Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 szczoteczka soniczna (dwie końcówki w zestawie)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod produktu: 31029
 • Producent: Philips Sonicare
 • Waga: 0.6 kg
 • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 • Historia ceny
 • szt.
 • 209,00 zł
 • Niedostępny

SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45

to jedna z najpopularniejszych szczoteczek sonicznych, która zapewnia doskonałą jakość czyszczenia i pielęgnację dziąseł. Szczoteczka soniczna SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 to model, który posiada jeden, dwuminutowy tryb pracy oraz dwie końcówki wymienne. Mechanizm szczoteczki sonicznej SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 wykonuje 31 000 drgań na minutę wprawiając włósie końcówki w ruch wymiatający. Ruch soniczny doskonale rozbija zalegającą płytkę nazębną w widoczny sposób redukując jej ilość a także dogłębnie oczyszcza uporczywe przebarwienia i osady znajdujące się na powierzchni szkliwa. Specjalistyczne końcówki do szczoteczki sonicznej, Sonicare ProResult Plaque Defence zostały stworzone z myślą o jeszcze efektywniejszym czyszczeniu, dzięki czemu w połączeniu z drganiami sonicznymi doskonale usuwają przebarwienia, osady oraz płytkę nazębną przywracając zębom naturalną biel.

 

Zalety szczoteczki sonicznej SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45

Technologia soniczna jest skuteczna w oczyszczaniu zalegającej płytki nazębnej oraz uporczywych przebarwień a także pielęgnuje dziąsła poprzez odpowiedni masaż i stymulację. Przewaga szczoteczek sonicznych polega na tym, że doczyszczają zęby także w miejscach niedostępnych dla pozostałych szczoteczek elektrycznych. Dynamiczna akcja czyszcząca jaka powstaje w jamie ustnej na skutek drgań sonicznych powoduje penetrację i efektywniejsze czyszczenie. Mikro bąbelki wspomagają odrywanie płytki nazębnej i przebarwień docierając w przestrzenie międzyzębowe czy anatomiczne kieszenie dziąsłowe. Ponad to włosie szczoteczki sonicznej SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 poruszające się ruchem wymiatającym doskonale masuje dziąsła powodując lepsze ukrwienie tkanek. Dziąsła stają się mocniejsze i zdrowsze.

 

Dodatkowe funkcje zastosowane w szczoteczce sonicznej SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 zwiększają bezpieczeństwo i efektywność czyszczenia. Funkcja kontroli czasu szczotkowania Smartimer sygnalizuje upływ zalecanego, dwuminutowego czasu szczotkowania. Dodatkowo funkcja Quadpacer sygnalizuje upływ 30 sekund jakie powinno przeznaczyć się na szczotkowanie danej ćwiartki łuku zębowego. Zwiększa do kontrolę miejsc czyszczonych pozwalając skupić uwagę i zachować odpowiedni czas szczotkowania. W rezultacie funkcje czasu dają pewność, że zęby zostały dokładnie wyszczotkowane i są zdrowie.

 

funkcja kontroli czasu w szczoteczce sonicznej SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45

 

Odpowiednio odchylona względem rękojeści szczoteczki sonicznej SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 końcówka ułatwia dotarcie i czyszczenie zębów trzonowych, do których dodarcie większościom szczoteczek do zębów jest bardzo problematyczne. W efekcie zęby tylne są często niedoczyszczone co zwiększa ryzyko pojawienia się próchnicy. Odpowiedni kąt wychylenia końcówki zwiększa komfort szczotkowania i zmniejsza silę jaką z jaką Użytkownik szczotkuje zęby.

 

SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 szczoteczka soniczna

 

Program łatwego startu pozwala Użytkownikowi na "zapoznanie się" ze szczoteczką stopniowo przyzwyczajając zęby i dziąsła do intensywnego szczotkowania i masażu. Funkcja zwiększa delikatnie moc szczoteczki w ciągu 14 pierwszych dni szczotkowania zębów szczoteczką soniczną SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45. Po wyznaczonym terminie mechanizm szczoteczki sonicznej zaczyna generować 31 000 drgań na minutę zapewniając efektywne czyszczenie zębów i masaż dziąseł.

 

program łatwego startu w szczoteczce sonicznej SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 szczoteczka soniczna

 

 

Specjalistyczne końcówki wymienne Sonicare ProResult Plaque Defence dokładnie oczyszczają zęby o są bezpieczne dla dziąseł. Elastyczne, średniej twardości włókna zostały uformowane tak, że jeszcze efektywniej usuwają zalegającą płytkę nazębną oraz przebarwienia i osady. Końcówki Sonicare ProResult Plaque Defence dedykowane są dla osób chcących w szybki i efektowny sposób oczyścić zęby i przywrócić im naturalną biel.

 

końcówka Sonicare ProResult Plaque Defence

 

Pojemny akumulator jonowo-litowy (Li-ION) pozwala na dłuższą pracę szczoteczki. Przy dwukrotnym użyciu w ciągu dnia, szczotkując zęby przez dwie minuty akumulator zapewni pracę szczoteczki przez okres dwóch tygodni.

 

Co zawiera zestaw szczoteczki sonicznej SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45

 • szczoteczkę soniczną SONICARE Philips Easy Clean HX6512/45 (napęd)
 • dwie końcówki wymienne Sonicare ProResult Plaque Defence
 • ładowarkę
 • dwie osłonki na główki końcówek wymiennych.