Oferta hurtowa - kliknij tutaj

ORTODENT Gold MAXI - antybakteryjna szczoteczka z nanocząsteczkami złota dla dorosłych oraz młodzieży 11+

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 30903
  • Producent: Ortodent
  • Waga: 0.03 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 12,90 zł brutto
  • szt.
  • 13,90 zł


Nowa generacja szczoteczek do zębów!

Szczoteczki do zębów ORTODENT Gold są optymalnym rozwiązaniem dla osób dbających o higienę jamy ustnej. Na tradycyjnych szczoteczkach do zębów gromadzą się bakterie, co może prowadzić do poważnych infekcji. Tradycyjne szczoteczki do zębów są w istocie kwitnącymi kulturami bakteryjnymi. ORTODENT Gold są innowacyjnymi szczoteczkami do zębów opartymi na nanotechnologii.

Włosie szczoteczki ORTODENT Gold zawiera nanocząsteczki złota zabijające bakterie. Nanocząsteczki złota przenikają do komórki bakterii, uszkadzając ją. Ergonomiczny uchwyt szczoteczki sprawia, że łatwo nią dotrzemy do trudno dostępnych miejsc.

ORTODENT_Gold_szczoteczka_001

Zalety szczoteczki ORTODENT:

Wyjątkowy projekt - szczoteczka ma specjalną podwójną strukturę włosia. Włosie zewnętrzne jest dłuższe, cieńsze i miękkie - czyści zęby oraz przestrzenie międzyzębowe jednocześnie masując dziąsła. Włosie wewnętrzne jest krótsze i twardsze - powoduje, że zęby i dziąsła zostają skutecznie wyczyszczone.

ORTODENT_Gold_szczoteczka_002

Działanie antybakteryjne - większość z nas używa jednej szczoteczki przez kilka miesięcy. Przez cały ten czas w szczoteczce rozmnaża się ponad milion bakterii. Szczoteczkę mogą zakazić między innymi bakterie e-coli i paciorkowce. Bakterie te mogą powodować poważne infekcje. Antybakteryjna szczoteczka do zębów posiada nanocząsteczki złota wyzwalające jony, które przenikają do wnętrza komórki bakterii i niszczą ją.

ORTODENT_Gold_szczoteczka_003

Wyjątkowa jakość - dentyści zalecają zmianę szczoteczki do zębów co najmniej cztery razy do roku. Badania prowadzone w Norwegii wykazują jednak, że większość użytkowników zmienia swoje szczoteczki tylko dwa razy do roku. W rezultacie, szczoteczki stają się mniej skuteczne i wypełnione bakteriami.

Pielęgnacja ortodontyczna - szczoteczka doskonale nadaje się dla osób noszących stałe aparaty ortodontyczne - doskonale oczyszcza w trudno dostępnych miejscach i zakamarkach aparatu ortodontycznego. Szczoteczka była przetestowana wśród naszych klientów noszących aparaty ortodontyczne, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

Wersje - szczoteczka Gold jest dostępna w 3 rozmiarach: MINI (dla dzieci 0-5 lat), MIDI (dla dzieci 6-10 lat), MAXI (dla młodzieży 11+ oraz dla dorosłych).

ORTODENT_Gold_szczoteczka_004
ORTODENT_Gold_szczoteczka_005