Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PHILIPS Sonicare HX8072 TongueCare skrobak do pielęgnacji języka - kolory BIAŁY i CZARNY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31159B
  • Producent: Philips Sonicare
  • Dostępność: KILKA SZTUK W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 68,90 zł brutto
  • szt.
  • 67,90 zł

PHILIPS Sonicare HX8072 TongueCare skrobak do pielęgnacji języka

w formie końcówki do szczoteczek soniczncyh dedykowany jest do wszystkich modeli szczoteczek elektrycznych marki SONICARE Philips. Końcówki Sonicare TongueCare, dzięki technologii sonicznej zastosowanej w szczoteczkach Sonicare oraz odpowiedniej budowie, dogłębnie oczyszczają powierzchnię języka uzupełniając codzienną pielęgnację jamy ustnej. Elastyczne, silikonowe mikrowłókna w niezwykle delikatny sposób usuwają bakterie i naloty z rowków i grzbietów, którymi pokryta jest powierzchnia języka. Czyszczenie wspomagają drgania soniczne, które pomagają rozbić zalegają na języku płytkę bakteryjną, osady i uporczywe naloty. Niewielki rozmiar końcówki do pielęgnacji języka zwiększają komfort użycia i nie wywołują odruchów wymiotnych.

 

Czyszczenie języka przy pomocy specjalistycznych końcówek Sonicare TongueCare daje najlepsze efekty w walce z problemem nieświeżego oddechu.

 

dogłębne-oczyszczanie-powierzchni-języka-końcówkami-Sonicare-TongueCare

 

Codzienna higiena języka jest niezwykle ważna dla zdrowia jamy ustnej i dobrego samopoczucia. Badania udowadniają, że na porowatej powierzchni języka gromadzi się najwięcej bakterii mogących być przyczyną nieświeżego oddechu, brzydkiego nalotu oraz chorób zębów i dziąseł. Czyszczenie języka szczoteczką do zębów to największy błąd popełniany przez Pacjentów, gdyż osad znajdujący się na języku jest lepki i trudny do usunięcia z włókien szczoteczki. Skrobaki do języka mają prostą budowę i są łatwe do utrzymania w czystości przez co nie są siedliskiem i miejscem do rozmnażania bakterii jak włosie szczoteczek do zębów.

 

PHILIPS Sonicare HX8072 TongueCare skrobak do pielęgnacji języka - właściwości i zalety

 

końcówka-do-czyszczenia-języka-SONICARE-TongueCare

 

Budowa skrobaka Sonicare TongueCare zapewnia dogłębne usuwanie osadów i bakterii z najgłębszych partii powierzchni języka. Miękkie i niezwykle delikatne mikrowłókna nie podrażniają kubków smakowych i docierają w liczne rowki i zagłębienia. Drgania soniczne wspomagają rozbijanie płytki bakteryjnej oraz usuwanie lepkich i trudnych do zlikwidowania nalotów. Niewielki rozmiar skrobaka oraz subtelny kształt zwiększają komfort czyszczenia nie wywołując odruchów wymiotnych.

 

łatwość-i-komfort-czyszczenia-skrobakiem-Sonicare-TongueCare

 

Czyszczenie końcówką Sonicare TongueCare polega na jej delikatnym przesuwaniu w kierunku od nasady do koniuszka języka. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie kilku posunięć skrobakiem po powierzchni języka bez używania nadmiernej siły. Zbyt mocny docisk oraz intensywne "szorowanie" powierzchni języka może wywołać podrażnienie kubków smakowych. Skrobak należy czyścić pod bieżącą wodą, która dokładnie i szybko oczyści końcówkę z osadów.

 

kompatybilność-ze-wszystkimi-modelami-szczoteczek-sonicznych-SONICARE

 

PHILIPS Sonicare HX8072 TongueCare skrobak do pielęgnacji języka dedykowany jest do większości obecnie dostępnych modeli szczoteczek sonicznych Philips Sonicare. Końcówka podobnie jak większość końcówek Sonicare posiada łatwy system mocowania a technologia wykrywania i synchronizacji szczoteczki z końcówką pozwalają generować inteligentne przypomnienia o konieczności wymiany końcówki.

 

W opakowaniu znajdują dwie końcówki do czyszczenia języka Philips Sonicare TongueCare. Końcówki dostępne są w dwóch kolorach - BIAŁYM i CZARNYM. Kolor należy wybrać w opcji wyboru koloru.

HX8072/11 - kolor czarny

HX8072/01 - kolor biały