CURAPROX CURAbaby Care Set - zestaw do pielęgnacji ząbków dla malucha (szczotka CURAkid i gryzak CURAbaby)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 06024
  • Producent: Curaprox
  • Waga: 0.07 kg
  • Dostępność: CHWILOWO BRAK NA MAGAZYNIE CHWILOWO BRAK NA MAGAZYNIE
    Czas realizacji: Wysyłka w 24h
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 76,90 zł


Opis zestawu do pielęgnacji ząbków dla malucha CURAbaby Care Set:

Zestaw CURAbaby Care Set stanowi wspaniały prezent dla malucha! Składa się z szczoteczki CURAkid oraz gryzaka CURAbaby.

CURAbaby jest świetnie zaprojektowaną kombinacją szczoteczki do masażu dziąseł, gryzaczka i grzechotki. Już podczas pierwszych miesięcy życia CURAbaby stymuluje zmysły dziecka poprzez wzbudzenie ciekawości: wizualnie, słuchowo i dotykowo. Podczas ząbkowania dzieci lubią zagryzać przedmioty o różnorodnych strukturach. CURAbaby je posiada! Zmniejsza to ból podczas ząbkowania, poprawia ukrwienie dziąseł oraz wydzielanie śliny. Dzięki temu zmęczeni rodzice mogą przetrwać trudny okres ząbkowania swoich dzieci, czerpiąc przyjemność ze spokojnych nocy.

curasetCURAbaby poprzez zabawę przygotowuje dziecko do późniejszego szczotkowania zębów i higieny jamy ustnej już na całe życie! CURAbaby jest wykonana z całkowicie bezpiecznych, odpornych na działanie śliny i złamania materiałów. Nie zawiera szkodliwych dla dziecka substancji zmiękczających i barwników.

CURAkid ultra miękka szczoteczka dla dzieci jest następnym krokiem po użyciu gryzaka CURAbaby. Jej wąska główka zawiera 4260 ultracienkich włosków CUREN. Miękka, gumowa rączka jest w pełni bezpieczna dla dziecka. Prawidłowy kształt główki szczoteczki pozwala na dokładne umycie każdego zakamarka w jamie ustnej. Kształt, barwa i materiał rączki dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność dla malucha. Można ją postawić na nóżce.

curakid_4260
Stomatolodzy dziecięcy polecają używanie szczoteczek CURAkid już od pojawienia się pierwszych ząbków mlecznych. Początkowo myć ząbki powinni rodzice później samodzielnie aż do wieku przedszkolnego.

CURAbaby oraz CURAkid zostały skonstruowane we współpracy z lekarzami dziecięcymi z Uniwersytetu w Bernie (Szwajcaria). Zostały przetestowane klinicznie.

Zestaw CURAbaby Care Set jest dostępny w dwóch kolorach: niebieski dla chłopców i różowy dla dziewczynek. Estetyczne opakowanie sprawia, że zestaw jest idealnym prezentem dla malucha!