REDESEPT 150g - środek do czyszczenia oraz usuwania kamienia z irygatorów

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 43200
  • Producent: Waterpik
  • Waga: 0.25 kg
  • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE DUŻA ILOŚĆ NA MAGAZYNIE
  • Dostawa od: 11,90 zł
  • szt.
  • 44,90 zł


Środek do czyszczenia irygatorów REDESEPT:

Wilgotne środowisko, jakie występuje na przykład na szczoteczkach do zębów, w irygatorach do higieny jamy ustnej, kubkach do szczoteczek do zębów, prysznicach czy maskach inhalacyjnych zapewnia doskonałe warunki do rozwoju różnorodnych zarazków. Z tego powodu niezbędne jest częste i regularne czyszczenie tych urządzeń. Ponadto w wielu regionach woda cechuje się wysoką twardością. Ma to negatywny wpływ to nie tylko na pralki czy zmywarki, ale również na inne urządzenia mające kontakt z wodą. Aby zapewnić ich skuteczne działanie i trwałość na wiele lat niezbędne jest regularne usuwanie gromadzącego się w nich osadu wapiennego. REDESEPT spełnia wszystkie te potrzeby.

Środek REDESEPT został opracowany specjalnie do usuwania kamienia, czyszczenia i dezynfekcji irygatorów do higieny jamy ustnej, szczoteczek do zębów oraz kubków i uchwytów do nich, jak również masek inhalacyjnych, itp. Jego skuteczność została naukowo zbadana. Dwa szeroko rozpowszechnione, uciążliwe, a często i niebezpieczne typy zarazków mają szczególny wpływ na higienę jamy ustnej:
1. Bakteria Streptococcus Mutans występująca m. in. w kieszonkach przy zębnych.
2. Bakteria Candida Albicans, której obecność stwierdzono na ponad 50% szczoteczek do zębów.
REDESEPT skutecznie likwiduje wymienione bakterie, co została naukowo udowodnione.

Cechy środka REDESEPT:

1. CZYSZCZENIE: REDESEPT zawiera aktywne substancje czyszczące oraz aktywny tlen. Składniki te zapewniają skuteczne oczyszczanie w ciągu zaledwie kilku minut.
2. DEZYNFEKCJA: Naukowe testy potwierdzają, skuteczność dezynfekcyjną REDESEPT, który już po 15 minutach zabija zarazki S.Mutans i C.Albicans.
3. USUWANIE KAMIENIA: Specjalny czynnik usuwający kamień zapewnia skuteczne usunięcie osadów wapnia z irygatorów do higieny jamy ustnej, szczoteczek do zębów, kubków do szczoteczek, pryszniców i wielu innych produktów.