CURAPROX Black is White Hydrosonic System - soniczna szczoteczka curaprox + pasta Black Is White

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 06271
  • Producent: Curaprox
  • Waga: 0.6 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
  • Darmowa dostawa
  • szt.
  • 888,00 zł


CURAPROX Black is White Hydrosonic System - hydro-soniczna szczoteczka z delikatnym włosiem Curen - NOWOŚĆ!

DŁUGO WYCZEKIWANA NOWOŚĆ! POCZĄTEK NOWEJ JAKOŚCI PIELĘGNACJI JAMY USTNEJ! CURAPROX Black is White Hydrosonic System!

Nowa, designerska szczoteczka hydrosoniczna CURAPROX Black is White Hydrosonic System jest już dostępna!

Hydrosonic Black is White to szczoteczka soniczna zapewniająca najbardziej zaawansowe czyszczenie. 42 tysiące obrotów zapewniają higienę jamy ustnej na najwyższym poziomie, w tym linii dziąseł i miejsc trudnodostępnych.

Curaprox Hydrosonic BIW 239 Black

Prawidłowe czyszczenie zębów szczoteczką manualną nie jest wcale takie proste. Zbyt często zdarzają się przypadki zbyt silnego szorowania zębów twardą lub średnią szczoteczką oraz stosowanie jej ze zbyt dużym naciskiem. Również zbyt silne naciskanie na zęby szczoteczką elektryczną może być dla użytkownika niebezpieczne: mogą zostać odkryte szyjki zębowe powodujące recesję dziąseł.

Używanie szczoteczki hydrosonicznej CURAPROX Black is White pod prawidłowym kątem mycia 45st., przy zastosowaniu delikatnego włosia Curen powoduje, że nawet przy dużym nacisku szczoteczki na zęby nie powodujemy uszkodzeń a równocześnie zęby, brzegi dziąseł oraz same dziąsła są czyszczone perfekcyjnie i bardzo delikatnie.

Osoby posiadające uzupełnienia protetyczne, implanty oraz osoby noszące aparaty ortodontyczne będą szczególnie zadowolone z właściwości czyszczących szczoteczki CURAPROX Hydrosonic. Dociera ona do trudno dostępnych miejsc i czyści je bardzo dokładnie. Szczoteczka jest polecana również dla młodzieży oraz dzieci od 4 roku życia.

Technologia hydro-soniczna:

Udowodniono, że soniczna szczoteczka CURAPROX Hydrosonic wibrująca minimum 42.000 razy na minutę czyści nie tylko efektywniej ale również delikatniej niż szczoteczka manualna - jeżeli jest poprawnie stosowana nie ma możliwości uszkodzenia zębów i dziąseł. Szczoteczka czyści zarówno zęby, dziąsła, jak również przestrzenie międzyzębowe, obszary poniżej linii dziąseł oraz w kieszonki poddziąsłowe. Jest również bardzo skuteczna przy pielęgnacji aparatów ortodontycznych.

Technologia hydro-soniczna sprawia, że czyszczenie zębów odbywa się nie tylko poprzez manualne szczotkowanie, jak również poprzez wytworzone wibracje w jamie ustnej. Wibracje te rozchodzą się w płynnym środowisku jamy ustnej (wymieszana ślina, woda oraz pasta) i wywołują w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki (przestrzenie międzyzębowe, obszary poniżej linii dziąseł oraz w kieszonki poddziąsłowe).

Tryby pracy szczoteczki:

1. INTENSIVE - intensywne czyszczenie z 32.000 wibracjami na minutę
2. SOFT - delikatne czyszczenie z 42.000 wibracjami na minutę
3. MASSAGE - delikatny masaż dziąseł

Cechy szczoteczki:

1. Litowo-jonowy akumulator zapewniający dwadzieścia 2-minutowych cykli czyszczenia
2. Trzy tryby pracy: Intensive (intensywny), Soft (delikatny), Massage (masaż)
3. Technologia hydro-soniczna z wibracjami 32.000-42.000 na minutę
4. 2-minutowy timer sygnalizujący zakończenie szczotkowania
5. 30-sekundowy sygnalizator zmiany kwadrantu uzębienia
6. Dwuletnia gwarancja producenta

Pasta CURAPROX BLACK-is-WHITE - zupełna NOWOŚĆ dołączona do zestawu szczoteczki hydrosonic!

CURAPROX BLACK-is-WHITE to pasta wybielająca, bazująca na działaniu aktywnego węgla, który absorbuje (pochłania) uporczywe przebarwienia na szkliwie. Dzięki temu usuwanie przebarwień jest niezwykle łagodne i bezpieczne. Bez ścierania czy stosowania niebezpiecznych związków chemicznych, które występują w większości past wybielających, a które powodują podrażnienia dziąseł i wywołują wrażliwość zębów.

CURAPROX BLACK-is-WHITE poza właściwościami wybielającymi wykazuje silne działanie remineralizacyjne. Pasta zawiera Hydroksyapatyt, nieorganiczny składnik kości i zębów, który stanowi mineralne rusztowanie tkanki. Hydroksyapatyt "wchodzi" w strukturę szkliwa (mikropory, pęknięcia) i na trwale je odbudowuje. Szkliwo jest skutecznie wzmocnione dzięki czemu możemy zauważyć znaczne opóźnienie osadzania się płytki nazębnej oraz zmniejszoną nadwrażliwość zębów.

CURAPROX BLACK-is-WHITE dzięki zawartości fluoru sodu (1450ppm) oraz enzymów wzmacnia antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie śliny. Pasta skutecznie chroni zęby przed próchnicą i osadzaniem się płytki nazębnej.

Regularne stosowanie pasty zapewnia perłowo biały uśmiech.

Pastę cechuje niski współczynnik ścieralności RDA - 50. Nie zawiera Sodium Lauryl Sulfate (SLS), środka chemicznego (występuje w większości past do zębów), który wysusza i podrażnia błonę śluzową w jamie ustnej i może powodować pojawianie się aft.

Zawartość zestawu:

1 szczoteczka hydro-soniczna CURAPROX Black is White Hydrosonic System 239
2 końcówki z miękkim włosiem CHS BIW 259
1 pasta wybielająca Black is White 100ml
1 stacja ładująca XS
1 łącze USB
1 wtyczka sieciowa
1 instrukcja w języku polskim
1 gwarancja 24 miesiące

Curaprox Hydrosonic BIW 239 Black