 roku życia zaczyna się wymiana zębów mlecznych na zęby stałe. Dlatego też ogromnie ważna jest regularna higiena jamy ustnej. Należy wypracować z dzieckiem nawyk prawidłowej, codziennej pielęgnacji zębów. Pomogą w tym pasty Brush-Baby, które skutecznie usuną płytkę nazębna, wzmocnią szkliwo oraz zapewnią ochronę przed próchnicą. Aby dziecko chętnie przystępowało do mycia ząbków ważne jest również aby pasta miała właściwy smak i konsystencję.

Pasta do zębów Brush-Baby zawiera fluor oraz ksylitol. Fluor skutecznie wzmacnia szkliwo chroniąc zęby przed próchnicą. Ksylitol zawarty w paście Brush-Baby to naturalny cukier, który jest przyjazny dla zębów. Ksylitol wyrównuje pH w jamie ustnej i bakterie odpowiadające za powstanie i rozwój próchnicy nie rozmnażają się. Ksylitol skutecznie chroni zęby przed powstaniem i rozwojem próchnicy.

Właściwości pasty Brush-Baby 3-6:

- dawka fluoru 1350 ppm skutecznie wzmacnia szkliwo zębów mlecznych,
- nie pieni się w ustach,
- owocowy smak zachęca dzieci do regularnego szczotkowania zębów,
- zawiera ksylitol, naturalny składnik słodzący, który chroni zęby przed próchnicą,
- nie zawiera laurylosiarczanu sodu - SLS FREE,
- wygodna tubka, kolorowa tubka skutecznie zachęca do użycia.

Stosowanie: Pastę należy stosować min. 2 razy dziennie. Najlepszą ochronę zapewnia mycie zębów po każdym posiłku. Dla zwiększenia efektywności działania, nie płukać jamy ustnej po myciu zębów, fluor pozostaje w ustach przez co wzmacnia szkliwo na dłuższy czas.

Pasta zawiera Sodium Monofluorophosphate 1,02% w/w (1350ppm).

brush-baby pasta


Skład: Sorbitol, Aqua, Hydrated Sillica, Xylitol, Glycerin, Sodium Monofluorophosphate, Cellulose Gum, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castol Oil, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Limonene, Citral, Cl42037.

"Zachęć Swoje Dziecko Do Mycia Zębów", to akcja mająca na celu zachęcić maluchy do regularnej pielęgnacji jamy ustnej i wyrobieniu prawidłowego nawyku szczotkowania zębów. Patronat nad kampanią objęła Polska Akademia Stomatologii Dziecięcej (PASD).

Wczesne wyrobienie u dzieci nawyku regularnej pielęgnacji jamy ustnej zaowocuje w przyszłości zdrowymi zębami i dziąsłami. Nauka prawidłowego szczotkowania pozwoli uchronić zęby mleczne dziecka przed próchnicą, a zęby stałe wyrosną mocne i zdrowe. W początkowym okresie naukę należy przeplatać elementami zabawy, które sprawią, że dziecko chętniej będzie przystępowało do pielęgnacji jamy ustnej. W przyszłości mycie zębów stanie się codzienną czynnością a nie tylko przykrym obowiązkiem.

Produkty z linii BRUSH-BABY z pewnością zapewnią dziecku dobrą zabawę a przede wszystkim zadbają w sposób profesjonalny o zdrowie zębów i dziąseł. Aby codzienne szczotkowanie stało się jeszcze atrakcyjniejsze marka BRUSH-BABY przygotowała dla najmłodszych dzieci ciekawe i wesołe kalendarze z kolorowymi naklejkami, na których dziecko zapisuje kolejne szczotkowania. Taka forma skłania do zabawy i nauki regularnego mycia zębów.

Zasady zabawy z Kalendarzem Mycia Zębów:

Kalendarz BRUSH-BABY podzielony jest na 4 tygodnie, tyle trwa etap nauki dziecka prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej. Każdy tydzień podzielony jest na 7 dni, z których każdy rozpisany jest na dwie pory dnia. Pory dnia oznaczone są obrazkiem słonka oraz księżyca i sugerują dwie, zalecane pory mycia zębów, tj. rano po śniadaniu oraz wieczorem po kolacji.

brush-baby
Zabawę zaczynamy od wpisania imienia dziecka w odpowiednie miejsce kalendarza co sprawia, że nasz maluch czuje, iż zabawa będzie przeznaczona wyłącznie dla niego. To motywuje dziecko do pracy i wykazania się. Po każdym umyciu zębów dziecko wybiera jedną naklejkę, których zestaw dołączony jest do Kalendarza Mycia Zębów i nakleja w miejsce przeznaczone na daną porę dnia, w której wyszczotkował zęby. W ten sposób dziecko zaczyna pamiętać o regularnym myciu zębów a każdą czynność rejestruje poprzez nalepianie kolorowych naklejek. Zabawa kończy się po 4 tygodniach regularnego szczotkowania i owocuje uzbieraniem przez dziecko pełnego kompletu nalepek w swoim kalendarzu. Maluch przez ten okres starał się pamiętać o myciu zębów i wypełnianiu pól naklejkami. Po uzupełnieniu wszystkich pól dziecko ma satysfakcję ukończenia zadania a przede wszystkim zdrowe zęby. Nagrodzenie dziecka po sumiennym okresie pielęgnacji jamy ustnej jest z pewnością wskazane gdyż zmotywuje malucha do dalszej pracy i regularnego szczotkowania zębów. Poza tym dziecko po 4 tygodniach zabawy i przestrzegania zasad wyrabia nawyk regularnej pielęgnacji jamy ustnej. Kalendarz Mycia Zębów zostanie wypełniony, zabawa się zakończy ale wyrobiony nawyk mycia zębów pozostanie z dzieckiem na dłużej!


Opis zestawu BRUSH-BABY SET KidzSonic (3-6) + pasta Tutti-Frutti 75ml (3-6):

Szczoteczka soniczna BRUSH-BABY KidzSonic:

Produkty firmy BRUSH BABY zostały stworzone przez Stomatologów z myślą o higienie jamy ustnej niemowląt oraz najmłodszych dzieci. Okres, w którym pojawiają się pierwsze ząbki jest bardzo ważnym etapem rozwoju dziecka ponieważ kształtuje się cały narząd żucia. Dlatego też należy szczególne zadbać o prawidłową higienę zębów mlecznych. Produkty Baby-Brush zostały zaprojektowane w sposób zapewniający delikatną i bezpieczną pielęgnację "pierwszego ząbka". BRUSH BABY pokochały mamusie i ich pociechy.

Szczoteczka soniczna KidzSonic została zaprojektowana tak aby pomóc rodzicom w utrzymaniu prawidłowej higieny jamy ustnej swoich dzieci. KidzSonic posiada główkę czyszczącą idealnie dopasowaną do buźki małego dziecka. Włosie szczoteczki jest niezwykle miękkie i delikatne dzięki czemu czyszczenie jest bardzo bezpieczne. Szczoteczka KidzSonic generuje drania soniczne, które odpowiadają za skuteczne czyszczenie ząbków dziecka. Drgania soniczne są łagodne i w trakcie czyszczenia delikatnie masują dziąsła. KidzSonic posiada 2 minutowy timer, który określa zalecany czas mycia zębów oraz 30 sekundową sygnalizację zmiany mycia ćwiartki łuku zębowego. Timer skutecznie mobilizuje i wyrabia u dzieci nawyk prawidłowego mycia zębów.

brush-baby kidzsonic


Cechy szczoteczki KidzSonic:

- łagodne drgania soniczne skutecznie czyszczą ząbki i delikatnie masują dziąsła,
- 2 tryby pracy - podświetlenie bez wibracji lub "disco" kolorowe podświetlenie z wibracją soniczną,
- miękkie włosie nie podrażnia delikatnych dziąseł dziecka,
- dwuwarstwowe włosie końcówki zapewnia jeszcze dokładniejsze czyszczenie miejsc trudnodostępnych - włosie krótsze dokładnie oczyszcza powierzchnię zębów, włosie dłuższe dociera do przestrzeni międzyzębowych,
- mały wymiar główki czyszczącej pozwala na bezpieczne manewrowanie szczoteczką w buźce dziecka,
- 2-dwuminutowy timer wyrabia nawyk prawidłowej higieny jamy ustnej,
- 30-sekundowy sygnalizator uczy dziecko prawidłowej techniki mycia zębów,
- szczoteczka posiada wymienne końcówki, które bardzo łatwo się zdejmuje i wkłada,
- uchwyt szczoteczki jest bardzo wygodny doskonale pasuje do ręki dziecka, które samodzielnie uczy się szczotkować jamę ustną,

- UWAGA - produkt przeznaczony do stosowania pod kontrolą rodziców.

Sposób użycia szczoteczki KidzSonic: Przed użyciem należy zwilżyć włosie szczoteczki i nałożyć niewielką ilość pasty. Pierwsze naciśnięcie przycisku ON/OFF włącza 1 tryb (lampkę) natomiast drugie uruchamia 2 tryb (kolorowe podświetlenie + wibracja soniczna). Należy myć kolejno ćwiartki łuku zębowego, po 30 sekund. Po upływie ustalonego, 2-minutowego czasu mycia ząbków szczoteczka wyłączy się. Jeżeli chcemy wyłączyć szczoteczkę sprzed czasem to należy nacisnąć przycisk ON/OFF. Szczoteczki nie należy gryźć. Jeżeli dziecko będzie chciało dokonać samodzielnego czyszczenia ząbków to należy bacznie je obserwować.

Ze względów higienicznych należy wymieniać końcówki czyszczące co 3 miesiącem i zawsze wtedy gdy jej włosie jest zdeformowane. Aby codzienne mycie zębów szczoteczką KidzSonic było bezpieczne to należy sprawdzać szczoteczkę przed każdorazowym jej uruchomieniem.

Jak dbać o KidzSonic: Po użyciu szczoteczkę należy opłukać wodą i odstawić do wyschnięcia. Nie należy przetrzymywać szczoteczki w wodzie przez dłuższy okres. Dokładne informację dotyczące prawidłowego użytkowania znajdują się instrukcji dołączonej do szczoteczki.

Zawartość zestawu:

- 1 szczoteczka KidzSonic
- 3 x końcówki czyszczące
- 1 x bateria AAA
- 1 x instrukcja w języku polskim i angielskim

Szczoteczka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: różowa i granatowa.

Szczoteczka posiada 12 miesięcy gwarancji polskiego Dystrybutora.

Pasta do zębów BRUSH-BABY Tutti-Frutti 75ml:

Pasty Brush-Baby przeznaczone są do pielęgnacji i ochrony zębów mlecznych. Po ukończeniu 3 roku życia dziecko ma już zwykle wszystkie zęby mleczne. Do 6 roku życia zaczyna się wymiana zębów mlecznych na zęby stałe. Dlatego też ogromnie ważna jest regularna higiena jamy ustnej. Należy wypracować z dzieckiem nawyk prawidłowej, codziennej pielęgnacji zębów. Pomogą w tym pasty Brush-Baby, które skutecznie usuną płytkę nazębna, wzmocnią szkliwo oraz zapewnią ochronę przed próchnicą. Aby dziecko chętnie przystępowało do mycia ząbków ważne jest również aby pasta miała właściwy smak i konsystencję.

Pasta do zębów Brush-Baby zawiera fluor oraz ksylitol. Fluor skutecznie wzmacnia szkliwo chroniąc zęby przed próchnicą. Ksylitol zawarty w paście Brush-Baby to naturalny cukier, który jest przyjazny dla zębów. Ksylitol wyrównuje pH w jamie ustnej i bakterie odpowiadające za powstanie i rozwój próchnicy nie rozmnażają się. Ksylitol skutecznie chroni zęby przed powstaniem i rozwojem próchnicy.

Właściwości pasty Brush-Baby 3-6:

- dawka fluoru 1350 ppm skutecznie wzmacnia szkliwo zębów mlecznych,
- nie pieni się w ustach,
- owocowy smak zachęca dzieci do regularnego szczotkowania zębów,
- zawiera ksylitol, naturalny składnik słodzący, który chroni zęby przed próchnicą,
- nie zawiera laurylosiarczanu sodu - SLS FREE,
- wygodna tubka, kolorowa tubka skutecznie zachęca do użycia.

Stosowanie: Pastę należy stosować min. 2 razy dziennie. Najlepszą ochronę zapewnia mycie zębów po każdym posiłku. Dla zwiększenia efektywności działania, nie płukać jamy ustnej po myciu zębów, fluor pozostaje w ustach przez co wzmacnia szkliwo na dłuższy czas.

Pasta zawiera Sodium Monofluorophosphate 1,02% w/w (1350ppm).

brush-baby pasta


Skład: Sorbitol, Aqua, Hydrated Sillica, Xylitol, Glycerin, Sodium Monofluorophosphate, Cellulose Gum, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castol Oil, Sodium Saccharin, Sodium Hydroxide, Limonene, Citral, Cl42037.