CURAPROX CS 1006 Single - szczoteczka jednopęczkowa do zębów idealna do techniki SOLO

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 06001
  • Producent: Curaprox
  • Waga: 0.03 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 15,90 zł

Doskonała szczoteczka jednopęczkowa z ultra cienkim, delikatnym włosiem o długości pęczka 6mm idealna do techniki SOLO* opracowanej przez dr J. Sedelmayera. Czyści dokładnie całą powierzchnię zęba i bruzdę około zębową. Nacisk szczoteczki na zęby jest zbędny, ponieważ zaokrąglone miękkie włosie CUREN o średnicy 0,15 mm dopasowuje się znakomicie do anatomii zęba i brzegu dziąsła.
*Technika SOLO to nowa metoda mycia oddzielnie każdego zęba, szczególnie bruzdy około zębowej oraz brzegu dziąsła.

Codzienne używanie szczoteczki jednopęczkowej CURAPROX CS 1006 Single połączone z używaniem szczoteczek do przestrzeni międzyzębowych CURAPROX CPS Prime gwarantuje perfekcyjną higienę jamy ustnej. Płytka bakteryjna i choroby przyzębia nie mają szans. Po czyszczeniu zęby są naprawdę czyste. Proponujemy zrobienie próby językiem, który natychmiast to wyczuje. Efekt gwarantowany!

Szczoteczka jednopęczkowa CURAPROX CS 1006 Single dostępna jest w różnych kolorach wybieranych LOSOWO.

Opinia specjalistów o szczoteczce jednopęczkowej CURAPROX CS 1006 Single:

Herbert F. Wolf, Edith M. & Klaus H. Rateitschak cytują Jiri Sedelmayera w swej znanej i wielokrotnie nagrodzonej książce Periodontology: „jak nierozsądne są przyjęte nawyki mycia zębów wśród wielu ludzi. Czyszczone są miejsca, które w zasadzie prawie nie wymagają czyszczenia, jak dziąsło czy gładkie, wypukłe powierzchnie, szorowane aż do bólu. Natomiast notoryczne nisze bakteryjne, jak przede wszystkim przestrzenie międzyzębowe, bruzda zębowa i dystalne powierzchnie ostatnich zębów w łuku są właściwie nieczyszczone. W gruncie rzeczy ma on (J. Sedelmayer) rację, przedstawiając w tym momencie nową technikę mycia zębów SOLO, która oferuje ludziom, którzy chcą poświęcić więcej czasu swojemu zdrowiu przekonywującą alternatywę do zwykłego „szorowania” zębów.”

Farbatlanten der Zahnmedizin 1,
Parodontologie, 3 wydanie,
2004 Thieme Verlag, strona 229