Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SHINYEI Wakka 1szt. - szczoteczka do zębów z czarną krzemionką

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 37995
  • Producent: SHINYEI
  • Waga: 0.02 kg
  • Dostępność: PRODUKT W MAGAZYNIE
  • szt.
  • 12,90 zł

Szczoteczka do zębów wybielająca SHINYEI Wakka z czarną krzemionką

SHINYEI Wakka to wyjątkowa szczoteczka do zębów o działaniu wybielającym. Szczoteczka do zębów SHINYEI Wakka szybko i skutecznie usuwa przebarwienia, osady i zalegającą płytkę nazębną pozostawiając zęby gładkie, błyszczące i bielsze. SHINYEI Wakka posiada włókna pokryte czarną krzemionką, która wspomaga usuwanie najbardziej uporczywych przebarwień i płytki bakteryjnej będącej główną przyczyną próchnicy, zapalenia dziąseł czy nieświeżego oddechu.

Wybielająca szczoteczka do zębów SHINYEI Wakka posiada elastyczne, ultra cienkie na końcach włókna, które docierają i oczyszczają obszary niedostępne dla klasycznego włosia. Włosie szczoteczki SHINYEI Wakka oczyszcza miejsca narażone na gromadzenie się płytki nazębnej dzięki czemu zwiększa efektywność mycia zębów i ochronę przed chorobami zębów i dziąseł.

 

Shinyei Wakka szczoteczka do zębó wybielająca z czarną krzemionką

 

Czarna krzemionka, która znajduje się na włóknach szczoteczki do zębów SHINYEI Wakka, wydobywana jest z obszaru zwanego "Drogą mleczną" w Hokkaido w Japonii. Czarna krzemionka wydziela dużą ilość jonów o działaniu antybakteryjnym dzięki czemu szczoteczka SHINYEI Wakka redukuje zalegającą płytkę nazębną przywracając zębom naturalną biel i blask. Pozostawia niesamowite uczucie czystości i gładkich zębów. Ponadto podczas szczotkowania czarna krzemionka wydziela ciepło, które poprawia kondycję dziąseł.

 

W opakowaniu znajduje się jedna szczoteczka do zębów SHINYEI Wakka.