Oferta hurtowa - kliknij tutaj

CURAPROX CPS 07 Prime REFILL 12szt. (czerwone) - końcówki do szczoteczek międzyzębowych (REFILL 12 SZTUK)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 06097
  • Producent: Curaprox
  • Waga: 0.02 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 56,90 zł
  • Niedostępny


Opis końcówek do szczoteczek międzyzębowych CURAPROX CPS 07 Prime (czerwone):

Końcówki do szczoteczek międzyzębowych z serii CURAPROX CPS Prime przeznaczone są do czyszczenia przestrzeni między zębami. Wykonane z delikatnego, elastycznego włosia CUREN optymalnie dopasowują się do kształtu przestrzeni i skutecznie usuwają płytkę nazębną. Przy regularnym stosowaniu prowadzą do wygojenia stanów zapalnych, obkurczenia się brodawek i zapobiegają krwawieniom. Brak czyszczenia przestrzeni międzyzębowych czyli miejsc, gdzie biorą początek próchnica, choroby przyzębia i nieprzyjemny zapach z ust to największy błąd popełniany przy pielęgnacji jamy ustnej!

CURAPROX CPS Prime to nowa generacja końcówek do szczoteczek międzyzębowych o cienkim ale bardzo wytrzymałym rdzeniu metalowym. Ich elastyczne, długie włosie dopasowuje się optymalnie do kształtu przestrzeni międzyzębowych skutecznie usuwając płytkę bakteryjną. Są bardzo skuteczne, nie uszkadzają powierzchni zęba, są delikatne dla brodawki i proste w użyciu.

W końcówkach CURAPROX CPS Prime do wykonania rdzenia użyto specjalnego bezniklowego drutu dentystycznego CURAL oferującego ogromną wytrzymałość przy bardzo małej średnicy. Rdzeń nie łamie się nawet po wielokrotnym zgięciu, spirala rdzenia nie rozwarstwia się dzięki czemu włoski nie wypadają i szczoteczka nie 'łysieje'.

Końcówki do szczoteczek międzyzębowych z serii CURAPROX CPS Prime czyszczą przestrzenie międzyzębowe od 0,6 mm do 5,0 mm szerokości, stanowią doskonałe uzupełnienie klasycznych i jednopęczkowych szczoteczek do zębów. Seria składa się 5 końcówek różniących się kolorem, średnicą rdzenia i wielkością przestrzeni (średnicy włosia).

Końcówka Kolor Średnica
rdzenia
Wielkość
przestrzeni
CPS 06 turkusowa 0,6 mm 2,2 mm
CPS 07 czerwona 0,7 mm 2,5 mm
CPS 08 różowa 0,8 mm 3,2 mm
CPS 09 żółta 0,9 mm 4,0 mm
CPS 011 jasnozielona 1,1 mm 5,0 mm

Końcówki pasują do wszystkich uchwytów CURAPROX.

Jeżeli nie wiedzą Państwo jaki rozmiar końcówek wybrać proponujemy rozważenie zakupu jednego z zestawów startowych CURAPROX dostępnych w naszym sklepie.

W opakowaniu znajduje się 12 końcówek CURAPROX CPS 07 Prime (czerwone).