Oferta hurtowa - kliknij tutaj

ELGYDIUM Anti Plaque Medium szczoteczka do zębów wspomagająca usuwanie kamienia nazębnego (średnia)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 09182
 • Producent: Pierre Fabre
 • Waga: 0.04 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 14,90 zł brutto
 • szt.
 • 15,90 zł

ELGDYIUM Anti Plaque Medium

to szczoteczka do zębów zaprojektowana z myślą o intensywnym usuwaniu płytki nazębnej, uporczywych osadów i nie dopuszczeniu do powstawania kamienia nazębnego. Szczoteczka do zębów ELGYDIUM Anti Plaque Medium posiada opatentowaną technologię włókien w układzie "X" co zwiększa efektywność czyszczenia i usuwania zalegającej płytki nazębnej. Badania dowodzą, że szczoteczka do zębów przeciw osadzaniu się kamienia nazębnego usuwa do 30% więcej płytki nazębnej w porównaniu z klasycznymi szczoteczkami do zębów. Ponadto specjalistyczne ułożenie włókien zapewnia lepsze doczyszczanie okolic przestrzeni międzyzębowych oraz linii dziąsłowej. ELGDYDIUM Anti Plaque Medium posiada elastyczne włókna zaokrąglone na końcach, zapewniające skuteczne czyszczenie i pielęgnację dziąseł.

 

Szczoteczka do zębów ELGYDIUM Anti-Plaque Medium

posiada długi, odpowiednio wyprofilowany, wygodny uchwyt, który ułatwia szczotkowanie zębów. Na rączce szczoteczki znajdują się nagumowane elementy, który zapewniają stabilność szczoteczki podczas mycia zębów. Szczoteczka nie wyślizguje się z rąk co minimalizuje ryzyko przypadkowego uszkodzenia dziąseł. Ochronna nakładka na główkę zapewnia higieniczne przechowywanie szczoteczki.

 

Regularne szczotkowanie zębów szczoteczką ELGYDIUM Anti-Plaque Medium znacząco redukuje ilość płytki nazębnej i ogranicza występowanie kamienia nazębnego. Stosowanie szczoteczki do zębów ELGYDIUM Anti Plaque Medium wraz z pastą do zębów ELGYDIUM Anti-Plaque zapewnia najlepsze rezultaty z walce z kamieniem nazębnym.

 

Rodzaje szczoteczek do zębów ELGYDIUM Anti Plaque

Obecnie dostępne są dwa rodzaje szczoteczek do zębów ELGYDIUM Anti Plaque, które różnią się twardością włosia.

 • ELGYDIUM Anti Plaque Soft - szczoteczka do zębów z miękkim włosiem, przeznaczona dla osób o bardziej wrażliwych zębach i delikatnych dziąsłach
 • ELGYDIUM Anti Plaque Medium - szczoteczka do zębów ze średniej twardości włosiem dedykowana dla zdrowych osób do codziennego szczotkowania zębów*

* obecnie prezentowana


W opakowaniu znajduje się szczoteczka do zębów ELGYDIUM Anti Plaque Medium oraz ochronna osłonka na główkę szczoteczki.