Oferta hurtowa - kliknij tutaj

PIKSTERS SupaGRIP XP niciowykałaczki bezpieczne dla dzieci - 20 sztuk

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31707
  • Producent: Piksters
  • Waga: 0.01 kg
  • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 9,90 zł
  • Niedostępny

PIKSTERS SupaGRIP XP

to niciowykałaczki, które stanowią doskonałą alternatywę dla nici dentystycznych. Niciowykałaczki PIKSTERS SupaGRIP XP posiadają elastyczną, super mocną taśmę PTFE, która łatwo prześlizguje się przez przestrzenie międzyzębowe, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia brodawek dziąsłowych. Miękka taśma w bezpieczny sposób oczyszcza przestrzenie międzyzębowe, nie strzępi się i nie zrywa. Łatwo przesuwa się między zębami i dokładnie oczyszcza przestrzenie międzyzębowe. Wygodny uchwyt posiadający specjalne, antypoślizgowe miejsce na palce, zapewnia wygodne czyszczenie i pozwala w pełni kontrolować wprowadzanie taśmy między zęby. W zestawie znajduje się uchwyt, do którego można zamontować niciowykałaczkę co u części Pacjentów wpływa na zwiększenie komfortu czyszczenia. Dłuższy uchwyt ułatwia dotarcie przestrzeni międzyzębowych przy zębach trzonowych.

 

Niciowykałaczki PIKSTERS SupaGRIP XP zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i efektywnych oczyszczaniu przestrzeni międzyzebowych także u dzieci. PIKSTERS SupaGRIP XP pozwalają rodzicom czyścić przestrzenie międzyzębowe u dzieci, a młodzieży na samodzielną pielęgnację. Niciowykałaczki pomimo swojej nazwy nie posiadają uchwytu w formie wykałaczki. Koniec uchwytu jest zaokrąglony i nie spełnią roli wykałaczki do zębów. Dzięki temu niciowykałaczki PIKSTERS SupaGRIP XP są bezpieczne i przyjazne dla dzieci i młodzieży.

 

Zalety niciowykałaczek PIKTERS SupaGRIP XP

Niciowykałaczki to wygodna alternatywa dla nici dentystycznych. Wiele osób rezygnuje z oczyszczania przestrzeni międzyzębowych gdyż nie radzi sobie z właściwym użyciem nici dentystycznych. Zła technika, nie umumiejętne wprowadzenie źle odmierzone odcinka nitki do zębów może spowodować uszkodzenie dziąseł lub kącików ust. Niciowykałaczki PIKSTERS SupaGRIP XP posiadają odpowiednio dobraną długość i rozpiętość taśmy, która ogranicza ryzyko zranienia brodawek dziąsłowych. Wygodny uchwyt pozwala na łatwe dotarcie do wszystkich przestrzeni i nie dopuszcza do zranienia kącików ust. Badania wykazują, że Pacjenci chętniej sięgają po niciowykałaczki gdyż ich użycie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

 

W opakowaniu znajduje się 20 niciowykałaczek PIKSTERS SupaGRIP XP oraz jeden uchwyt.