Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PANASONIC EW1031 szczoteczka soniczna do zębów w trzech kolorach

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31332B
  • Producent: Panasonic
  • Waga: 0.8 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 189,00 zł 149,00 zł
  • Niedostępny

Szczoteczka soniczna do zębów Panasonic EW 1031 to podstawowy model w rodzinie szczoteczek Panasonic. Niewielkie wymiary, prostota wykonania, różnorodność kompatybilnych końcówek wymiennych oraz wspaniała kolorystyka sprawiają, że model EW1031 zagościł już w wielu domach i z powodzeniem służy całym rodzinom.

Szczoteczki Panasonic to nowoczesna technologa soniczna dla naturalnie białych zębów. Szczoteczka EW 1031 to kolejny model w ofercie firmy Panasonic. Dzięki technologii sonicznej szczoteczka skutecznie i bardzo delikatnie usuwa płytkę nazębną nie powodując przy tym podrażnienia dziąseł (jak to ma miejsce w przypadku szczoteczek elektrycznych rotacyjnych). Szczoteczka Panasonic EW 1031, skutecznie usuwa nawet starą płytkę nazębną dzięki czemu zęby stają się naturalnie bielsze. Dzięki technologii sonicznej szczoteczka doskonale penetruje przestrzenie międzyzębowe i miejsca trudno dostępne.

Specjalnie zaprojektowane włosie oraz niewielki rozmiar końcówki czyszczącej zapewnia bezpieczne manewrowanie w jamie ustnej i precyzyjne czyszczenie. Końcówki posiadają kolorowe znaczniki co daje możliwość używania szczoteczki przez wiele osób. Szczoteczka wyposażona jest w diodowy wskaźnik naładowania baterii. Przy pełnym naładowaniu akumulatora, szczoteczka pracuje przez ok. 40 minut (w trybie ciągłym). Panasonic EW 1031 posiada również czujnik nacisku co sprawia, że przy zbyt mocnym docisku szczoteczka zmniejsza moc czyszczenia (zmniejsza ilość drgań sonicznych). Jest to doskonała ochrona dziąseł dla osób, które mają nawyk mocnego dociskania szczoteczki podczas mycia zębów. Panasonic EW1031 to szczoteczka wyjątkowo wygoda i łatwa w użyciu.

Parametry szczoteczki sonicznej Panasonic EW 1031

 paramentry szczoteczki sonicznej Panasonic ew1031

 

Szczoteczka soniczna Panasonic EW1031 posiada jeden tryb pracy, w którym generuje 26 000 ruchów na minutę (wibracje w zakresie fal dźwiękowych). Ergonomiczny kształt rękojeści dobrze leży w dłoni. Napęd jest przystosowany do częstego przemywania tak więc przepłukiwanie szczoteczki z resztek pasty po każdym szczotkowaniu nie stanowi problemu. Szczoteczka soniczna Panasonic EW1031 wyposażona została w akumulator NiMH (niklowo-metalowo-wodorkowy), który ładowany jest indukcyjnie przy pomocy kompaktowej ładowarki, która dodatkowo posiada miejsce (uchwyt) na jedną dysze wymienną.

 

cechy szczoteczki sonicznej EW1031

 

Szczoteczka soniczna do zębów Panasonic EW1031 dostępna jest w trzech pięknych kolorach: srebrnym, niebieskim i różowym i z pewnością stanie się ozdobą każdej łazienki. Ładowarka do szczoteczki posiada miejsce na dwie końcówki wymienne zapewniając higieniczne przechowywanie główek do szczoteczki. Różnorodność dostępnych końcówek wymiennych pozwala dostosować szczoteczkę rodzaj oczyszczania do indywidualnych potrzeb Użytkownika.

 

Drgania soniczne generowane przez mechanizm szczoteczki doskonale wspomagają proces usuwania płytki nazębnej z powierzchni szkliwa przy zachowaniu maksymalnej ochrony dziąseł. Szczoteczka soniczna Panasonic EW 1031 skutecznie redukuje osady z kawy, herbaty, tytoniu oraz zalegające płytki nazębnej.

Szczoteczka ponadto posiada elektroniczny system kontrolujący prędkość dla zapewnienia ochrony dziąseł. Wyposażona jest w akumulator typu NiMH, który po naładowaniu wystarcza na 40 minut pracy. Ładowanie szczoteczki przy pełnym rozładowaniu akumulatora trwa ok. 15 godzin. Szczoteczka soniczna Panasonic model EW 1031 przeznaczona jest do użytku od 5 roku życia.

 

Skład zestawu szczoteczki sonicznej Panasonic EW 1031

1 x szczoteczka (napęd) Panasonic EW 1031
2 x dwie końcówki czyszczące EW0911
1 x ładowarka indukcyjna z uchwytem na dwie końcówki
Instrukcja Obsługi w języku polskim
Karta Gwarancyjna z dwuletnią gwarancją Producenta.

Szczoteczka wyprodukowana została w Tajlandii.