Oferta hurtowa - kliknij tutaj

Szczoteczka soniczna SONICARE Philips EasyClean HX6511/50 - w zestawie z końcówkami HX6004 COMBO-MIX

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31024
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 0.6 kg
  • Dostępność: PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

  • Historia ceny
  • szt.
  • 298,00 zł 258,00 zł
  • Niedostępny


Opis szczoteczki SONICARE EasyClean:

Szczoteczka EasyClean łączy w sobie opatentowaną technologię soniczną SONICARE oraz BARDZO ATRAKCYJNĄ CENĘ. Zasada działania wszystkich szczoteczek SONICARE jest identyczna, szczoteczki te różnią się naturalnie ceną, trybami pracy (od 1 do 5 trybów), pojemnością akumulatora (od 1 do 3 tygodni pracy) oraz wyglądem (od szczoteczek z plastikową rękojeścią, szczoteczek z antypoślizgową rękojeścią, szczoteczek z wyświe-tlaczami LED po ekskluzywne szczoteczki z ceramiczną rękojeścią). Szcz. SONICARE EasyClean jest bardzo dobrym wyborem na początek przygody z soniczną technologią mycia zębów.

Generator dźwięków wbudowany w głowice szczoteczki SONICARE emituje fale dźwiękowe. Fale te wprawiają w drgania włosie szczotki, rozchodzące się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) i wywołujące w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki. SONICARE łączy w sobie zalety bardzo szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minutę) oraz emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjna w trudno dostępnych miejscach.


Dla kogo szczoteczka EasyClean:

1. Dla osób zaczynających stosowanie szczoteczek sonicznych
2. Dla osób ceniących najlepszą technologię w niskiej cenie
3. Dla osób mających problem z kamieniem nazębnym
4. Dla osób dużo podróżujących (do 3 tygodni pracy)
5. Dla osób noszących stały aparat ortodontyczny
6. Dla osób posiadających implanty i uzupełnienia protetyczne


Cechy szczoteczki:

EasyClean000 Szczoteczka EasyClean jest przeznaczona dla osób ceniących najlepszą technologię w niskiej cenie oraz dla osób zaczynających przygodę z soniczną technologią mycia zębów.
EasyClean001 Opatentowana technologia soniczna Sonicare zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek.
EasyClean002 Funkcja Smartimer - Szczoteczka wyłącza się automatycznie po upływie 2 minut. Tyle czasu potrzeba, wg. stomatologów, aby uzyskać optymalne rezultaty czyszczenia zębów.
EasyClean003 Funkcja Quadpacer - Nasze uzębienie jest podzielone na cztery strefy: 1.GórnaPrawa, 2.GórnaLewa, 3.DolnaLewa i 4.DolnaPrawa. Co 30 sekund pojawia się sygnał tzw. interwał, który informuje o konieczności przejścia do mycia następnej strefy.
EasyClean004 Szczoteczka ma wymienne końcówki, dzięki czemu bez problemu może z niej korzystać cała rodzina.
EasyClean005 Szczoteczka posiada na przycisku włączania diodę pokazującą stan naładowania baterii oraz moment kiedy powinno się naładować szczoteczkę.
EasyClean006 Funkcja Easy-Start ułatwia przyzwyczajenie się do szczoteczki sonicznej poprzez stopniowe dochodzenie do pełnej mocy szczoteczki przez pierwsze 14 dni używania.

Korzyści stosowania szczoteczki EasyClean:

1. Skuteczne usuwanie płytki nazębnej.
2. Redukcja kamienia.
3. Bielsze zęby.
4. Zdrowsze dziąsła.
5. Usuwanie biofilmu.
6. Usuwanie przebarwień.
7. Lepiej czyszczone zęby.
8. Delikatność dla dziąseł i zębów.
9. Uczucie niezwykłego odświeżenia.
10. Doskonała penetracja trudnodostępnych przestrzeni.
11. Wspomaga pielęgnację zębów po zabiegu implantologicznym.
12. Wspomaga pielęgnację zębów dla osób z aparatem ortodontycznym.
13. Klinicznie udowodnione zmniejszenie ilości chorób przyzębia.


W skład zestawu wchodzi:

1. Oryginalne opakowanie
2. Gwarancja polskiego dystrybutora 24 miesięcy
3. Instrukcja obsługi w języku polskim
4. Szczoteczka SONICARE EasyClean
5. Końcówka czyszcząca ProResults Standard
6. Nakładka ochronna na końcówkę
7. Ładowarka podróżna
8. Zestaw 4 końcówek COMBO-MIX HX6004


Dzialanie SONICARE
Klinicznie udowodniono, że szczoteczka SONICARE redukuje osady z kawy, herbaty, czerwonego wina oraz tytoniu i pomaga w naturalny sposób wybielić zęby nawet o 2 odcienie już po pierwszych 4 tygodniach użytkowania.Opis COMBO-MIX HX6062 Standard : 
Opis DiamondClean HX6062 


Philips Sonicare końcówka DiamonClean

Końcówki DiamondClean są innowacyjną wersją końcówek stworzoną w celu osiągniecia jeszcze lepszych efektów podczas mycia zębów. Posiadają o 44% włosia więcej niż końcówki ProResults, dzięki czemu dokładniej czyszczą płytkę nazębną i likwidują przebarwienia. Posiadają unikalny kształt rombu co sprawia iż bardzo dokładnie czyszczą trudno dostępne miejsca. W ciągu tygodnia pomagają poprawić zdrowie dziąseł i ograniczyć powstawanie kamienia nazębnego. Nie posiadają kolorowych oznaczników dzięki którym możliwe jest rozpoznawanie do kogo należy końcówka.


Opis końcówek ProResults:

Philips Sonicare końcówka ProResults


Głowica ProResults jest 10% szersza i lepiej wyprofilowana dzięki czemu skuteczniej usuwania bakterie, kamienień nazębny i resztki jedzenia z Twojej jamy ustnej. Do wyboru są dwa rodzaje głowic: Mini i Standard. Głowica Standard jest idealna do codziennego, kompletnego czyszczenia zębów przez dorosłych. Głowica Mini zalecana jest do precyzyjnego czyszczenia w trudno dostępnych miejscach (np. zęby trzonowe). Ze względu na rozmiar głowica Mini jest również polecana młodzieży i osobom z mniejszym łukiem zębowym. Końcówka posiada niebieskie włoski sygnalizujące konieczność jej wymiany. Po trzech miesiącach normalnego używania na włoskach pojawiają się ślady zużycia (włoski bledną), co oznacza, że główka szczoteczki jest coraz mniej skuteczna. Główkę zaleca się wymieniać nie rzadziej niż co 3 miesiące. Końcówki ProResults pasują do wszystkich szczoteczek Sonicare z serii Flexcare+, FlexCare, HealthyWhite, EasyClean oraz do szczoteczki Sonicare For Kids.


Opis SONICARE Philips InterCARE

Philips Sonicare końcówka InterCare
Główka szczoteczki Philips Sonicare InterCare doskonale doczyszcza płytkę nazębną z okolic przestrzeni międzyzębowych. Pozwala to ulżyć krwawiącym i zaognionym dziąsłom oraz pochwalić się zdrowym, pięknym uśmiechem.    


Opis końcówek Sensitive:

Philips Sonicare końcówka Sensitive

Końcówki posiadają o 25% bardziej miękkie włosie niż standardowe końcówki ProResult. Pozwalają w sposób niezwykle delikatny i skuteczny usuwać płytkę nazębną z Twoich zębów. Polecane szczególnie osobom z wrażliwymi zębami i dziąsłami.
Zdaniem coraz większej rzeszy stomatologów i specjalistów szczoteczki z miękkim włosiem równie skutecznie usuwają płytkę nazębną jak szczoteczki z średnim i twardym włosiem a przy tym miękkie włosie masuje dziąsła powodując ich lepsze ukrwienie. W tą opinię idealnie wpisują się końcówki Sonicare Sensitive, które szczególnie polecamy !!