Oferta hurtowa - kliknij tutaj

EMAIL DIAMANT Rouge Original 75ml wybielająca, czerwona pasta do zębów

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 09003
  • Producent: Sante Beaute
  • Waga: 0.12 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 29,90 zł brutto
  • szt.
  • 31,90 zł

EMAIL DIAMANT Rouge - czerwona pasta wybielająca

EMAIL DIAMANT Rogule to kultowa, francuska pasta do zębów o działaniu wybielającym. Sekret działania pasty wybielającej EMAIL DIAMANT Rouge tkwi w jej czerwonym kolorze. Czerwona pasta do zębów EMAIL DIAMANT Rogue barwi dziąsła i wargi na piękny, różowy kolor potęgując w momencie biel zębów. Po umyciu zęby stają się białe, a dziąsła otrzymują żywy, naturalny kolor. Pasta EMAIL DIAMANT Rouge zawiera 1000ppm fluoru dzięki czemu zapewnia ochronę przeciw próchnicy oraz wspomaga remineralizację wzmacniając zęby.

Wybielająca pasta do zębów EMAIL DIAMANT Rouge jest pastą niepowtarzalną o najwyższym światowym standardzie.  Z uwagi na swoje rewelacyjne działanie chętnie stosują ją aktorzy, prezenterzy telewizyjni, biznesmeni, modelki, stewardessy oraz wszyscy ci, którym zależy na pięknym wyglądzie uzębienia. Efekt wybielenia widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu. Pasta do zębów EMAIL DIAMANT wyprodukowana jest na bazie absolutnie naturalnych komponentów znakomitej jakości.

 

EMAIL DIAMANT ROUGE

 

Wybielanie zębów pastą EMAIL DIAMANT Rouge

Czerwona pasta do zębów EMAIL DIAMANT Rouge przeznaczona jest do codziennego stosowania. Przynosi widoczny efekt w postaci bielszych zębów. Na szczoteczkę należy wycisnąć ok. 1cm pasty a następnie myć zęby i masować dziąsła kilka minut w różnych kierunkach. Następnie kilkukrotnie przepłukać usta. Pasty nie należy połykać.

Uwaga! Z uwagi na czerwony kolor pasta może brudzić ubrania, należy zatem zachować ostrożność podczas szczotkowania.

Pojemność pasty do zębów EMAIL DIAMANT Rouge: 75 ml

 

Skład czerwonej pasty wybielającej EMAIL DIAMANT Rouge

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Calcium Carbonate, Aroma, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Sodium Monofluorophosphate, Titabium Dioxide, Mica, Ammonium Hydroxide, Eugenol, Limonene, CI 75470, CI 77491, CI 45430.