Oferta hurtowa - kliknij tutaj

SONICARE Philips For Kids 7+ Long 4 szt. HX6044 końcówki dziecięce do szczoteczki sonicznej

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 31074
  • Producent: Philips Sonicare
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: CHWILOWO BRAK W MAGAZYNIE

  • Historia ceny
  • szt.
  • 119,00 zł 109,00 zł
  • Niedostępny

Philips Sonicare For Kids 7+ - końcówki do szczoteczek sonicznych dla dzieci


Odpowiednio szerokie i specjalnie wyprofilowane końcówki Philips Sonicare For Kids 7+ skutecznie usuwają bakterie, kamień nazębny i resztki jedzenia z jamy ustnej Twojego dziecka. Delikatna, gumowa powłoka zapobiega otarciom dziąseł i śluzówki. Miękkie włosie dokładnie oczyszcza szkliwo i jest bezpieczne dla delikatnych dziąseł dziecka. Końcówki wymienne dla dzieci Philips Sonicare For Kids 7+ zapewniają efektywne i bezpieczne szczotkowanie zębów przez co zmniejszają ryzyko zachowania na próchnicę oraz choroby dziąseł.

Końcówki wymienne Philips Sonicare For Kids pasują do szczoteczki Sonicare For Kids oraz do wszystkich szczoteczek Sonicare z serii Diamond Clean, Flexcare+, FlexCare, HealthyWhite oraz EasyClean. UWAGA! Końcówki ForKids nie pasują do modeli Advance i Elite.

 

Jak działa szczoteczka soniczna Philips Sonicare For Kids

Generator dźwięków szczoteczki sonicznej Philips Sonicare For Kids emituje fale dźwiękowe, które wprawiają w drgania włosie końcówki wymiennej. Fale rozchodzące się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) wywołuje w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki. Szczoteczki elektryczne z technologią soniczną Philips Sonicare łączą w sobie zalety bardzo szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minutę) oraz emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjna w trudno dostępnych miejscach.


sonicare for kids końcowki

 

 Ze względów higienicznych końcówki do szczoteczek elektrycznych należy wymieniać co 3 miesiące. Końcówki należy wymieniać również wtedy gdy jej włosie ulegnie deformacji. Powyginane włókna mogą podrażniać dziąsła wywołując zaczerwienienie, krwawienie a nawet stany zapalane.

 

W opakowaniu znajdują się 4 końcówki Philips Sonicare For Kids 7+ w kolorze turkusowym.

 

Jak w higieniczny sposób przechowywać końcówki do szczoteczek elektrycznych?

Problem przechowywania końcówek wymiennych dotyka każdej rodziny, która szczotkuje zęby przy pomocy szczoteczki elektrycznej. Uchwyt na końcówki wymienne OVIDEN Ovi-One w higieniczny sposób przechowuje końcówki do szczoteczek elektrycznych (sonicznych, rotacyjnych, ultradźwiękowych) zaprowadzając ład i porządek w każdej łazience. Prosta forma i elegancki design zapewnią dyskretne i bezpieczne dla zdrowia przechowywanie końcówek całej rodziny. Uchwyt OVIDEN Ovi-one to zupełna nowość i niezaprzeczalnie najbardziej funkcjonalny produkt dla wszystkich Użytkowników szczoteczek elektrycznych.

 

uchwyt na końcówki do szczoteczek elektrycznych