Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PANASONIC EW DL83 szczoteczka soniczna z silnikiem liniowym o poziomym ruchu włókien

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31325
  • Producent: Panasonic
  • Waga: 0.8 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 699,00 zł 629,00 zł
  • Niedostępny

Szczoteczka soniczna Panasonic EW DL83 z zaawansowaną technologią silnika liniowego to doskonały wybór dla całej rodziny.

Szczoteczka elektryczna do zębów Panasonic EW DL83 to wysoce skuteczna szczoteczka soniczna. Zaawansowana technologia silnika linowego generuje 31 000 ruchów poziomych włosia na minutę (wibracja soniczna), dzięki czemu szczoteczka zapewnia szybkie i gruntowne szczotkowanie powierzchni zęba ale także oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych szczoteczek sonicznych silnik liniowy wprawia włókna w ruch poziomy, wzdłuż linii dziąseł. Wektorowy ruch włosia szczoteczki sonicznej zapewnia dokładniejsze wymiatanie resztek pokarmu z przestrzeni międzyzębowych i linii dziąsłowej. Poziomy ruch włókien szczoteczki w odpowiedni sposób stymuluje krążenie krwi polepszając ogólną kondycję dziąseł.

Zjawisko kawitacji, które powstaje w jamie ustnej podczas szczotkowania polega na powstawaniu mikrobąbelków, które penetrują przestrzenie międzyzębowe oraz trudno dostępne miejsca skutecznie wspomagając odrywanie się płytki nazębnej. W efekcie szczoteczka doskonale usuwa nagromadzone osady z całej powierzchni zęba nie podrażniając przy tym dziąseł, ponieważ drgania soniczne zapewniają delikatny masaż dziąseł.

Parametry i cechy szczoteczki sonicznej Panasonic EW DL83 świadczą o jej skuteczności.

Silnik liniowy generujący 31 000 drgań na minutę (ruch poziomy włosia) zapewniając doskonałe oczyszczanie zębów, miejsc trudno dostępnych a także dobroczynny masaż dziąseł. Zdaniem wielu specjalistów szczoteczki z ruchem wektorowym skuteczniej oczyszczają i zapewniają optymalną pielęgnację całej jamy ustnej.

 

ruch liniowy Panasonic

 

Drgania w zakresie fal dźwiękowych, dzięki opracowanej przez firmę Panasonic technologi silnika liniowego, sprawiają, że szczoteczka soniczna DL83 wibruje z amplitudą na poziomie 1mm, co przy szybkości ok. 31 000 ruchów na minutę zapewnia doskonałe rozbicie nagromadzonej płytki nazębnej i uporczywych nalotów. Włókna wprawiane w ruch wektorowy rozbijają płytkę nazębną co jest procesem skuteczniejszym od ścierania (ma to miejsce w przypadku szczoteczek z ruchem oscylacyjno-rotacyjnym).

 

dgrania soniczne Panasonic

 

Dwa tryby pracy dla jeszcze lepszego dopasowania sposobu czyszczenia do potrzeb i stanu zdrowia jamy ustnej Użytkownika.

- NORMAL (klasyczny) - tryb dogłębnego czyszczenia, obluzowujący płytkę nazębną,

- SOFT (delikatny) - delikatny tryb czyszczenia, dla osób z wrażliwymi dziąsłami, czyści zęby i masuje dziąsła,

Specjalnie zaprojektowane włosie końcówki sonicznej Panasonic WEW0935 pozwala na dokładne i delikatne oczyszczenie kieszonek dziąsłowych. Niezwykle drobne włókna o średnicy 0,02mm sięgają głęboko w kieszenie dziąsłowe, a dzięki ruchom wzdłuż linii dziąsła wymiatają resztki pokarmów i płytkę bakteryjną powodującą stany zapalne i choroby dziąseł.

 

 końcówka do kieszonek dziąsłowych

 

Różnorodność końcówek do szczoteczki sonicznej Panasonic EW DL83 zapewnia kompleksowe oczyszczanie zębów z uwzględnieniem miejsc trudno dostępnych. Końcówka wymienna Panasonic WEW0936 została zaprojektowana w celu jeszcze skuteczniejszego rozbijania nagromadzonej płytki nazębnej. Specjalna konstrukcja włosia doczyszcza okolice przestrzeni międzyzębowych oraz zakamarki zębów trzonowych. Końcówka wymienna WEW0935 przystosowana jest do usuwania resztek pokarmów z kieszonek dziąsłowych oraz do oczyszczania linii dziąseł.

 

końcówki do szczoteczki sonicznej Panasonic

 

Funkcja szybkiego ładowania szczoteczki pozwala na wręcz natychmiastowe naładowanie akumulatora. Szczoteczka jest gotowa do użycia z w pełni naładowanym akumulatorem już po godzinie ładowania, a już 2 minuty ładowania pozwalają na uruchomienie jednorazowego cyklu szczotkowania. Szczoteczka soniczna Panasonic DL83 posiada czujnik nacisku, który reguluję moc szczotkowania w zależności od siły nacisku, tak aby w jeszcze większym stopniu chronić dziąsła przed podrażnieniami.

 

czujnik nacisku szczoteczka Panasonic

 

Akumulator litowo-jonowy pozwala na ok. 60 minut pracy szczoteczki, przy zalecanym 2 minutowym czasie szczotkowania, dwa razy dziennie. 2-minutowy sygnalizator czasu mycia: przypomina o zalecanym przez dentystów czasie szczotkowania zębów natomiast 30-sekundowy sygnalizator pomaga dokładnie wyszczotkować każdą ćwiartkę łuku zębowego. Dzięki temu mamy pewność, że nasze zęby są dokładnie wyszczotkowane! Wskaźnik poziomu baterii pozwala na kontrolę poziomu baterii oraz procesu ładowania szczoteczki. Baza ładująca z miejscem na rękojeść (działa w zakresie 100-240V, wtyczka europejska). Nowoczesny desing oraz ponadczasowy wygląd z pewnością doskonale wkomponują się w wystrój każdej łazienki, stanowiąc jej ozdobę.

W skład zestawu wchodzi:

1 x szczoteczka soniczna Panasonic EW DL83
1 x końcówka czyszcząca WEW0935 oraz dwie końcówki specjalistyczne
1 x ładowarka indukcyjna z uchwytem na rękojeść (napęd)
1 x etui podróżne
1 x uchwyt na 4ry końcówki wymienne
Instrukcja Obsługi w języku polskim
Karta Gwarancyjna z dwuletnią gwarancją Producenta.

Szczoteczka Panasonic EW-DL40-W została wyprodukowana w Japonii.