Oferta hurtowa - kliknij tutaj

REDESEPT 150g - środek do czyszczenia oraz usuwania kamienia z irygatorów

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 43200
 • Producent: Intersante
 • Waga: 0.25 kg
 • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 49,90 zł brutto
 • szt.
 • 59,90 zł

Redesept skuteczny środek do czyszczenia i ochrony irygatorów do zębów


Proszek do czyszczenia i ochrony Redesept został opracowany w celu usuwania kamienia i czyszczenia  irygatorów do zębów, szczoteczek do zębów oraz kubków, uchwytów do szczoteczek i innych akcesoriów do pielęgnacji jamy ustnej. Proszek Redesept spełnia dwa najważniejsze zadania, oczyszcza irygator dentystyczny i odkamienia zapewniając kompleksową ochronę wszystkich urządzeń do irygacji jamy ustnej.

 

Jak działa proszek do odkamieniania i dezynfekcji Redesept

 • Oczyszcza - Redesept zawiera aktywne substancje czyszczące oraz aktywny tlen. Składniki te zapewniają skuteczne oczyszczanie w ciągu zaledwie kilku minut.
 • Odkamienia - Specjalny czynnik usuwający kamień zapewnia skuteczne usunięcie osadów wapnia z irygatorów do do zębów, szczoteczek do zębów, kubków oraz uchwytów na końcówki wymienne.
 • Chroni - Redesept dzięki swojemu działaniu chroni urządzenia przed uszkodzeniem na skutek odkładającego się kamienia czy osadów, zapewnia optymalną pracę irygatorów do zębów.

 

Redesept proszek do dezynfekcji i odkamieniania irygatora do zębów

 

 

Odkamienianie irygatora do zębów

Wielu regionach woda cechuje się wysoką twardością co ma negatywny wpływ na działanie irygatorów dentystycznych. Brak regularnego oczyszczania i odkamieniania urządzenia sprzyja osadzaniu się nalotów oraz gromadzeniu kamienia, co wpływa na spadek ciśnienia irygatora do zębów, a w konsekwencji większą awaryjność. Aby zapewnić prawidłowe działanie i przedłużyć żywotność irygatorów do zębów niezbędne jest regularne usuwanie gromadzącego się w nich osadu wapiennego oraz kamienia. Proszek do czyszczenia irygatorów dentystycznych Redesept, dzięki substancjom aktywnym, dogłębnie i skutecznie oczyszcza przewody, elementy wewnątrz irygatora oraz zbiornik na wodę i dysze czyszczące.

Jak odkamienić irygator do zębów proszkiem Redesept?

Środek Redesept ma postać sypkiego proszku, którego porcję odmierzamy dołączoną do produktu miarką. Wsypujemy odmierzoną ilość proszku do pojemnika irygatora dentystycznego napełnionego ciepłą wodą. Mieszamy roztwór aż do całkowitego rozpuszczenia proszku. Woda po wsypaniu środka Redesept nabiera ładnego, błękitnego koloru. Włączamy na moment irygator tak aby roztwór wypełnił wnętrze urządzenia. Pozostawiamy irygator dentystyczny z roztworem na 30 minut, a następnie wypompowujemy płyn poprzez włączenie irygatora. Po wypróżnieniu pojemnik należy napełnić czystą wodą i ponownie uruchomić urządzenie w celu przepłukania irygatora. Dla jeszcze lepszego efektu można pozostawić mieszaninę wody z proszkiem Redesept na noc.

Zaleca się czyszczenie irygatora raz w miesiącu. Jedno, 150g opakowanie proszku Redesept, wystarcza na około 20 aplikacji.

 

Skład proszku do czyszczenia irygatorów Redesept

Sulfamic Acid, Sodium Polyphosphate, Sodium Bicarbonate, Potassium Caroate, Sodium Pecarbonate, Citric Acid, Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cl 73015.