Oferta hurtowa - kliknij tutaj

FOREO ISSA 2 MINI HYBRID - silikonowa szczoteczka pulsacyjna dla dzieci - różne kolory

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 12413B
 • Producent: FOREO
 • Waga: 0.16 kg
 • Dostępność: KILKA SZTUK W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
 • szt.
 • 499,00 zł

Szczoteczka soniczna dla dzieci FOREO ISSA 2 MINI Hybrid

FOREO ISSA 2 MINI Hybrid to idealna szczoteczka dla dzieci, której cudowne kolory, nowoczesny design oraz technologia SONIC PULSE zmotywują i zadbają o zdrowy uśmiech każdego malucha. FOREO ISSA 2 MINI Hybrid stanowi odważną i wyjątkową koncepcję, dzięki której szczoteczka będzie nie tylko przedmiotem do codziennej pielęgnacji jamy ustnej ale także wspaniałym gadżetem. Jest również idealnym rozwiązaniem dla dorosłych, którzy preferują mniejsze główki czyszczące.

Szczoteczka soniczna FFOREO ISSA 2 MINI Hybrid dzięki połączeniu technologii 9.000 sonicznych pulsacji w połączeniu w włóknami wykonanymi silikonu zapewnia doskonałą jakość czyszczenia oraz pielęgnację nawet najdelikatniejszych dziąseł. Technologia sonicznych pulsacji skutecznie usuwa przebarwienia, redukuje płytkę nazębną oraz opóźnia formowanie się kamienia nazębnego. Przy regularnym stosowaniu zęby stają się zdrowsze.

 

szczoteczka soniczna dla dzieci FOREO ISSA 2 Mini Hybrid


Szczoteczka soniczna FOREO ISSA 2 MINI Hybrid zapewnia dokładne szczotkowanie zębów jak również łagodną pielęgnację dziąseł dziecka. Miękkie silikonowe włókna szczoteczki FOREO ISSA 2 Sensitive MINI w połączeniu technologią SONIC PULSE zapewnia delikatny masaż i poprawę ogólnej kondycji dziąseł dziecka. Włókna z polimeru PBT umieszczone w środkowej części główki szczoteczki FOREO ISSA MINI Hybrid wykazują doskonałe parametry usuwania pytki nazębnej i osadów. Końcówka doskonale doczyszcza zęby usuwają osady i naloty zgromadzone na powierzchni szkliwa.

 

Szczoteczka pulsacyjna dla dzieci FOREO ISSA 2 MINI Hybrid jest doskonałym narzędziem w codziennej pielęgnacji jamy ustnej dzieci, które jeszcze nie wypracowały właściwej techniki szczotkowania. Szczoteczka wykonuje ruchy pulsacyjne przez co wspomaga proces samodzielnego szczotkowania zębów przez dziecko. Dzieci potraktują szczotkowanie szczoteczką FOREO ISSA 2 MINI Hybrid jak doskonałą zabawę, a codzienna pielęgnacja już nie będzie tylko przykrym obowiązkiem. Szczoteczka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Co wyróżnia szczoteczkę soniczną FOREO ISSA 2 MINI Hybrid?


Technologia SONIC PULSE

Silikonowe włókna ISSA przenoszą 9.000 pulsacji na minutę o wysokiej częstotliwości, tworząc tzw. mikro wymiatanie zapewniając skuteczne oczyszczanie zębów i ochronę dziąseł. Zęby są dokładnie wyszczotkowane, a dziąsła wymasowane.

Silikon w nowoczesnej odsłonie

Szczoteczka soniczna FOREO ISSA 2 MINI Hybrid wykonana jest w całości z silikonu, który jest niezwykle przyjemny w dotyku. Miękkie, zaokrąglone na końcach włókna silikonowe nie drapią powierzchni zębów i są przyjazne dla dziąseł.

Kontrola czasu szczotkowania

Funkcja kontrolna pomaga dzieciom w przestrzeganiu zalecanego, 2 minutowego czasu szczotkowania. Szczoteczka ISSA MINI przy pomocy emotek, "Śmieszek" i "Smutek" pomaga utrwalić nawyk prawidłowego szczotkowania. Jeżeli zęby były myte przez 2 minuty dziecku ukaże się Śmieszek. Smutek sygnalizuje, że od ostatniego szczotkowania minęło więcej niż 12 godzin. Dzięki temu rodzice mogą kontrolować czy dziecko regularnie myje zęby.

 

szczoteczka soniczna FOREO Issa 2 Sensitive mini


ULTRA higieniczna szczoteczka

Silikon, z którego wykonana jest szczoteczka soniczna FOREO ISSA 2 MINI Hybrid jest materiałem szybkoschnącym i nie porowatym. Dzięki temu szczoteczka FOREO ISSA 2 MINI Hybrid jest ultra higieniczna ponieważ na jej powierzchni gromadzi się do 10 000 razy mniej bakterii niż na włosiu szczoteczki tradycyjnej.

Wyjątkowa trwałość

Dzięki włóknom wykonanym z silikonu, który ogranicza gromadzenie się bakterii, końcówka ISSA MINI wymaga wymiany raz w roku, a ISSA MINI HYBRID co 6 miesięcy. Szczoteczka objęta jest 2 letnią ograniczoną gwarancją i 10 letnią gwarancją jakości.


Polimerowe włókna PBT

Umieszczone w środkowej części główki czyszczącej włókna polimerowe jeszcze intensywniej usuwają płytkę nazębną i są znacznie bardziej higieniczne w zastosowaniu w porównaniu w włóknem nylonowym.


Nowa jakość mobilności szczoteczki do zębów

Szczoteczka soniczna FOREO ISSA 2 MINI Hybrid jest lekka, a jej wymiary pozwalają na dyskretne przenoszenie. Posiada uniwersalny port USB co pozwala na szybkie naładowanie akumulatora szczoteczki w każdym miejscu na świecie. Jedna godzina ładowania pozwala na 200 szczotkowań.

 

SZCZOTKOWANIE NIGDY NIE STANOWIŁO TAK POZYTYWNEJ ZABAWY

 

szczoteczka dla dzieci FOREO ISSA MINI

 


Skład zestawu szczoteczki sonicznej dla dzieci FOREO ISSA 2 MINI Hybrid

 • 1 x szczoteczka soniczna FOREO ISSA 2 MINI Hybrid w wybranym kolorze,
 • 1 x końcówka FOREO ISSA MINI Hybrid,
 • 1 x ładowarka USB.Kilku słów o marce FOREO

FOREO to szwedzki producent specjalizujący się w tworzeniu nowoczesnych i designerskich produktów do pielęgnacji skóry i jamy ustnej. Produkty FOREO zdobyły wiele prestiżowych nagród w swojej dziedzinie. Sekret FOREO tkwi w silikonie, w którego są wykonane produkty ISSA, a perfekcyjny, nowoczesny design zachwycił najbardziej wymagających Klientów na całym świecie.