OrthoKIN Liquid Toothpaste 100ml - płynna pasta do codziennej higieny jamy ustnej dla osób noszących aparat ortodontyczny (zielona)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 21021
 • Producent: Laboratorios KIN
 • Waga: 0.18 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY
  Czas realizacji: Wysyłka w 24h
 • Dostawa od: 11,90 zł
 • szt.
 • 16,90 zł
 • Niedostępny

Opis płynnej pasty OrthoKIN:

Pasta do zębów służy do codziennej higieny jamy ustnej u osób noszących aparat ortodontyczny stały i ruchomy (dzieci i dorośli), w tym skuteczna profilaktyka próchnicy, stanów zapalnych dziąseł oraz tworzenia się kamienia nazębnego.

OrthoKIN w postaci płynnego żelu jak żadna inna gwarantuje dotarcie do trudno dostępnych miejsc jak przestrzenie międzyzębowe, okolica zamków aparatu ortodontycznego, które bezpośrednio przylegają do szkliwa zębów. Rezultat to wysoka czystość i aseptyka bez zarysowań samego aparatu.

Skład pasty OrthoKIN:

- chlorhexydyna 0,08%,
- octan cynku 1,16%,
- fluorek sodu 0,22% (1000ppmF-).

Dzięki połączeniu w produktach OrthoKIN chlorheksydyny o niskim stężeniu i jonów cynku, nie występuje ryzyko przebarwień zębów.

Opis linii ortodontycznej OrthoKIN:

W jamie ustnej obecnych jest wiele mikroorganizmów odpowiedzialnych za tworzenie się płytki bakteryjnej co, w konsekwencji, prowadzi do stanów zapalnych dziąseł i chorób przyzębia. Powstawanie płytki bakteryjnej oraz zaleganie resztek pokarmowych nasilone jest u pacjentów leczonych aparatami ortodontycznymi, co zwiększa ryzyko pojawienia się zapalnych zmian w jamie ustnej i próchnicy. Dzięki połączeniu chlorhexydyny o niskim stężeniu i cynku OrthoKIN posiada wzmocnione i przedłużone działanie bakteriostatyczne hamując rozwój mikroorganizmów tworzących płytkę bakteryjną. Zawartość fluorku sodu wspomaga remineralizację szkliwa chroniąc zęby przed próchnicą.

Skład: Sorbitol, Aqua, Glycerin, Hydrated  Silica, Cocamidopropyl Betaine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Zinc Acetate, Aroma, Xanthan Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin,  Sodium Methylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Potassium Acesulfame, Neohesperidin Dihydrochalcone, CI 42053

Więcej informacji dotyczących produktów OrthoKIN znajdą Państwo tutaj:

Ulotka OrthoKIN
Ulotka KIN