Oferta hurtowa - kliknij tutaj

FLIPPER zestaw praktycznych uchwytów na szczoteczkę do zębów dla dzieci i dorosłych

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 12221F
  • Producent: Orca
  • Waga: 0.05 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 23,90 zł
  • Niedostępny

Wesołe uchwyty FLIPPER służą do higienicznego przechowywania szczoteczek manualnych oraz końcówek do szczoteczek elektrycznych. Jest to niezwykle praktyczny i higieniczny sposób na przechowywanie szczoteczek do zębów.

Szczoteczki do zębów z reguły umieszczamy w pobliżu umywalki, najczęściej w kubku lub kładąc na najbliższej półce. Nie jest to jednak dobry sposób na przechowywanie szczoteczki, która narażona jest na zanieczyszczenia z otoczenia (kurz, bakterie, itp.).

Uchwyt FLIPPER pozwala na bezpieczne i dyskretne przechowywanie szczoteczki, nie zajmując przy tym miejsca na umywalce czy półkach. Uchwyt FLIPPER posiada prosty system mocowania w postaci dwóch przyssawek, które utrzymują go na ścianie, lustrze, szkle, itp. Taki sposób przechowywania chroni szczoteczkę przed bakteriami, zmniejszając ryzyko powstawania chorób jamy ustnej. Wyjątkowo zabawne postacie FLIPPERÓW z pewnością rozweselą każdą łazienkę.

Zalety uchwytu FLIPPER:

- niezwykle łatwy i bezpieczny w użyciu, otwiera się i zamyka automatycznie,
- chroni szczoteczkę przed bakteriami i zanieczyszczeniami z otoczenia,
- higieniczne przechowywanie szczoteczki w uchwycie chroni jamę ustną przed chorobami,
- prosty system mocujący pozwala na przytwierdzenie uchwytu do szkła, płytek, lustra itp. a po ściągnięciu nie pozostaje żaden ślad,
- niewielki rozmiar dalej możliwość zabrania uchwytu w każda podróż.

Sposób użytkowania: Uchwyt należy przymocować w wybranym miejscu, za pomocą przyssawek. FLIPPER otwiera się i zamyka automatycznie po przyłożeniu szczoteczki. Uchwyt nie jest zabawką dlatego też dzieci powinny nauczyć sie obsługi pod kontrolą osoby dorosłej.

Sposób czyszczenia:
Zaleca się czyścić uchwyt FLIPPER raz w miesiącu. Aby wyczyścić należy rozłożyć uchwyt na części a następnie namoczyć i wyczyścić. Po osuszeniu należy złożyć wszystkie części w jeden uchwyt i cieszyć się z jego korzystania przez kolejny miesiąc.

Uchwyty FLIPPER pakowane są po dwie wesołe postacie:


- Ha-hah & Kitty,
- Kisses & Lover,
- Fracki & Gigi,
- Oh & Yeah,
- Lime & Orange,
- cheers & Laugh*
- Yummy & Glee,

uchwyt na szczoteczkę flipper