Oferta hurtowa - kliknij tutaj

FOREO ISSA MINI Hybrid Brush Head - końcówki do szczoteczki FOREO ISSA 2 - różne kolory

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 12425A
  • Producent: FOREO
  • Waga: 0.05 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 99,00 zł

FOREO ISSA MINI Hybrid  - kocówka w wersji mini do szczoteczek sonicznych FOREO

Końcówka wymienna FOREO ISSA MINI Hybrid łączy włókna silikonowe z polimerowymi BPT dzięki czemu w intensywny sposób oczyszczają powierzchnię szkliwa przywracając zębom naturalną biel. Technologia pulsacji sonicznych wprawia włókna w ruch wymiatający zapewniając efektywne i bezpieczne szczotkowanie. Miękkie, zaokrąglone na końcach włókna silikonowe końcówki wymiennej FOREO ISSA MINI Hybrid nie drapią powierzchni zębów i są przyjazne dla dziąseł. Włókna polimerowe BPT umieszczone w środkowej części główki czyszczącej skutecznie i dogłębnie oczyszczają zęby. Mniejszy rozmiar końcówki FOREO ISSA MINI Hybrid sprawia, że jest szczególnie polecana dla dzieci i osób preferujących mniejsze końcówki do szczoteczek sonicznych.

Końcówka wymienna FOREO ISSA MINI Hybrid do szczoteczki FOREO ISSA oraz ISSA 2 wykonana jest z silikonu medycznego, pozbawionego ftalanów i BPA. Silikon ogranicza gromadzenie sie bakterii dzięki czemu końcówkę FOREO ISSA MINI Hybrid należy wymieniać co 6 miesięcy. Silikon, z którego wykonana jest szczoteczka soniczna ISSA jest materiałem szybkoschnącym i nie porowatym. Dzięki temu szczoteczka FOREO ISSA jest ultra higieniczna ponieważ na jej powierzchni gromadzi się do 10 000 razy mniej bakterii niż na włosiu szczoteczki tradycyjnej.

W opakowaniu znajduje się jedna końcówka wymienna FOREO ISSA MINI Hybrid.

Kilku słów o marce FOREO

FOREO to szwedzki producent specjalizujący się w tworzeniu nowoczesnych i designerskich produktów do pielęgnacji skóry i jamy ustnej. Produkty FOREO zdobyły wiele prestiżowych nagród w swojej dziedzinie. Sekret FOREO tkwi w silikonie, w którego są wykonane produkty ISSA, a perfekcyjny, nowoczesny design zachwycił najbardziej wymagających Klientów na całym świecie.