Oferta hurtowa - kliknij tutaj

OPALESCENCE PF 10% 1 strzykawka 1,2ml - żel do nakładkowego wybielania zębów; Smak : MELON- W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ PRZEPISÓW MIN. ZDROWIA SPRZEDAŻ MOŻLIWA TYLKO DLA STOMATOLOGA !!!

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 30001
  • Producent: Ultradent
  • Waga: 0.01 kg
  • Dostępność: PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 18,50 zł
  • Niedostępny


Opis żelu OPALESCENCE PF:

OPALESCENCE PF to profesjonalny i bezpiecznym preparat do nakładkowego wybielania zębów, w którym kontrolę i nadzór nad kuracją sprawuje lekarz stomatolog, a pacjent przeprowadza ją samodzielnie w domu. OPALESCENCE PF jest lepkim, gęstym, przeźroczystym żelem, którego czynnikiem aktywnym jest nadtlenek karbamidu występujący w czterech stężeniach: 10%, 15%, 20% oraz 35%. Sposób użycia oraz zalecany czas aplikacji został opisany poniższej.

 
OPALES. Sposób użycia Zalecany czas aplikacji
PF 10% Stosuje się raczej do nocnego wybielania nakładkowego 8-10* godzin w nocy
PF 15% Najczęściej wykorzystywany jest do kilkugodzinnej kuracji w ciągu dnia 4-6** godzin w ciągu dnia
PF 20% Najczęściej wykorzystywany jest do kilkugodzinnej kuracji w ciągu dnia 2-4  godzin w ciągu dnia
PF 35% Ze względu na wysokie stężenie nadtlenku karbamidu stosuje się w dzień 30 minut w ciągu dnia
*Można stosować w ciągu dnia (2-6 godzin).
**Można stosować w nocy (8-10 godzin).
 

Jedna strzykawka starcza na mniej więcej jedną aplikację (nie powinno się zużyć więcej niż 1/2 zawartości strzykawki na jedną nakładkę).W zależności od pożądanego poziomu jasności/bieli zębów kuracja wybielania z reguły trwa od trzech do dziesięciu dni/aplikacji (3-10 strzykawek).

Ulepszona formuła preparatów OPALESCENCE PF oparta na nadtlenku karbamidu zawiera dodatkowo azotan potasu i fluor (PF - ang. Potassium nitrate, Fluoride) dzięki którym zwiększa komfort kuracji poprzez wyeliminowanie lub znaczne zmniejszenie nadwrażliwości w trakcie wybielania. Preparat zwiera 20% wody, co zmniejsza ryzyko odwodnienia zębów. Zawartość jonów fluorku wynosi 0,11% (wagowo), czyli 1100 ppm.

Mimo powyższego niektórzy pacjenci mogą odczuwać nadwrażliwość podczas kuracji wybielania, najczęściej bywa ona niewielka i przemijająca. Lekarz stomatolog może zalecić zastosowanie specjalnego preparatu OPALESCENCE UltraEZ minimalizującego jej objawy.

Dla podtrzymania efektu wybielenia polecamy używanie pasty do zębów OPALESCENCE Whitening Toothpaste.

Aby przeprowadzić kurację wybielania strzykawkami OPALESCENCE PF niezbędne jest posiadanie indywidualnych nakładek wykonanych przez stomatologa lub technika dentystycznego. Jeżeli pacjent nie posiada nakładki i zależy mu na natychmiastowym rozpoczęciu wybielania, kurację może przeprowadzić bez użycia strzykawek korzystając z jednorazowych nakładek OPALESCENCE TresWhite Supreme, fabrycznie wypełnionych żelem wybielającym. Umożliwiają one osiągnięcie bardzo dobrych efektów estetycznych i wysoki poziom kuracji wybielania!


Opalescence Tray Nakladki


UWAGA! Nakładka do wybielania musi być wykonana indywidualnie przez lekarza stomatologa lub technika dentystycznego (protetyka). Nakładka nie powinna zakrywać brodawek międzyzębowych a brzegi nakładki nie powinny zachodzić na dziąsło. Nakładki wykonane domowymi sposobami użyte do wybielania zębów stwarzają zagrożenie dla zdrowia. Dbając o Twoje zdrowie i o Twoje zęby nie sprzedajemy i nie polecamy nakładek termokurczliwych do żeli OPALESCENCE PF (istnieje ryzyko silnego poparzenia dziąseł)!


Opalescence Whitening Wybielanie


Wybielanie zębów jest bezpieczne i równomierne jeżeli jest przeprowadzone pod kontrolą i nadzorem stomatologa! Warunkiem rozpoczęcia kuracji wybielania jest dobry stan zdrowotny przyzębia i całej jamy ustnej. Nie należy przeprowadzać wybielania zębów u kobiet w ciąży!

Do każdego produktu dołączamy instrukcję dla pacjenta w języku polskim!


Produkt zawiera substancję czynną: nadtlenek karbamidu 10%

Zawartość opakowania: 1 strzykawka żelu OPALESCENCE PF 10% o pojemności 1,2 ml

UWAGA! Przed zastosowaniem produktu prosimy o dokładne przeczytanie ulotki informacyjnej dołączonej do opakowania lub skonsultować się z lekarzem stomatologiem.

Zanim zdecydują się Państwo na zakup produktu prosimy zapoznać się z informacjami dotyczącymi wybielania zębów preparatami OPALESCENCE! (Kliknij tutaj)