Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SONICARE Philips For Kids 3/4+ Mini 4 szt. HX6034 końcówki dziecięce do szczoteczki sonicznej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31079
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 119,00 zł 109,00 zł
  • Niedostępny

Końcówki soniczne dla dzieci Sonicare Philips For Kids 3/4+ przeznaczone są do szczotkowania zębów szczoteczkami sonicznymi Philips Sonicare.

Końcówki dla najmłodszych dzieci Sonicare For Kids 3/4+ dopasowane są kształtem i rozmiarem do potrzeb małych Użytkowników. Niewielka, powlekana gumową powłoką główka końcówki dociera do wszystkich miejsc w jamie ustnej nie powodując otarć dziąseł czy śluzówki. Miękkie, zaokrąglone na końcach włosie dokładnie oczyszcza powierzchnię szkliwa zapewniając subtelny masaż delikatnym dziąsłom dziecka. Końcówki w połączeniu ze szczoteczkę elektryczną o technologii sonicznej skutecznie usuwają bakterie, kamień nazębny i resztki jedzenia z jamy ustnej Twojego dziecka.

Dostosowne do wieku dzieci dwa rozmiary główek czyszczących (4+ oraz 7+) zostały specjalnie zaprojektowane w celu delikatnego czyszczenia i ochrony zębów w kluczowych okresach rozwoju dziecka i wzrostu zębów.


sonicare for kids końcowki

 

Końcówki ForKids pasują do szczoteczki sonicznej dla dzieci Sonicare For Kids oraz do wszystkich szczoteczek Sonicare z serii Flexcare+, FlexCare, HealthyWhite, Diamond Clean oraz EasyClean. Ze względu na kompatybilność wszystkich końcówek z obecnie dostępnymi modelami szczoteczek elektrycznych o technologii sonicznej, szczoteczki Sonicare Philips stają się urządzeniem rodzinnym, zapewniającym właściwą pielęgnację jamy ustnej zarówno dzieciom jak i rodzicom.

 

W opakowaniu znajdują się cztery końcówki Philips Sonicare For Kids ForKids 3/4+ w kolorze turkusowym.

UWAGA! Końcówki ForKids nie pasują do modeli Advance i Elite.

 

OVIDEN Ovi-one najlepszym sposobem na porządek w Twojej łazience

Przy większej licznie osób korzystających ze szczoteczki elektrycznej pojawia się problem z przechowywaniem końcówek wymiennych. Uchwyt na końcówki do szczoteczek elektrycznych (sonicznych, ultradźwiękowych, rotacyjnych) jest łatwy w zamontowaniu i pozwala w dyskretny a przede wszystkim higieniczny sposób przechować końcówki całej, czteroosobowej rodziny. Wysoka jakość wykonania, ponadczasowy kształt i eleganckie wykonanie sprawiają, że uchwyt OVIDEN Ovi-one jest nie tylko funkcjonalnym ale także dekoracyjnym produktem codziennego użytku. Uchwyt na końcówki OVIDEN Ovi-one został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, przez rodzinną firmę.

 

uchwyt ścienny OVIDEN Ovione