Oferta hurtowa - kliknij tutaj

COREGA Neutral 40g - super mocny klej do protez, neutralny smak

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 06812
  • Producent: COREGA
  • Waga: 0.05 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 13,90 zł

COREGA Neutral - klej do protez zębowych

Krem do protez COREGA Neutral to super mocny klej mocujący protezy zębowe. Krem do protez COREGA Neutral posiada neutralny smak i zapewnia długotrwałe utrzymanie protezy zębowej. Krem COREGA Neutral uszczelnia i zapobiega przed przedostawaniem się resztek pokarmu pod pracę protetyczn, dzięki temu zapewnia komfort i pewność w codziennym funkcjonowaniu.


Krem do protez COREGA Neutral dedykowany jest do mocowania protez całkowitych i częściowych. Krem COREGA Neutral zapewnia odpowiednie mocowanie protezy a także minimalizuje ryzyko podrażnienia dziąseł. Krem do protez COREGA Neutral nie zawiera cynku.

Jak stosować krem do protez COREGA Neutral?

Przed nałożeniem kremu COREGA Neutral należy należy oczyścić i osuszyć protezę. Krem do protez COREGA Neutral należy nakładać punktowo wyciskając z tubki paski długości kilku milimetrów. Następnie tak przygotowaną protezę należy włożyć do buzi i zamocować w miejscu docelowym. Ważne aby przed założeniem protezy przepłukać jamę ustną wodą. Po zamocowaniu należy przez kilka sekund dociskać protezę do dziąseł.

Zdejmowanie protezy mocowanej klejem COREGA Neutral jest bardzo wygodne i mało abrazyjne. Przed zdjęciem protezy zaleca się przepłukać usta wodą. Protezę odklejamy poprzez delikatne jej poruszanie. Po wyjęciu protezy, przy użyciu odpowiedniej szczoteczki do protez oraz pasty do protez należy oczyścić protezę, zarówno z resztek pokarmowych jak i kleju.

Jeżeli podczas użycia kremu COREGA Neutral wystąpią dolegliwości takie jak nadwrażliwość lub uczulenie należy zakończyć stosowanie produktu i skonsultować jego dalsze użycie z lekarzem.

 

Skład kleju do protez COREGA Neutral

Calcium/Sodium PVM/MA Copolymer, Petrolatum, Cellulose Gum, Paraffinum Liquidum.