Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Philips SONICARE końcówki AdaptiveClean Standard 2 szt. HX9042 - końcówki do szczoteczki sonicznej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31152
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 0.04 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 79,00 zł
  • Niedostępny

Philips Sonicare AdaptiveClean to najnowsza końcówka wymienna do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare. Końcówka do szczoteczki sonicznej Adaptive Clean dzięki swojej innowacyjnej budowie dopasowuję się do kształtu zębów usuwając płytkę nazębną wzdłuż linii dziąseł oraz w przestrzeniach międzyzębowych. Zdaniem producenta końcówka Adaptive Clean usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej w porównaniu z klasyczną szczoteczką do zębów. Miękkie, elastyczne włókna zapewniają delikatne dla dziąseł szczotkowanie, a silikonowe włoski wspomagają masaż.

Właściwości końcówki do szczoteczki sonicznej Adaptive Clean

końcówka wymienna adaptive clean

Duża powierzchnia czyszczenia, doskonałe dopasowanie do kształtu zębów. Elastyczne włókna docierają do miejsc trudnostępnych w jamie ustnej (przestrzenie międzyzębowe, linia dziąseł), dzięki czemu zapewniają dokładne oczyszczenie zębów.


końcówka do szczoteczki sonicznej

Miękkie gumowe włókna zapewniają dobroczynny masaż dziąseł. Głęboki zasięg, różnej długości włókien końcówki zapewnia doczyszczenie linii dziąseł i przestrzeni międzyzębowych.


zjawisko kawitacji szczoteczek Adaptive Clean

Dynamiczna akcja czyszcząca jaką generuje mechanizm szczoteczki tworzy chmurę mikrobąbelków, które penetrują miejsca trudnodostepne wspomagając odrywanie płytki nazębnej.


Ze względów higienicznych zaleca się wymianę końcówki nie rzadziej niż co 3 miesiące. Końcówkę należy wymienić również zawsze wtedy gdy jej włosie jest zdeformowane. Pogięte włókna mogą podrażniać i uszkadzać dziąsła podczas szczotkowania.

W opakowaniu znajdują się 2 końcówki Philips Sonicare Adaptive Clean w rozmiarze STANDARD, z których każda posiada indywidualne oznaczenie i etui ochronne.

 

Do przechowywania końcówek wymiennych do szczoteczek sonicznych polecamy praktyczny uchwyt na końcówki OVIDEN Ovi-One. W higieniczny i dyskretny sposób przechowa 4 końcówki do szczoteczek elektrycznych w tym sonicznych, rotacyjnych oraz ultradźwiękowych. Łatwy w montażu i prosty w użyciu! Polecamy.

 

uchwyt na końcówki soniczne oviden