Oferta hurtowa - kliknij tutaj

BRAUN Oral-B Stages Power DB4 PRINCESS - szczoteczka elektryczna dla dzieci

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 04024
 • Producent: Braun Oral-B
 • Waga: 0.2 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
 • szt.
 • 49,90 zł 39,90 zł

Szczoteczka elektryczna dla dzieci Oral-B Stages Power DB4


została zaprojektowana tak, aby spełniać potrzeby dzieci w zakresie higieny jamy ustnej oraz zachęcać je do mycia zębów. Nowa, ulepszona wersja szczoteczki elektrycznej Braun Oral-B DB4 w wersji PRINCESS posiada wbudowany, 2 minutowy TIMER, który odmierza zalecany czas szczotkowania. Timer motywuje dzieci do dłuższego, a tym samym efektywnego szczotkowania zębów. Końcówka wymienna z miękkimi, elastycznymi włóknami dokładnie oczyszcza powierzchnię zebów, nie podrażniając dziąseł. Szczoteczka bateryjna Oral-B BD4 występuje w atrakcyjnych kolorach i nadrukach ulubionych postaci z kreskówek dzięki czemu dziecko chętnie sięga po szczoteczkę, a codzienna czynność korzajy się z nie tylko z obowiązkiem ale przede wszystkim z miłą i wesołą zabawą.

Odpowiednia motywacja oraz właściwa szczoteczka do zębów to podstawa prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej u najmłodszych dzieci. Im wcześniej dziecko zacznie naukę prawidłowego szczotkowania, tym szbciej wyrobi właściwe nawyki w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Ważnym aspektem jest również odpowiednia motywacja, dzięki której dziecko chętnie przystąpi do nauki szczotkowania i codziennej pielęgnacji.

Szczoteczki elektryczne dla dzieci Oral-B Stages Power są kompatybilne ze wszystkimi końcówkami Oral-B dla dorosłych.

Zalety szczoteczki elektrycznej dla dzieci Oral-B Stages Power DB4

Szczoteczki elektryczne Oral-B dla dzieci zostały zaprojektowane w celu dokładnego i efektywnego szczotkowania zębów i pielęgnacji jamy ustnej. Dzieci nie posiadają umiejętności właściwej techniki szczotkowania zębów i szybko się zniechęcają co przekłada się niedostateczną dokładność mycia zębów. Zalegająca płytka bakteryjna jest przyczyną próchnicy, stanów zapalanych dziąseł, aft i nieświeżego oddechu. Szczoteczki elektryczne dla dzieci Oral-B czyszczą zęby dokładnie zapewniając odpowiednią ilość ruchów oscylacyjno-rotacyjnych (2D Action), które wpływają na wysoką dokładność czyszczenia zębów. Dodatkowe funkcje oraz bajkowe motywy zwiększają efektywność szczotkowania zębów i skutecznie motowują dzieci co regularnej pielęgnacji jamy ustnej.

 

szczoteczka bateryjna ruch 2d

 

Mechanizm szczoteczki elektrycznej dla dzieci Oral-B Stages Power DB4 generuje 9600 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę, które zapewniają optymalne i efektywne szczotkowanie zębów.

 

04024 szczoteczka bateryjna oral-b końcówka

 

Mała główka końcówki wymiennej pozwala swobodne i bezpiecznie szczotkować zęby, bez podrażniania dziąseł. Rozwarstwione końcówki włókien ExtraSoft zapewniają delikatne szczotkowanie i są bezpieczne dla dziąseł. Odpowiednie uformowanie włókien zwiększa efektywność mycia zębów. Środkowy rząd dłuższych włókien zaprojektowano by dokładniej czyścić powierzchnie żujące, minimalizując kontakt włókien z dziąsłami. Niebieskie włókna Indicator blednąc do połowy wskazują potrzebę wymiany końcówki, co ułatwia dbanie o końcówkę i właściwą higienę jamy ustnej. Końcówki posiadają nadruki ulubionych postaci z kreskówek, które motywują i zachęcają dzieci do regularnego mycia zębów.

 

szczoteczka bateryjna oral-b timer

 

Oral-B Stages Power DB4 szczoteczka elektryczna dla dzieci posiada 2-minutowy timer mycia zębów, który odmierza zalecany czas  mycia zębów. Time motywuje dzieci do dłuższego, a tym samym efektywnego szczotkowania zębów.

 

04024 szczoteczka bateryjna oral-b rączka

 

Rękojeść SquishGrip o atrakcyjnym kształcie ułatwia dzieciom trzymanie szczoteczki, nie wyślizguje się z ręki, a samo szczotkowanie jest bezpieczne.

 


Skład zestawu szczoteczki elektrycznej dla dzieci Oral-B Stages Power DB4 dla dziewczynki

 • 1 x szczoteczka bateryjna Oral-B DB4 w kolorze błękitno-różowym,
 • 1 x końcówka wymienna z motywem PRINCESS (Księżniczki),
 • 2 x baterie Duracell AA.

 

Zestaw jest objęty 24-miesięczną gwarancją ważną we wszystkich autoryzowanych serwisach Brauna na terenie Polski.

 

Instrukcja obsługi

Szczoteczka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Model szczoteczki: DB4.510.K (typ 3744).

szczoteczka bateryjna oral-b princess