Oferta hurtowa - kliknij tutaj

EMAG Emmi-Dental METALLIC szczoteczka ultradźwiękowa najnowszej generacji - RÓŻNE KOLORY

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 10103B
 • Producent: EMAG
 • Waga: 0.8 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 • Historia ceny
 • szt.
 • 639,00 zł
 • Niedostępny

Szczoteczka elektryczna Emmi-Dental Metallic to najbardziej zaawansowana technologiczne szczoteczka do zębów, wykorzystująca technologię ultradźwiękową!

Ultradźwiękowa szczoteczka do zębów Emmi-Dental Metallic została zaprojektowana przez niemieckich inżynierów i w przeciwieństwie do konwencjonalnych szczoteczek do zębów, których czyszczenie polega na mechanicznym ścieraniu płytki nazębnej, działa poprzez zastosowanie najnowszej technologii fal ultradźwiękowych.

Zastosowanie fal ultradźwiękowych jest całkowicie bezpieczne dla ludzi w każdym wieku (także dla osób z rozrusznikami serca i innymi urządzeniami medycznymi). Szczoteczka ultradźwiękowa Emmi-Dental Metallic generuje ultradźwięki o mocy 0,6 W i jak wykazują badania naukowe, moc ultradźwięków do 50 Wat nie powoduje żadnych niepożądanych efektów. Ultradźwięki eliminują mikroorganizmy (bakterie) w jamie ustnej co znacznie zmniejsza problem stanów zapalnych dziąseł i chorób przyzębia. Wydajność i bezpieczeństwo działania fal ultradźwiękowych w codziennej higienie jamy ustnej zostały potwierdzone przez Implantologów i Stomatologów. Szczoteczki ultradźwiękowe cieszą się szerokim uznaniem wśród Pacjentów z mostami, koronami, implantami i wypełnieniami.

Podczas mycia zębów fale ultradźwiękowe, bez mechanicznego nacisku i tarcia, docierają do miejsc trudnodostępnych, tj. przestrzeni międzyzębowych, okolic implantów, mostów, stałego aparatu ortodontycznego, kieszeni dziąsłowych itp. Fale ultradźwiękowe skutecznie i bezpieczne usuwają płytkę bakteryjną, uciążliwe osady z kawy, herbaty czy tytoniu. Szczoteczka ultradźwiękowa Emmi-Dental redukuje starą płytkę nazębną i zapobiega jej ponownemu gromadzeniu się. Fale ultradźwiękowe korzystnie wpływają również na stan ogólny dziąseł, podniebienia i języka.

 

ultradźwięki emmi-dental

 

Jak działa szczoteczka ultradźwiękowa Emmi-Dent Metallic?

Główka szczoteczki ultradźwiękowej Emmi-Dent Metallic wytwarza fale ultradźwiękowe o częstotliwości 84 do 96 milionów drgań na minutę. Fale ultradźwiękowe przekazywane są przez włosie głowicy czyszczącej na specjalną pastę Emmi-Dental, która zwiększa ich działanie. Skład pasty Emmi-Dent pozwala bowiem na tworzenie się milionów mikropęcherzyków co jest niemożliwe w przypadku standardowych pasty do zębów. Mikroskopijne bąbelki docierają i penetrują wszystkie trudnodostępne miejsca, których nie wyczyścimy klasyczną szczoteczką do zębów. Bez mechanicznego tarcia, dzięki implozji mikro bąbelków skutecznie odrywane są osad i naloty z przestrzeni międzyzębowych, kieszonek, aparatów ortodontycznych, okolic implantów, mostów itp.

Ultradźwięki rozrywają łańcuchy bakterii znajdujących się w jamie ustnej dzięki czemu regularne szczotkowanie zębów szczoteczką Emmi-Dental Metallic redukuje ilość płytki nazębnej, ogranicza częstość występowania stanów zapalnych i krwawienia dziąseł przywracając właściwą florę bakteryjną w jamie ustnej.


Szczoteczka ultradźwiękowa Emmi-Dental zapewnia profesjonalną higienę jamy ustnej każdego dnia.

Szczoteczki ultradźwiękowe EMAG Emmi-Dental Professional

Zalety codziennej higieny jamy ustnej z wykorzystaniem szczoteczki Emmi-Dental Metallic

 • łagodne czyszczenie dla każdego - ultradźwięki to najłagodniejsza dla szkliwa forma oczyszczania ponieważ usuwają płytkę nazębną bez mechanicznego tarcia jak większość dostępnych szczoteczek do zębów
 • długotrwały efekt wybielający - ultradźwięki zwiększają skuteczność usuwania uporczywych przebarwień i nalotów zgromadzonych na powierzchni szkliwa szybko i skutecznie przywracając zębom naturalną biel
 • świeżość oddechu - ultradźwięki redukują ilość bakterii w jamie ustnej odpowiedzialnych za przykry zapach z ust zapewniając długotrwałe uczucie świeżości
 • doskonała podczas leczenia ortodontycznego - dzięki dogłębnemu działaniu ultradźwięków pozwala na dokładne oczyszczenie elementów aparatu ortodontycznego co jest trudne do osiągnięcia w przypadku szczoteczek manualnych czy rotacyjnych.

szczoteczka ultradźwiękowa działanie

Cechy szczoteczki Emmi-Dental Metallic:

 

- 1,6 milionów ruchów na minutę (3200 razy szybciej niż w szczoteczkach sonicznych)
- typ akumulatora: NiMH, czas do pełnego naładowania to 8-12 godzin
- przy pełnym naładowaniu akumulatora, szczoteczka zapewnia 20 dniowy czas pracy (2 minuty dwa razy dziennie)
- szczoteczka posiada diodowy wskaźnik ładowania akumulatora oraz emisji ultradźwięków
- ładowarka indukcyjna (działa w zakresie 230~/50Hz, wtyczka europejska) z uchwytem na dwie końcówki
- klasa bezpieczeństwa: IP42
- waga ok. 500g


Dla uzyskania optymalnych efektów zaleca się czyszczenie jamy ustnej szczoteczką ultradźwiękową 3-4 minuty, dwa razy dziennie.

Skład zestawu szczoteczki Emmi-Dental Metallic:

 • szczoteczka (rękojeść) ultradźwiękowa Emmi-Dental Metallic
 • ładowarka do szczoteczek Emmi-dent
 • końcówka czyszcząca z przetwornikiem ultradźwiękowym
 • kapturek ochronny na końcówkę
 • pasta do zębów Emmi-dent Fresh o smaku miętowym
 • karta gwarancyjna, okres gwarancyjny 24 miesiące, polska dystrybucja

Szczoteczka Emmi-Dental Metallic dostępna jest w 5 kolorach: SREBRNY, NIEBIESKI, GRANATOWY, ANTRACYTOWY oraz CZERWONY.


Pasta Emmi-dent jest najodpowiedniejszym medium dla fal ultradźwiękowych jakie generuje szczoteczka Emmi-Dental. Wbrew opinii woda nie jest jedynym środowiskiem do rozchodzenia się fal ultradźwiękowych. Uważa się bowiem, że najodpowiedniejsze medium dla fal ultradźwiękowych zależy od ich mocy. Skład pasty Emmi-Dent pozwalana na tworzenie się mikro pęcherzyków a jednym z powodów tego zjawiska jest wartość współczynnika RDA, określającego zawartość lubrykantów, która wynosi 0. Współczynnik RDA w klasycznych pastach wynosi 70-130 przez co fale ultradźwiękowe nie będą działać wydajnie. Zaleca się zatem stosowanie pasty Emmi-Dent do mycia zębów szczoteczką ultradźwiękową dla uzyskania optymalnych efektów czyszczenia.

Regularne stosowanie szczoteczki ultradźwiękowej Emmi-Dental poprawia wskaźnik pH w jamie ustnej co stymuluje i równoważy aktywność metaboliczną a w dalszym procesie wpływa na syntezę kolagenu i elastyny, wzmacnia tkankę od wewnątrz dzięki czemu poprawia się ogólny stan zdrowia dziąseł.

Miejsce produkcji: Niemcy